Към съдържанието

Снимка

моля за помощ

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

Plamen1010

Plamen1010

Новобранец

• Members
  • 1 Мнения:
искам да си ползвам монитора за ТВ,свързах го към HD булсатком приемник с HDMI - DVI кабел но не мога да изкарам картината. монитора ми е SAMSUNG 520 BW. Благодаря предварително

vili 255

vili 255

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 166 Мнения:
Проблема е в кабела или монитора, може би.При мен с ZHD 100 и монитор PHILIPS - 237EQPH работи!

Kuger

Kuger

Новобранец

• Members
  • 1 Мнения:

искам да си ползвам монитора за ТВ,свързах го към HD булсатком приемник с HDMI - DVI кабел но не мога да изкарам картината. монитора ми е SAMSUNG 520 BW. Благодаря предварително

Настрой монитора на съответния вход, в случая DVI.

hgeorgiev

hgeorgiev

Морски

• Members
  • PipPipPipPip
  • 553 Мнения:
Е то остава и да не е настроил това :)
При мен също не става. Просто съм разбрал че някой монитори не подържат този вид преход. Все пак за HDMI-то се плаща лиценз :)
[SIZE=2][/SIZE]

orlinm

orlinm

Обикновен потребител

• Members
  • PipPipPip
  • 254 Мнения:

Е то остава и да не е настроил това :)
При мен също не става. Просто съм разбрал че някой монитори не подържат този вид преход. Все пак за HDMI-то се плаща лиценз :)

Доколкото разбрах на монитора е DVI - не съм виждал самсунг монитор на който да има DVI куплунг и да не работи. Лицензът би следвало да касае булсаткомското произведение.
Ако DVI входа на монитора работи ( Примерно от компютър ) залагам на проблем в кабела. Особено ако е от бюджетните. Апропо.. кабел DVI-HDMI обратим ли е в HDMI-DVI. Нямам представа дали не са еднопосочни и вероятно дрънкам глупости но ..идея някаква.
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни