Към съдържанието

Снимка

Аерикански ТВ в България

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
40 отговора на тази тема

adimchev

adimchev

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 11 Мнения:
Здравейте,

нужна ми е малко помощ.

Имам 4 броя телевизори Samsung UN46EH5000F закупени от Америка, на които ефирните телевизии тук не могат да се гледат или по-точно само черно-бяло размазано без звук. В менюто никъде няма възможност да се превключват системите, а и в техн. характеристики пише, че са с тунер ATSC/Clear QAM.
http://www.samsung.c...H5000FXZA-specs

Има ли декодери PAL- NTSC мисля, че трябва или някакъв друг начин за прекодиране?

Опитах да включа SAT приемник Optimuss през HDMI, но излезе надпис - несъвместим формат. Не съм пробвал за някаква пренастройка, защото намям друг ТВ под ръка в момента.

Имам и американска САТ антена, но след като уточня модела, ще задавам въпроси.

Моля за съвет или да ги изхвърлям на боклука тези готини 46 инча ТВ

bastunas

bastunas

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 32 Мнения:

Здравейте,

нужна ми е малко помощ.

Имам 4 броя телевизори Samsung UN46EH5000F закупени от Америка, на които ефирните телевизии тук не могат да се гледат или по-точно само черно-бяло размазано без звук. В менюто никъде няма възможност да се превключват системите, а и в техн. характеристики пише, че са с тунер ATSC/Clear QAM.

Има ли декодери PAL- NTSC мисля, че трябва или някакъв друг начин за прекодиране?

Опитах да включа SAT приемник Optimuss през HDMI, но излезе надпис - несъвместим формат. Не съм пробвал за някаква пренастройка, защото намям друг ТВ под ръка в момента.

Подари ги на мен

anti

anti

тайните служби

• Members
  • PipPipPipPip
  • 361 Мнения:
питай ТУК ...

nirbod

nirbod

Новобранец

• Members
  • 3 Мнения:
Свържи се с ТехноМаркет те са официалния представител на Самсунг за БГ и предполагам че биха могли да ти го направят да работи за БГ след съответното заплащане.
Друг вариант е да намериш майстор който наистина разбира и той да ти го направи за бг.

Аз преди примерно имах обикновен телефон от Америка мобилни който трябваше да дам в един сервиз за да ми ги направят да работят в БГ така че съм почти убеден че и за телевизора ти ще стане.

pizhov

pizhov

ненам...

• Members
  • PipPip
  • 97 Мнения:
  • Моята сателитна антена Selfsat H50D4
  • Моя приемник Vu+ Solo2 / Vu+ Zero
  • Моето местонахождение Pattonville
Нагласи си просто ресивъра да изкарва видео сигнала на NTSC

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:

Здравейте,

нужна ми е малко помощ.

Здрасти пич нищо няма да изхварляш на боклука сега ще ти кажа какво да направиш звани на СателайтБГ те са в САЩ и си купи от тях антена за гледане на ефирна тв...те също така имат специални трансмитери който да ти пробразуват сигнала аз като си идвах навремето от Канада така си донесох тв...и нищо несъм сменял ето ти линк за стайни антени http://satellitebg.c...ital-tv-antenna
ако искаш ваншна антена Препорачвам ти Лава ето ти линк за външни антени
http://satellitebg.c...outdoor-antenna
Пак казвам аз нищо несъм сменял имаш и трета алтернатива тяхната IPTV ТВ....работи без проблем в БГ....така че имаш опция да гледаш всички бг...сателитни тв....без да трупаш излишни разходи несе връзвай на това че технополис ще ти помогнат само ще ти оберат оригиналните части на тв....Според мен най добре си вземи от тях IPTV BOX и си решаваш проблема до живот.Аз съм оставил в БГ...на баща ми такъв приемник и той си гледа без никакви проблеми.Ако решиш да им се обадиш кажи им че приемника ще работи в БГ...и те ще го настроят те работят с торнадо М-80 европеиската система ПАЛ +останалите резолюции за HDMI като 576p,720i,720p,1080i,1080p,4/3,16/9 всичко го има тяхния приемник хората само много напред технически само казваш каде искаш да гледаш и всичко ще ти настроят.Най добре отиди на тяхния адрес www.satellitebg.com
Накрая само да ти кажа трябва да имаш американска или канадска кредитна или дебитна карта бг...карти не вземат аз така плащам на баща ми от тук а той си гледа в БГ.Успех ти желая...:guitar::guitar::guitar: Пак ти казвам несе подвеждай да си носиш тв...по сервизи няма смисъл имаш алтернатива.

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1218 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София
При HDMI няма PAL ни SECAM ни NTSC

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
[quote name='ivcho_75']Здрасти пич нищо няма да изхварляш на боклука сега ще ти кажа какво да направиш звани на СателайтБГ те са в САЩ и си купи от тях антена за гледане на ефирна тв...те също така имат специални трансмитери който да ти пробразуват сигнала аз като си идвах навремето от Канада така си донесох тв...и нищо несъм сменял ето ти линк за стайни антени http://satellitebg.c...ital-tv-antenna
Пак казвам аз нищо несъм сменял имаш и трета алтернатива тяхната IPTV ТВ....работи без проблем в БГ....така че имаш опция да гледаш всички бг...сателитни тв....без да трупаш излишни разходи несе връзвай на това че технополис ще ти помогнат само ще ти оберат оригиналните части на тв....Според мен най добре си вземи от тях IPTV BOX и си решаваш проблема до живот.Аз съм оставил в БГ...на баща ми такъв приемник и той си гледа без никакви проблеми.Ако решиш да им се обадиш кажи им че приемника ще работи в БГ...и те ще го настроят те работят с торнадо М-80 европеиската система ПАЛ +останалите резолюции за HDMI като 576p,720i,720p,1080i,1080p,4/3,16/9 всичко го има тяхния приемник хората само много напред технически само казваш каде искаш да гледаш и всичко ще ти настроят.Най добре отиди на тяхния адрес www.satellitebg.com
Накрая само да ти кажа трябва да имаш американска или канадска кредитна или дебитна карта бг...карти не вземат аз така плащам на баща ми от тук а той си гледа в БГ.Успех ти желая...:guitar::guitar::guitar: Пак ти казвам несе подвеждай да си носиш тв...по сервизи няма смисъл имаш алтернатива.Успех

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1218 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
ivcho_75 спамър скрии се с тея сливенски измамници
антената няма да помогне трябва тунер

вероятно в сервизното меню може да има опция за активиране ако има наличен
но търсене на аналогова телевизия е абсолютно безмислено

Този пост е редактиран от saentist: 26 август 2013 - 04:45

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

koko_varna

koko_varna

На*ред*ващ

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3251 Мнения:
  • Моята сателитна антена 1,50m парабола
  • Моя приемник Kathrein UFS 910
  • Моето местонахождение Варна
[quote name='ivcho_75'][quote name='ivcho_75']Здрасти пич нищо няма да изхварляш на боклука сега ще ти кажа какво да направиш звани на СателайтБГ те са в САЩ и си купи от тях антена за гледане на ефирна тв...те също така имат специални трансмитери който да ти пробразуват сигнала аз като си идвах навремето от Канада така си донесох тв...и нищо несъм сменял ето ти линк за стайни антени http://satellitebg.c...ital-tv-antenna
Накрая само да ти кажа трябва да имаш американска или канадска кредитна или дебитна карта бг...карти не вземат аз така плащам на баща ми от тук а той си гледа в БГ.Успех ти желая...:guitar::guitar::guitar: Пак ти казвам несе подвеждай да си носиш тв...по сервизи няма смисъл имаш алтернатива.Успех[/QUOTE]
Евентуално ако може, дори да си бил в Щатите и Канада, едно правилно граматически издържано изречение можеш ли да напишеш?

30403b60fce0d325.jpg

orlinm

orlinm

Обикновен потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 254 Мнения:
[quote name='koko_varna'][quote name='ivcho_75']
Евентуално ако може, дори да си бил в Щатите и Канада, едно правилно граматически издържано изречение можеш ли да напишеш?[/QUOTE]
Точно
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
[quote name='ivcho_75'][quote name='ivcho_75']Здрасти пич нищо няма да изхварляш на боклука сега ще ти кажа какво да направиш звани на СателайтБГ те са в САЩ и си купи от тях антена за гледане на ефирна тв...те също така имат специални трансмитери който да ти пробразуват сигнала аз като си идвах навремето от Канада така си донесох тв...и нищо несъм сменял ето ти линк за стайни антени http://satellitebg.c...ital-tv-antenna
Накрая само да ти кажа трябва да имаш американска или канадска кредитна или дебитна карта бг...карти не вземат аз така плащам на баща ми от тук а той си гледа в БГ.Успех ти желая...:guitar::guitar::guitar: Пак ти казвам несе подвеждай да си носиш тв...по сервизи няма смисъл имаш алтернатива.Успех[/QUOTE]

Рядко срещан неграмотник , толкова си назад технически ,че няма накъде....
Само объркваш човека...

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Не отговарям на Л.С.

ivcho_75

ivcho_75

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 22 Мнения:
[quote name='hitman'][quote name='ivcho_75']

Рядко срещан неграмотник , толкова си назад технически ,че няма накъде....
Само объркваш човека...

Sent from my iPad using Tapatalk HD[/QUOTE]
Това съобщение е до hitman
Кой аз ли съм назад технически бе говедо смотано нали нашите така гледат тв...в БГ... телевизора ми тукашен от Канада и имам антена лава за ефирните тв...антената преобразува сигнала от аналогов в цифров а по късно като станах клиент на СателайтБГ си взех 2 кутий едната върви тук в Канада а другата е в БГ...нищо несъм сменял по тв...нито съм добавял приставки или квото и да е било и ти сега ще ми кажеш че аз съм технически назад ТИ КОЙТО ОТ СЕЛО СИГОРНО НЕСИ ИЗЛИЗАЛ кой си ти бе нещастен селски пръч да съдиш хората кой колко е напред или назад технически по добре чети и се учи че дано селската ти кратуна малко да схване нещо.

Този пост е редактиран от ivcho_75: 27 август 2013 - 04:03

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:

...антената преобразува сигнала от аналогов в цифров и обратно ...

:lolsign:

Alexandro

Alexandro

Strange Devotee

• Moderators
  • 2487 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax-110, GS-120
  • Моя приемник CST, Reelbox AVG III
Ивчо американеца е добре дошъл във форума след 6 месеца отново.
Публикувано изображение
dBox1; dBox2; Coolstream (dBox3); XBMC+VDR; Reelbox Avantgarde III.
C`mon...gi`me Neutrino.
www.etheraudio.net

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
Я изтървал съм шоуто ....
Саше що го банна ,остави го да си правим гъргара, със всеки пост доказва колко е прост и неграмотен не само технически.
Мисля ,че ще интересно на всички да обясни как антената преобразува сигнала ,хахах
Ивчо ,бай ганьо където и да отиде си остава селяк и ти не си по назад, този речник от думи сигурно в канада си го научил , браво мойто момче , продължавай в същия дух.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Не отговарям на Л.С.

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Няма проблеми, сега ще влезе през другия си акаунт(viki0624) и ще ни обясни всичко за тея антени :gayfight:

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 18 Мнения:

Няма проблеми, сега ще влезе през другия си акаунт(viki0624) и ще ни обясни всичко за тея антени :gayfight:

Какъв ти е на теб проблема с мен,това не мога да разбера само нали си доволен че Ивчо вече го няма сега с мен ли почваш, това че съм одобрявал някой негови мисли не означава че имаш право да се заяждаш с мен нали????Вземи малко се зарови и прочети за DSS VIDEOGUARD,POWER VU,DIGICIPHER2,DVB/2 POWER VU+ че това са бъдещетите кодиращи системи бягай да се просвещаваш че да може пак да драснеш някой ред в форума след като започнат да кодират каналите тука в европа това IRDETO2,BULCRYPT,BISS,и останалите няма да са вечни бягай както казах и почвай да четеш че да може да напишеш нещо докато Ивчо се върне след време.Хайде успех.:starwars::starwars::starwars:

pizhov

pizhov

ненам...

• Members
  • PipPip
  • 97 Мнения:
  • Моята сателитна антена Selfsat H50D4
  • Моя приемник Vu+ Solo2 / Vu+ Zero
  • Моето местонахождение Pattonville
Ей поне е забавно :laugh:
Има ли как да ги оставите да пишат само в определени теми тия двамата (или може би е единият)...нещо като теми за повдигане на настроението :rockon::laugh::guitar:

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
Само като му прочетеш 2-3 думи от поста е ясно кой пише ..... да не говорим за ip-тата
В канада явно се получава раздвоение на личността :laugh: нали viki - ivcho

Не отговарям на Л.С.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни