Към съдържанието

Снимка

СателайтБГ

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
41 отговора на тази тема

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Здравеите на всички току що се регестрирах тук и несъм наясно много кои оператор да си взема в Исландия,малко сам объркан междо Сателайтбг и още една фирма с сащото име и те имат бг...тв...кои кой е www.satellite.bg другата фирма имат IPTV TV но имат по друго име

www.satellitebg.com

моля ви за съвет и помощ благодаря предварително

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:
  • Моята сателитна антена Sky Sat 125
  • Моя приемник Octagon SF 4008
  • Моето местонахождение Ruse

Здравеите на всички току що се регестрирах тук и несъм наясно много кои оператор да си взема в Исландия,малко сам объркан междо Сателайтбг и още една фирма с сащото име и те имат бг...тв...кои кой е www.satellite.bg другата фирма имат IPTV TV но имат по друго име

www.satellitebg.com

моля ви за съвет и помощ благодаря предварително

Втората фирма предоставя бг канали за Щатите по IPTV протокол.
А относно Сателайта нашия за Исландия по принцип това е покритието http://www.satbeams....rints?beam=6251 до колкото виждам става.
Публикувано изображение

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Благодаря за съвета и линка който ми даде но явно ще ми трябва голяма антена за тук имам приятел в канада той е клиент на тези www.satellitebg.com от 2 години той ми казва че бил много доволен от тях имат в реално време тв...плюс часово изместване според зоната където живееш и отделно записи назад до 14 дни назад но ще видя как да деиствам защото тук в Исландия няма големи антени за продаване по 130 или 150см.:bow::bow::bow:

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

Благодаря за съвета и линка който ми даде но явно ще ми трябва голяма антена за тук имам приятел в канада той е клиент на тези www.satellitebg.com от 2 години той ми казва че бил много доволен от тях имат в реално време тв...плюс часово изместване според зоната където живееш и отделно записи назад до 14 дни назад но ще видя как да деиствам защото тук в Исландия няма големи антени за продаване по 130 или 150см.:bow::bow::bow:

Да имат доста екстри и работят по договор с Булсат за предоставяне на техните канали ;)
Публикувано изображение

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Да така е отново ти благодаря за съвета и отделеното време.Сега ще им се обадя.:bow::bow::bow:

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Говорих с СателайтБГ но тези от САЩ www.satellitebg.com направиха акаунт утре казаха че ми пускат приемника,много любезни бяха,всичко ми разясниха дори ме помолиха да затворя телефона и те ми се обадиха.Гого благодаря ти отново за помоща ти беше прав те излъчват на IPTV технология.

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

Говорих с СателайтБГ но тези от САЩ www.satellitebg.com направиха акаунт утре казаха че ми пускат приемника,много любезни бяха,всичко ми разясниха дори ме помолиха да затворя телефона и те ми се обадиха.Гого благодаря ти отново за помоща ти беше прав те излъчват на IPTV технология.

Сигурно си говорил с Пламен, гаранция :)
Публикувано изображение

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Ас като звънах първо говорих с американец той ме попита за кой тв...става на вапрос и ми каза да затворя че те ще ми се обадят,да Пламен ми се обади всичко ми обесни много колтурен господин беше,дори ми даде бесплатна доставка плюс парвия месец бесплатен.Много сам впечатлен,ти от каде ги знаеш СателайтБГ???

gogyto

gogyto

рашън))

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 867 Мнения:

Ас като звънах първо говорих с американец той ме попита за кой тв...става на вапрос и ми каза да затворя че те ще ми се обадят,да Пламен ми се обади всичко ми обесни много колтурен господин беше,дори ми даде бесплатна доставка плюс парвия месец бесплатен.Много сам впечатлен,ти от каде ги знаеш СателайтБГ???

Познавам го от няколко години,чуваме се от време на време.Човека е много точен ;)
Публикувано изображение

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Другата седмица в четвъртак,петък кутията ще престигне тук в Реикявик той пак каза че ще ми се обади за да ми садейства с свързването ако искаш ще го поздравя от теб.Той междо другото ми го каза сащото като теб Булсат им прехварля сигнала с fiber optic.

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Здравеите отново на всички много съм щастлив преди час ми дойде бокса на СателайтБГ тук в Рейкявик по бързо от очкваното казвам ви хора нямам думи всички канали работят с кристално чисто качество дори имам и HD на БТВ отделно всички тв....ми работят с -3 часа по тукашното Исландско време и най интересното е че имам и всички тв...на запис до 14 дни назад мога да гледам.Искам да искажа отново сърдечни благодарности на Гого за саветите който ми даде. Накрая само мога да кажа че препорачвам тази компания на всички българи живеещи като мен в северна европа въобще дане се замислят да се свържат с СателайтБГ на www.satellitebg.com

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Здравеите отново на всички много съм щастлив преди час ми дойде бокса на СателайтБГ тук в Рейкявик по бързо от очкваното казвам ви хора нямам думи всички канали работят с кристално чисто качество дори имам и HD на БТВ отделно всички тв....ми работят с -3 часа по тукашното Исландско време и най интересното е че имам и всички тв...на запис до 14 дни назад мога да гледам.Искам да искажа отново сърдечни благодарности на Гого за саветите който ми даде. Накрая само мога да кажа че препорачвам тази компания на всички българи живеещи като мен в северна европа въобще дане се замислят да се свържат с СателайтБГ на www.satellitebg.com

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
благодаря на модераторите

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Здравейте отново всички искам да кажа че примника ми доиде днес в Рейкявик и сам много впечатлен от СателайтБГ никога несам вярвал че ще гледам БТВ HD прес инетернет специални благодарности и на Гого който ми помогна много в избора искам да кажа и на други българи живеещи като мен в северна европа почти изван покритието на повечето бг...сателити ваобще дане се замислят да се сваржат с СателайтБГ или на www.satellitebg.com Комапанията предлага 61 тв....имат реално време плюс на закаснение според географското положение кадето си и до 14 дни на запис назад.

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County

Здравейте отново всички искам да кажа че примника ми доиде днес в Рейкявик и сам много впечатлен от СателайтБГ никога несам вярвал че ще гледам БТВ HD прес инетернет специални благодарности и на Гого който ми помогна много в избора искам да кажа и на други българи живеещи като мен в северна европа почти изван покритието на повечето бг...сателити ваобще дане се замислят да се сваржат с СателайтБГ или на www.satellitebg.com Комапанията предлага 61 тв....имат реално време плюс на закаснение според географското положение кадето си и до 14 дни на запис назад.

Минутки за реклама.....

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 18 Мнения:
Мерси много за саобщението Ivcho_75 задалжително ще звъна на СателайтБГ или www.satellitebg.com междо другото кажи на твоя приятел че тел....ми в канада е 647-821-4379

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 18 Мнения:
Мерси много за саобщението Ivcho_75 задалжително ще звъна на СателайтБГ или www.satellitebg.com междо другото кажи на твоя приятел че тел....ми в канада е 647-821-4379

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 18 Мнения:
www.satellitebg.com e mоят избор за тв...в канада благодаря на ивчо за голямата помощ.

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
Няма за какво да ми благодариш пич радвам се че успях да ти помогна за да си вземеш Българска ТВ...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни