Към съдържанието

Снимка

Ще имали намаление на цените при Виваком ТВ

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
15 отговора на тази тема

formulata

formulata

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:
Искам да попитам някои които е близък до фирмата или работи в нея обмисляте ли в скоро време намаление на цените на ТВ пакетите а и на допълнителните приемници питам защото в скоро време смятам да преминавам към вас

PayNera

PayNera

• Members
  • PipPipPip
  • 223 Мнения:
Ти добре ли си???? Кои в България намалява цени???
параход-самолетоносач , въртолет и подводница

Milen84

Milen84

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:

Ти добре ли си???? Кои в България намалява цени???

Ами например Булсатком!

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Ей сега утре почваме да ги сваляме, даже ще започнем да подаряваме телевизия. Дори суперлюбо ще го пуснем по бТВ да кръжи на екрана, а рекламата ще е по време на турския сериал. Интернет без пари за 1 година.
Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

desperate

desperate

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 90 Мнения:
и по един парцел безплатно за всеки ?

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:
Ами като гледам Виваком се развиват много добре като DTH оператор пакетите им като канали са добри обрудването ти го дават безплатно какво повече може да иска човек просто проявявам интерес да им стана абонат затова ме интересува ще има ли вскоро време намаление на цените няма нищо лошо в това

Lucky Luciano

Lucky Luciano

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Или не си чел внимателно или не на точното място.
Просто съвет - прочети пак, преди да се набуташ с Виваком. Всеки оператор ти дава безплатно оборудване. Пакетите на Виваком са майтап, а цените доста над тези на Булсатком, примерно. Допълнителния ТВ при Виваком е 5лв., при Булсатком е 2лв. Омайните цени са за 3 месеца, после стават двойни.

!!!Cooolbox - най-смешният доставчик на интернет в Пловдив!!!

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Или не си чел внимателно или не на точното място.
Просто съвет - прочети пак, преди да се набуташ с Виваком. Всеки оператор ти дава безплатно оборудване. Пакетите на Виваком са майтап, а цените доста над тези на Булсатком, примерно. Допълнителния ТВ при Виваком е 5лв., при Булсатком е 2лв. Омайните цени са за 3 месеца, после стават двойни.

Аз съм абонат на булсат от 6 години но ми е писнало вече само да ни изнудват за пари имам три приемника взимал съм ги по 68 лева броиката сега като спират премиум пакета те са длъжни да ни осигорят безплатно смяната на приемниците а те искат пари аз едни и същи приемници няма да ги плащам два пъти за основен искат 18 лева за смяна а за допълнителните по 58 лева това ако не е изнудване спрямо клиентите здраве му кажи

Този пост е редактиран от formulata: 06 януари 2012 - 05:20

Lucky Luciano

Lucky Luciano

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Тц! За основния - ако платиш 3 месеца пълен пакет ти го дават без пари Захарично. За допълнителните - ще има нови приемници, които ще са MPEG4, но не HD, така че пак ще си гледаш пакета. Да не са луди да си изпуснат абонатите. Затова беше тази промоция плати 3, гледай 5. Нали трябва да съберат парички, за да се направят приемници.
Пак ти казам - споко, жаден нема да останеш. Не се занимавай с Бибаком, после ще се псуваш доста време.

!!!Cooolbox - най-смешният доставчик на интернет в Пловдив!!!

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Тц! За основния - ако платиш 3 месеца пълен пакет ти го дават без пари Захарично. За допълнителните - ще има нови приемници, които ще са MPEG4, но не HD, така че пак ще си гледаш пакета. Да не са луди да си изпуснат абонатите. Затова беше тази промоция плати 3, гледай 5. Нали трябва да съберат парички, за да се направят приемници.
Пак ти казам - споко, жаден нема да останеш. Не се занимавай с Бибаком, после ще се псуваш доста време.

Колега аз също знам кои ще е новият приемник на булсат модела е SD S420 MPEG4 а основния съм си го сменил преди 4 месеца със Захаринчо притеснението ми беше високата цена която искат за смяната на допълнителните но можеш ли да ми кажеш кога се очаква този новия модел S420 да го има по офисите ако искаш ми пиши тук или на ЛС благодаря ти предварително за отговора

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:

Аз съм абонат на булсат от 6 години но ми е писнало вече само да ни изнудват за пари имам три приемника взимал съм ги по 68 лева броиката сега като спират премиум пакета те са длъжни да ни осигорят безплатно смяната на приемниците а те искат пари аз едни и същи приемници няма да ги плащам два пъти за основен искат 18 лева за смяна а за допълнителните по 58 лева това ако не е изнудване спрямо клиентите здраве му кажи

Няма изнудване, аз като плащам на Мтел по 100-120лв средно всеки месец данеби да ме изнудват.

Все пак качеството струва пари, а при вивакома такова нещо като качество няма. Затова там всичко е евтино, щото е некачествено. Вижте им примерно интернета ADSL пълна скръб. Скоро и новия FIBERNET ще стане така след около година и половина и тогава хората ще почнат да се махат от тях един път завинаги. При Мтел засега нета е идеален и няма какво повече да се иска от това. А като пуснат и оптиките си пускам направо 100Mbps.
Публикувано изображение

Guest_SERHI70_*

Guest_SERHI70_*
  • Guests
Мтел,господ да пази...

Цецо

Цецо

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1602 Мнения:
  • Моята сателитна антена GS-120
  • Моя приемник Vu+Duo2
  • Моето местонахождение Тайна,майна

Мтел,господ да пази...

Да, Господ да пази....от такива като теб :screwy: Изобщо някога на живо пробвал ли си оптичния нет...или просто ей така, да не се събира прах по клавиатурата? :lolsign:

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Оптичен ама другия път, тука само в 2 квартала е оптичен.
Публикувано изображение

тедос

тедос

ЦЕСЕКАР

• Members
  • PipPipPipPip
  • 605 Мнения:

Оптичен ама другия път, тука само в 2 квартала е оптичен.

А ти какво искаш за 2 месеца от старта да има оптика до всеки блок ли ?
Вземи се стегни и стига си спамил.

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Съвсем не са 2 месеца, аз вече от около 2 години ги ползвах, още когато само SPNET продаваха тоя нет тука, преди Мтел да ги купят. И общо взето за 2 години никакво развитие !
Публикувано изображение

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни