Към съдържанието

Снимка

Свободни канали на Булсатком

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

rminchev

rminchev

Новобранец

• Members
  • 2 Мнения:
При пълно сканиране на HelllasSat 39E с приемник ZHD 100 излизат нови 78 канала но са без картина.Имали възможност някои да се активират например френския TV 5 и как става.

skyboy

skyboy

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 196 Мнения:
  • Моята сателитна антена 120
  • Моя приемник PiccolloS2-T2/Zgemma
  • Моето местонахождение Сливен

При пълно сканиране на HelllasSat 39E с приемник ZHD 100 излизат нови 78 канала но са без картина.Имали възможност някои да се активират например френския TV 5 и как става.

Не са свободни,това е пакета на Dolce

rminchev

rminchev

Новобранец

• Members
  • 2 Мнения:

Не са свободни,това е пакета на Dolce

Благодаря за отговора.Разбирам , че е свързано е с обонамент.

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:

как може да наричаш това нещо приемник, ако знаеш на колко познати които си нямат понятие от DVB съм ходил да им слагам на добра воля (заради приятелството) по един Skart, понеже от висококвалифицирания екип на оператора на които си клиент ви бодват RG-6 коаксиален кабел, пускат ти го в дециметровия обхват на ТВ-то И после повечето, нормални хора си мислят че гледат цифрова телевизия, това се отнася за всички клиенти на този оператор, а приемниците са STB-S100, STB-S200, но както казвам аз. Това чудо трудно бих могъл да го нарека приемник. При интерпасивните монтажни екипи са наистина много добре подготвени в сравнение с тези (Предварително се извинявам за лошата кириилица, но в момента бета тестваме Windows 8 И тука кирилицата не е като на предните версии, а от скоро почваме да подкарваме Windows 9, само чакаме сигнал официален от Microsoft ...)

Този пост е редактиран от Tiesto: 22 август 2012 - 11:02

Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County

как може да наричаш това нещо приемник, ако знаеш на колко познати които си нямат понятие от DVB съм ходил да им слагам на добра воля (заради приятелството) по един Skart, понеже от висококвалифицирания екип на оператора на които си клиент ви бодват RG-6 коаксиален кабел, пускат ти го в дециметровия обхват на ТВ-то И после повечето, нормални хора си мислят че гледат цифрова телевизия, това се отнася за всички клиенти на този оператор, а приемниците са STB-S100, STB-S200, но както казвам аз. Това чудо трудно бих могъл да го нарека приемник. При интерпасивните монтажни екипи са наистина много добре подготвени в сравнение с тези (Предварително се извинявам за лошата кириилица, но в момента бета тестваме Windows 8 И тука кирилицата не е като на предните версии, а от скоро почваме да подкарваме Windows 9, само чакаме сигнал официален от Microsoft ...)

какъв Windows 9 бре идиот!Първо,няма да е 9 а ще е Blue,2ро,още в дори в офиса на "микро-меките" е само на хартия!За другите глупости не коментирам!

Момчил Минков

Момчил Минков

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 80 Мнения:
ZHD-100 и RF ли има? Нарочно исках от старите приемници (надявах се на S200 или S203 (дали ще се сетите защо?) но ми дадоха S202) за да има модулатор, сега си мисля че май съм се прекарал ако това е истина.
В този живот всички неприятности идват от малкото четене!

aslanaslanov

aslanaslanov

Новобранец

• Members
  • 6 Мнения:

дали ще се сетите защо?

Аз не мога да се сетя!

Имам един S202 ама изгоря, не издържа на напрежението след като си поиграх с поялника.

S200 или S203 не могат ли да се ъпдейтнат ако са към 39Е?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни