Към съдържанието

Снимка

Mtel IPTV STB

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Вероятно някой от клиентите е постнал видео от приемника на Mtel, разработка на Megalan, накратко приемника е IPTV базиран. Всичко при него минава през LAN има HDMI v1.3. Има радиатор на процесора. Чайник. При договор от Мтел приемника е собственост на оператора и таксата за интернет и телевизия е минимално ниска :). Всичко е само с един UTP Cat 5 E кабел.

Както си личи от километри теста е правен на CRT телевизор, не съм го правил аз, защото аз нямам CRT телевизор а плазма.

Ограничение в паметта на каналите няма. Приемника е Linux базиран. Firmware се ъпдейтва автоматично от станцията.

Клиентите на Мтел натрупали много клубни точки да не пропуснат да си вземат съответно синя карта на Мтел за натрупване на отстъпки, после сребърна и накрая златна, ще я получат на пощенската си кутия заедно с мес. фактура.

Този пост е редактиран от Tiesto: 24 май 2012 - 04:15

Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
Само дето телевизията на мтел е най-скъпа в страната и с нищо не превъзхожда останалите оператори

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Не отговарям на Л.С.

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Аз все още не съм се оставил да ме набучат с iPhone4 ! Ползвам Samsung DuoSIM на вид е като iPhone4, самоче с 2 сим карти и е корав батерията държи много :). Идеята ще бъде накрая да си ползвам Wi Fi на телефона и да избегна сим картата, ако стане врътката през скайп без сим :). IM+ on skype JAVA е, а бачка и с по-стари телефони. За съжеление оригинален скайп само за iPhone iOS и Nokia.

Телевизията и интернета е 20лв, сигурно аналоговата телевизия е по-евтина, ама като помня преди 10 години на КТ какво беше и колко канали спряха включително и свободните български.

Този пост е редактиран от Tiesto: 24 май 2012 - 11:53

Публикувано изображение

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
боли ме кура кво ползваш ходи си пий хаповете,че пак си изтрещял

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

Не отговарям на Л.С.

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Хитмане, ако ставаш сутринта в 6 и започнеш да ходиш по задачи, върнеш се в къщи чак след 20:00 21:00 ти гарантирам, че последното нещо за което ще мислиш, ще е параболата на балкона ! Иначе дано новото ми начинание потръгне както съм го планирал.
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни