Към съдържанието

Снимка

БТВ спира излъчването си на Булсатком

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
75 отговора на тази тема

КОМУНИСТ

КОМУНИСТ

СЛАВА НА КПСС,ПОКЛОН НА БКП

• Members
  • PipPip
  • 87 Мнения:
БТВ медия груп спира излъчването си на Булсатком в 3:00 тази нощ,причина Алчност от към БТВ-паша.

radionov

radionov

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 204 Мнения:
Ами много добре, предния път номера беше при другия сателитен оператор.

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1630 Мнения:

Ами много добре, предния път номера беше при другия сателитен оператор.

По-предния беше.

Този пост е редактиран от Devnull: 21 декември 2012 - 10:11

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

radionov

radionov

• Members
  • PipPipPip
  • 204 Мнения:
[quote name='Devnull'][quote name='radionov']Ами много добре, предния път номера беше при другия сателитен оператор.[/QUOT]
По-предния беше.[/QUOTE]

Може.

kan4o

kan4o

Новобранец

• Members
  • 1 Мнения:
Демокрацията се "завърна" за много гладните Гергов и компания.

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7425 Мнения:
Боли ме фара за тая чифутска телевизия,а колкото до мачовете ,дъгата е пълна с директни сателитни фийдове

cdd68e362f113b4e2373ab8457a257df.gif

Dbox2 Nokia ... и още няколко негови наследника , UFS910/dbox3/ и AZBox HD   :)
AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Истинската българска история!

http://sparotok.blog.bg/

Terminator

Terminator

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 354 Мнения:
Мен пък ме боли фара за Булсата.:guitar:

ivozet

ivozet

• Members
  • PipPipPip
  • 214 Мнения:
Ектра си бачка в HD на кабеларката.,а чинийките загиват.:laugh:

ivozet.gif

Staroto

Staroto

Старото куче!

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
  • Моето местонахождение Sofia
Eфирно си бачка още по екстра , "боли ме фара" за кабеларки и чинийки.:banana:

hgeorgiev

hgeorgiev

Морски

• Members
  • PipPipPipPip
  • 553 Мнения:
Яворе, щи гепя картинката от подписа :)

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7425 Мнения:
Кабелните оператори в страната са принудени да преустановят излъчването на програмите на bТV Media Group

http://www.bacco.bg/...-Media-Group-49

AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

tchotcho

tchotcho

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 Мнения:
И ТВ7 спират довечера.
http://www.dnes.bg/o...ulsatkom.176125

Какво съвпадение :-)

Staroto

Staroto

Старото куче!

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
  • Моето местонахождение Sofia

Кабелните оператори в страната са принудени да преустановят излъчването на програмите на bТV Media Group

http://www.bacco.bg/...-Media-Group-49

-ами само като видиш това

Ирина Кънева, PR

-трябва всичко да ти е ясно!

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7425 Мнения:
Пламен Петков, представител на Булсатком, категорично опроверга твърдението на bTV, че операторът има задължения към bТV Media Group. Той разясни на пресконференцията, че от bTV са им поставили нови финансови условия, които неминуемо ще доведат до съществено увеличаване на цената за крайния потребител при еднакво качество на предлаганата услуга.

„Поискаха да приемем безусловно нови цени с фиксиран пълен пакет с всичките им канали. Поставиха ни пред положението „да" или „да"", възмутено заяви Петков, цитиран от БГНЕС.

Той разясни, че така се нанася и удар върху десетки рекламодатели, които са направили големи инвестиции в празнични рекламни кампании, които сега не могат да достигат до потребителите.

Преди да стане публично достояние смекчената позиция на bTV от Булсатком бяха категорични, че ако не срещнат възможност за нормални търговски преговори с медията, то ще изнесат публично финансовата оферта, за да преценят клиентите сами дали биха плащали подобна абсурдна сума.

AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7425 Мнения:
http://btvnews.bg/bu...-praznitsi.html

цитат

23.12.2012, 12:21

"....само заради вас, верните наши зрители, връщаме сигнала си към Булсатком..."

Не милички, ако беше заради зрителите нямаше да спрете сигнала вобще. Причината да върнете сигнала е защото ви заля тонове пумия в интернет и всички оператори решиха да ви отрежат, а от там щяха да ви отрежат и всички рекламодатели. С две думи излъчвате отново, за да не загубите пари. Няма такъв резил. Сега наистина цяла България видя що за пасмина сте, а плодовете на това тепърва предстои да берете.

wwaww
Преди 1 час

Веднага ще дам пример за случай, в който БТВ е защитавала единствено своите корпоративни интереси, дори това да означава да заблуждава и манипулира зрителите си.

Някъде в БТВ Новините, които трябва да представят обективна информация за събитията унас и по света, да се споменава, че в спора им с Булсатком са се включили и Бакко и Асоциацията на потребителите на телекомуникационни услуги и то на страната на сателитния оператор?

Не, не се споменава! Единственото, което е важно според тази медия е, че Булсатком са "некоректни" и зли, а БТВ е чиста и свята, онеправдана.

Спомнете си, че тази телевизия закупи цял телевизионен формат от чужбина и излъчи един-единствен, набързо скалъпен епизод посред нощите, който никой не е гледал, само и само за да има "законово основание" да запуши устата на Магърдич Халваджиян и Господари на ефира, които дръзнаха да се опълчат на деспотичните маниери на ръководството и компанията като цяло.

Примерите са безброй. Затова спирам да пиша и натискам бутона "Коментирай".

gydulka
Преди 1 час

Браво ьТВ, успяхте да си направите толкова негативен ПР, колкото всички ваши конкуренти, дори и да искаха, не биха могли да направят.

ИЗЛОЖИХТЕ СЕ НЕЧОВЕШКИ!!!

Вие ли бяхте "семейната тв"? Тв, която спря едностранно сигнала си към хиляди семейства в навечерието на най-семейните празници в годината, а като ви нахраниха подобаващо навсякъде в интернет, по-най мазния начин възстановихте сигнала си към Булсатком, с което още повече показахте кой е гузния. Абонат съм на Булсатком и съм съгласен да плащам 3 лева всеки месец само и само да ни освободите от присъствието си. Нахални и безпардонни наглеци сте вие.
Довиждане, бяхте ми неприятни.

Весели празници на всички

Този пост е редактиран от fenbg: 23 декември 2012 - 06:59

AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

Terminator

Terminator

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 354 Мнения:

http://btvnews.bg/bu...-praznitsi.html

цитат

23.12.2012, 12:21

"....само заради вас, верните наши зрители, връщаме сигнала си към Булсатком..."

Не милички, ако беше заради зрителите нямаше да спрете сигнала вобще. Причината да върнете сигнала е защото ви заля тонове пумия в интернет и всички оператори решиха да ви отрежат, а от там щяха да ви отрежат и всички рекламодатели. С две думи излъчвате отново, за да не загубите пари. Няма такъв резил. Сега наистина цяла България видя що за пасмина сте, а плодовете на това тепърва предстои да берете.

wwaww
Преди 1 час

Веднага ще дам пример за случай, в който БТВ е защитавала единствено своите корпоративни интереси, дори това да означава да заблуждава и манипулира зрителите си.

Някъде в БТВ Новините, които трябва да представят обективна информация за събитията унас и по света, да се споменава, че в спора им с Булсатком са се включили и Бакко и Асоциацията на потребителите на телекомуникационни услуги и то на страната на сателитния оператор?

Не, не се споменава! Единственото, което е важно според тази медия е, че Булсатком са "некоректни" и зли, а БТВ е чиста и свята, онеправдана.

Спомнете си, че тази телевизия закупи цял телевизионен формат от чужбина и излъчи един-единствен, набързо скалъпен епизод посред нощите, който никой не е гледал, само и само за да има "законово основание" да запуши устата на Магърдич Халваджиян и Господари на ефира, които дръзнаха да се опълчат на деспотичните маниери на ръководството и компанията като цяло.

Примерите са безброй. Затова спирам да пиша и натискам бутона "Коментирай".

gydulka
Преди 1 час

Браво ьТВ, успяхте да си направите толкова негативен ПР, колкото всички ваши конкуренти, дори и да искаха, не биха могли да направят.

ИЗЛОЖИХТЕ СЕ НЕЧОВЕШКИ!!!

Вие ли бяхте "семейната тв"? Тв, която спря едностранно сигнала си към хиляди семейства в навечерието на най-семейните празници в годината, а като ви нахраниха подобаващо навсякъде в интернет, по-най мазния начин възстановихте сигнала си към Булсатком, с което още повече показахте кой е гузния. Абонат съм на Булсатком и съм съгласен да плащам 3 лева всеки месец само и само да ни освободите от присъствието си. Нахални и безпардонни наглеци сте вие.
Довиждане, бяхте ми неприятни.

Весели празници на всички

А какво ще кажеш за ТВ7,сагата НВО,сагите ТВ+ и ФИЛМ+ че не ги дават да ги излъчват други оператори или искат космически цени,тъй като гледам Булшит са същите алчни измекяри.

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7425 Мнения:
цитат:

Като сте толкова голяма телевизия защо не разчитате само на voyo, защо не кажете в новините как сте оплюти във всички форуми защо не кажете как пробвахте преди няколко години да искате по 2 лв отгоре на абонат и кабелните оператори ви казаха че ще ви свалят от каталога си клекнахте пак ще клекнете но сега сте и смешни

Доживяхме Битивито да обвиняват някого в "безпрецедентна цензура"! Хаха! Все по-жалки ставате! А какво излиза, че ви "цензурират" и други 21 кабелни оператора. Ясно се вижда кой крив и кой прав. Нещо много сте си повярвали и сте се взели насериозно. Но на базата на какво са тези претенции? "Коректното" и "безпристрастно" отразяване на всички гледни точки? Или "професионалистите", които работят в телевизийката ви, като Диана Найденова с арогантното си и надменно отношение към гостите, или Миролюба Бенатова с тенденциозните си репортажи? Чудна картинка сте! Четете коментарите и вижте мнозинството какво мнение има за вас. Вижте колко ни интересува дали ще ни лишите от всичката тази помия, с която ни заливате. Твърде много пъти се издънихте и хората са наясно какви сте. Нямаме нужда от такива медии и от подлоги, нарекли себе си журналисти!

безпардонното ви нагло поведение от снощи ме накара да се регистрирам за да изкажа отвръщението си от върховната ви алчност!! нима ние потребителите смачкани от некоректни работодатели си получаваме навреме заплатите ?? не даже и тях не вземаме и никой не му пука за нас!!
тая риторика с неплатените права може и да отиде до предстоящите конкурси за мултиплекс в българия. начина е обаче е долен и арогантен,неприсъщ за такава "социална и национално отговорна медия" като бтв!!според мен вие противозаконно помагате на едни в ущърб на други. с какво сте по -добри от корумпираните съдии, лекари , държавни чиновници и др. самозабравили се дерибеи!! ставаме жертва на алчността ви преди най светлия християнски празник. едва ли ще ви стигнат силите да прочетете всички гневни "пожелания". дано ги прочетете и да влезете в час!!
искам само да ви видя пийпъл метрията след 31.12.2012!! ако ви стиска побликуваите я !! аз на ефирна няма да се върна!!в каменната ера ходете вие фарисеи!! има и други телевизии и там е за хора !!
взехте се за велики но много добре знаете че ние зрителите сме ония от които зависи жалкото ви съществуване!!дано запомните задълго простотията си през 2012 !!
БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД НЕ Е КАТО МАГЪРДИЧ ХАЛВАДЖИЯН И НЕ МОЖЕТЕ ДА ГО НАРИТАТЕ КАТО БОЛНО ПСЕ!!!

Този пост е редактиран от fenbg: 23 декември 2012 - 07:39

AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

VesMil

VesMil

МУШМУРОК

• Members
  • PipPipPip
  • 200 Мнения:

цитат:

Живата истина!

Terminator

Terminator

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 354 Мнения:
Пожелавам на Булшит, скорошно фалиране.

fenbg

fenbg

Super Moderator

• Moderators
  • 7425 Мнения:
============

пожелавам си за коледа БТВ да бъде спряна от всички оператори, да ви видим тогава, гадни алчни копелета. Не се нагълтахте и това е... Не стига, че само буклуци, а се смятате за супер скъпата телевизия и я предлагате многократно надвишена, второ, ако някой пропусне някое предаване или сериал - трябва да си плати да го гледа във малоумното ви войо.... ааааа да не говорим и за безкрайно дългите рекламни блокове които имате... вероятно в прайм тайма печелите повече от 200 000 на вечер с тези безкрайно дълги и много чести блокове.... айде със здраве, пожелавам ви да нямате зрители през предстоящата 2013 :)

AzBox ME

Octagon SF4008

Mut@nt HD51

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни