Към съдържанието

Снимка

Стриймване на канали из цялата домашна мрежа?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

TheCage

TheCage

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 192 Мнения:
С какъв приемник мога да работя с картите на Bulsat и да стриймвам каналите из цялата домашна мрежа през рутера. И може ли да се направи така, че всеки компютър да гледа различен канал от пакета при положение, че има само 1 приемник и 1карта?

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3325 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County
1.С Н-брой линукс приемници с енигма.
2.Не може!

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
А за колко компютъра става въпрос?

TheCage

TheCage

• Members
  • PipPipPip
  • 192 Мнения:
Ми до 3 примерно.

Ясно ще се гледа само избрания канал от приемника на всички пс-та. А как може да стане примерно, ако конфигурирам тук в България, приемника и рутера и с отделечен достъп да влизам в приемника и да пускам канали. И то вариант с transcode?

В момента съм на tbs6922 с инсталиран dvbviewer + recording service. Стриймвам в хоум нетуърка, но не мога да се канектна към стрийм-а чрез външно ип. Чрез netstream-a съм пускал тв до приятели в други държави, разбира се тестове, тъй като плъгина не компресира картината и е тежък за гледане, но с http://ip:port се получаваха нещата. Отворил съм портовете, пуснал съм канала през recording service-a, но зарежда само в хоум-а http://lan:port.

Този пост е редактиран от TheCage: 21 март 2013 - 01:54

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Как само избрания канал, могат да се гледат по няколко канала от транспондер. Приемник с двоен тунер = на 2 транспондера. Като най-евтин вариант триплекс/алиен2/аватар3, цената им е около 300лв, като бонус ще получиш и двб-т/ц тунер.

Това което го питаш за тбс-а го има вече писано във форума, даже веднъж се репчи, че много разбираш, вместо да прочетеш и да вникнеш за какво става въпрос. Не виждам какъв може да ти е проблема, просто пренасочваш желаният от теб порт в рутера.

oldgraf

oldgraf

• Members
  • PipPipPip
  • 257 Мнения:
Те са два порта - един за уеб интерфейса и един за стрийма

KamUnunk

KamUnunk

Newbie

• Members
  • 6 Мнения:
  • Моята сателитна антена 132513
  • Моя приемник KamUnunkCC
  • Моето местонахождение La Primavera
Здравейте на Всички.Първо да се извиня за преди малко.Имах проблеми с Мозила и се получиха големи маимуници за което още веднъж извинете.
Та на темата:
Предстои ми закупуване на HD оборудване за вкъщи, става въпрос за 8 приемника като единия мисля да бъде сървър за изграждане на домашна мрежа.Спрял съм се на Арива 200.Изградено е окабеляването предвидено за осморен конвертор както и FTP кабел до всеки приемник съответно и подходяща антена.На приемниците ще се гледа Бсат или Ити
Въпросите към запознатите с приемника са:

1-Мога ли да разчитам на Арива 200 за читав домашен сървър ако не бихте ли ми препоръчали модел до около 300лв.
2-Какво трябва де е структурното изпълнение на самата шеиг мрежа бих бил благодарен ако някои може да даде пример.

Благодаря на отзовалите сеВсичко добро

If you have any inquiries concerning exactly where and how to use Can you play 2 players on PC or How do you entertain your best friend, you can contact us at the page

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни