Към съдържанието

Снимка

Интернет 94 mbps??

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
19 отговора на тази тема

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
  • Моята сателитна антена Medna Tel
  • Моя приемник Ariva 152 combo
  • Моето местонахождение Sofia,Bulgaria
Някой от колегите ползва ли такъв интернет план за района на София? Защото (недоклатената) девойка от офиса на "булсат" ми обясни (СКАРА ми се!),че такава скорост НЕ предлагали!???

п.п Нищо против девойчето нямам НО с такова отношение НОВИ клиенти НЕ се печелят!!

Този пост е редактиран от pe6o1975: 28 февруари 2012 - 09:16

fandraka

fandraka

Аdministrator

• Members
  • PipPip
  • 98 Мнения:
Прости и, може да е сменяла маслото :rotate:
Your Smart Linux TV Player
Разочарованието от лошото качество, остава дълго след удоволствието от ниската цена..

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

Прости и, може да е сменяла маслото :rotate:

Е да де ама не ми се случва за пръв път в такъв офис,колега! Явно на тия каки шефовете от Ст.Загора имат малки ... и не ги задоволяват достатъчно :love:

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1630 Мнения:
За Сф началници от Ст немат. Те са на 7-ми км.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

За Сф началници от Ст немат. Те са на 7-ми км.

Все тая брат както казала кризата http://vbox7.com/play:3d5bdc2a70 ако ще да са в Горубляне-все тая брат!!!

bilbobg

bilbobg

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 84 Мнения:
за района на София https://www.megalan.bg/promo-114.html

тествано, работи като пушка! :)
Azbox HD Elite Enigma2 RC6 (DVB-S2/C2), Amiko Alien, DM500, DM600, Popcorn A-200
Публикувано изображение

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
Е ти към кой мислиш,че съм в момента :banana:
Публикувано изображение
Даже смятам да си преподпиша договора за още 1 година!
А господата от "булсатком" с това отношение към потенциялните си клиенти,да окабеляват бабичките на село :lolsign:

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County
Що,кво му е на булсата?Това е по wireless,по жицата вдига още с по 5-10мбита ;)За 15 кинта.....

Публикувано изображение
Публикувано изображение

Този пост е редактиран от veskop: 29 февруари 2012 - 12:47

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

Що,кво му е на булсата?Това е по wireless,по жицата вдига още с по 5-10мбита ;)За 15 кинта.....

http://www.speedtest.../1803843327.png

http://www.speedtest.net/result/1803844940.png

А международния как е,съпорта също? Не искам да правя реклама на "мобилтел" но в отношение на поддръжка и отношение към клиентите са номер 1!
Техниците са идвали на авария в 12 през ноща! И за период от 1 година нета ми е спирал точно 1 (един) път за 2 часа .

Този пост е редактиран от pe6o1975: 29 февруари 2012 - 12:51

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County

А международния как е?

не виждаш ли?единия тест е до Франкфурт....

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

не виждаш ли?единия тест е до Франкфурт....

ОК съгласен съм но защо пишат,че предлагат 94 mbps А всъщност НЕ предлагат!?

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
Виждам,че и в техния форум положенито с "закуските" (кифли) е подобно

"Скъпи" булсаткомци, слагам ви кавичики, защото направо съм ви бясна от два месеца насам.
Затова ви тегля една ма*на! Вие сте най-скапания интернет доставчик, към когото не съм имала честта да бъда абонат, до момента, в който "налапахте" Люлин нет, за което много съжалявам, тъй като Те бяха No.1 и се справяха чудесно. Към тях мога да изкажа единствено и само благодарности и почести.
Може да не ви дреме, че аз се отказвам от вас - един абонат по-малко, няма за какво да ви пука. Но ако продължавате в същия дух повярвайте ми няма да съм само аз.
Като завършек искам да ви обърна внимание на телефонните ви номера и на отношението на кифлите, които вдигат тия слушалки. Не знам за какво сте ги дали тия контакти, като никой не вдига, когато абонатите ВИ имат нужда от вас и които абонати ви плащат и се отнасят с вас коректно. А в случаите, в които някой изобщо благоволи да вдигне слушалката отсреща се обажда въпросната кифла и се държи сякаш ние абонатите сме й длъжни с нещо.
И за да не излизам от кръга на възпитанието и учтивия все още тон ви пожелавам да се стегнете и да започнете да предлагате УСЛУГИ в истинския смисъл на думата, да си смените кифльочите с някой, който знае как се работи на телефонна линия и се отнасяте с уважение към хората, които ви плащат!
Не си правете труда да ми давате какъвто и да е отговор! Няма да бъде прочетен!

Публикувано изображение

Този пост е редактиран от pe6o1975: 29 февруари 2012 - 10:05

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1630 Мнения:
Не се занимавай с тях повече колега. Остави ги да почиват в мир. Аз им бях абонат няколко поредни години и дори с ирдето карта им плащах редовно. Вече ги отрезах както преди кейбъла.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

Не се занимавай с тях повече колега. Остави ги да почиват в мир. Аз им бях абонат няколко поредни години и дори с ирдето карта им плащах редовно. Вече ги отрезах както преди кейбъла.

Прав си,колега :beer: Той народа си го е казал най добре "Каквото сам си направиш,никой друг не може да ти го направи!"

Emanuil

Emanuil

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 12 Мнения:
Да, тази сватба Люлин Нет и Булсат беше нагледен наръчник " Как да насереш положението за по малко от два месеца !" . Аз имах 4 интернета към тях, сега е само един /под въпрос/. А съм един от първите им абонати и беше наистина един много добър доставчик. Чудя им се на тези как от нещо толкова добре работещо направиха това , което е към момента !? Сега съм към Мегалан - до тук 4 месеца / 0 грешки !
DM800SE ; DM800 ; DM500 ; Toroidal 90 {42E; 39E; 28,2E ; 19E; 16E ; 13E; 9E; 7E; 4,8E; 0,8W; 4W} ; TRIAX110 {75E<-->30W} EMP 16:1 ; EMP 9:1 ; SONY KDL-46HX720, LG 42LD750

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

Да, тази сватба Люлин Нет и Булсат беше нагледен наръчник " Как да насереш положението за по малко от два месеца !" . Аз имах 4 интернета към тях, сега е само един /под въпрос/. А съм един от първите им абонати и беше наистина един много добър доставчик. Чудя им се на тези как от нещо толкова добре работещо направиха това , което е към момента !? Сега съм към Мегалан - до тук 4 месеца / 0 грешки !

Виж сега,хората от Ст.З. или 7-ми.км.нещо се вживяват в ролята на "топлофикация" демек,че са "единствените и незаменимите":naughty:

puflet

puflet

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:
Точно вчера една колежа се оплакваше и тя, че откакто са купили Люлин-нет нещата там са трагични. Пък имам наблюдения над няколко офиса в страната, дето ползват нет от бск - и изглеждат ОК.За Мегалан - нищо не мога да кажа. Преди малко си превирих историята за 2011 - имал съм един проблем, който си го спомням как тресна една гръмотевица в махалата, точно 15 мин. им трябваха да отстранят повредата.
Triax TD110 [45E - 5W] | Inverto Black Ultra | 2x DM500s | AB IP 55HD | SatelliteBG

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Това е MTEL - FTTH & FTTB. Предлагаха ми и 100Mbps срещу още 10лв на мес., но мисля че и без друго вече им плащам прекалено много :).

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Този пост е редактиран от Tiesto: 03 март 2012 - 05:18

Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:

Това е MTEL - FTTH & FTTB. Предлагаха ми и 100Mbps срещу още 10лв на мес., но мисля че и без друго вече им плащам прекалено много :).

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Защо да е много?
На мен например ако преподпиша договора си с тях ми предлагат следната промоция:
https://www.megalan.bg/promo-118.html
И като го сметне човек излиза по 18 кинта на месец!

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Публикувано изображение

Мобилния интернет е такъв през 2G, тъй като в момента се намирам извън голямо населено място през лаптоп.Преди малко и ток нямаше, а сега го пуснаха :). Вземи си мобилния интернет 5лв на мес. е и ако си в пакетна услуга ти го дават като подарък, много е удобно особено ако пътуваш често и ти трябва качесртвен интернет за Browsing.
Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни