Към съдържанието

Снимка

Discovery Networks ще съди Близу !

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

eumobg

eumobg

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:
[h=4]Discovery Networks ще съди Близу ! повече за спора тук - http://www.news-sat....s-ще-съди-близу[/h]
Българския сайт за Сателитна телевизия
Вие си знаете кой е сайта ! Аман от цензура !

Extremen

Extremen

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 38 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2x305cm,2x205cm
  • Моя приемник OctagonSF4008
  • Моето местонахождение Велико Търново
Ей тези са много зле от Discovery Networks!!!Реално погледнато какво точно предлагат като програмно съдържание???Discovery Channel Bulgaria Да полагат някакви старания с озвучаването на голяма част от предаванията но всичко хубаво свършва някъде до Discovery Animal Planet където предаванията са с български субтитри!!!Discovery Science е канал предлаган на българската аудитория???Предназначен за българската аудитория???Преди имаше субтитри на малка част от предаванията но откакто обновиха програмната схема субтитри не съм виждал!!!Същото е положението и при Discovery World каналът е интересен за разлика от новото Discovery Channel където дават основно Някви дето ловят раци в студените морета,ония дървосекачите,мит или не,за оцеляването е интересно не споря както и за бягствата от затвора и основно повторения интересно беше и за самолетните катастрофи отблизо и всичко се исчерпва до тук...Канал Discovery World по съдържание ми напомня на Discovery Channel от 90те години и предаванията и филмите са интересни но само на един фил досега съм видял субтитри филм за НЮ ЙОРК а това е канал дето също се предлага срещу заплащане на българската зрителска аудитория....Все едно с трици маймуни да ловиш!!!Все едно в Европа да предлагаме да гледат БНТ1 на български!Ще им е интересно ли на хората???В българонеговоряща Европа?Хайде да не казвам САЩ щото то все пак се води Discovery Networks Europe!!!За канали като TLC и ID Investigation Discovery нямам наблюдение като съдържание какво точно предлагат на българската зрителска аудитория!!!Но да си плащам за да гледам програми без превод и дори без субтитри си имам сателит от 1992година???Тогава беше интересно да гледаш чужди програми защото не се предлагаха български такива!Просто нямаше българска алтернатива!!!

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Като не ти харесва Discovery HD Showcase, вземи си пусни Travel Channel HD. На 23.5Е го има с българско аудио при интерпасивните.
Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни