Към съдържанието

Снимка

Булсат във Финландия

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
1 отговор на тази тема

Tebu88

Tebu88

Новобранец

• Members
  • 1 Мнения:
Здравейте на всички,имам нужда от помощ относно Булсатком във Вантаа,Финландия? Има ли някой от форума който да хваща Булсат във Вантаа или някъде близо зад F1 лъча на Hellas sat2 във Скандинавието? Имам оригиналното оборудване на Булсат но със 70см чиния която предполагам няма как да стане защото е малка.Като гледам въпросния лъч не минава далече от мястото където живея,и казват,че по принцип не е точен така ,че все още тая някаква надежда. Ако има някой който е наистина компетентен или е успял да си инсталира оборудването при такива условия ще се радвам да даде съвет или сподели. Благодаря предварително. Поздрави

eeevgeniii

eeevgeniii

Ломски Мангал

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 494 Мнения:
  • Моето местонахождение лепилар
Моето мнение е, че една антена от 110-120 см ще ви свърши работа, ако е триакс още по- добре, и ако бъде монтирана така, че да не я вали дъжд и сняг и е на завет, тъй че атмосферните условия да не могат да и влиаят и вие да имате 24 часа стабилен прием в денонощието.Мисля, че при тези условия няма да имате проблем.Мнението ми може да приемете като съвет, щото аз не живея в Финландия, просто споделям опит.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни