Към съдържанието

Снимка

Телевизия Алфа и вестник АТАКА спират излъчване, скоро окончателно спира !

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
16 отговора на тази тема

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
От пресата и Канал 3, днес стана ясно, че Сидеров спира партийната телевизия Алфа, при Мобилтел изчезна като канал.
Според Волен Сидеров няма финансиране за ТВ Алфа, вестник АТАКА и дори за партийните клубове на АТАКА в страната и положението според него е много сериозно.

Според Сидеров, причината е Бойко Борисов който взима депутатите на АТАКА и ги први към неговата партия ГЕРБ, по този начин дърпа субсидията на АТАКА с по 1-2 милиона на всеки 2-3ма депутата, а вече 10 от депутатите на АТАКА са към ГЕРБ и по този начин няколко милиона от субсидията на АТАКА е прехвърлена към ГЕРБ, това стана също и с партия РЗС които успяха да бъдат разцепени от ГЕРБ и депутатите им минаха към ГЕРБ с което и субсидията.

Днес министър Симеон Дянков е пуснал писмо до ГЕРБ в което пише, че няколкото депутати от АТАКА минали в независими ги пречисляват към групата на ГЕРБ.

Освен това през 2006 година Американския посланник пред когото Борисов обещал, че ще се справи с АТАКА и ето как се справя.

Телвизия Алфа върви все още по интернет, както и вестника и форума още го има.

Напрактика утре от 11:00 пряко по Канал 3 от БТА - АТАКА и Сидеров Шопов и другите депутати, ще дават пресконференция пред БТА за спирането на вестника телевизията и клубовете на АТАКА.

Магдалена Ташева която работи във вестника преди малко каза по онлайн останалата медия АЛФА, че ще сезират всички журналистически, европейски служби и организации за положението и европейската комисия за недеморатичното отношение и наруаването на законите от Борисов и ГЕРБ.

АТАКА пряко по БТА утре в 11:00 и по Алфа ТВ онлайн.
Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County
СУПЕР,сега ако и болен изчезне завинаги ще е прекрасно!!!!:laugh:

stnx1

stnx1

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 47 Мнения:
Запушиха му устата,като преди това го обявиха за луд.Чиста американска политическа поръчка и според мен.

bullet

bullet

user

• Members
  • PipPipPipPip
  • 486 Мнения:
Той сам си се подреди!!!Никой нищо не му е правил, просто допусна няколко грешки и си вкара автогол!
[URL=http://www.speedtest.net]Публикувано изображение[/URL]

elkamino

elkamino

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 53 Мнения:
Не съм почитател на Атака и Сидеров. За мен те са измислена партия, но щом и на тях им запушват устата. Значи у нас има диктатура.

desperate

desperate

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 90 Мнения:
ако на 2-3 депутата е изгубил по 1-2милиона, значи за останалите му все още 10 депутата взима по 5 млн поне. ми той много беден станал човека да го съжалиш направо. тея 5 млн не му ли стигат за вестника поне? или предпочита сам да ги харчи май.. що не накара останалите 10 депутата да му подпишат още една запис на заповед за по 200 хил евро да изтегли още един кредит. да вземе да гледа в своята купанка първо и там да търси причината. иначе за диктатурата си я има, само че тез които крадат пак ще крадат, диктатурата е за народа.

formulata

formulata

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:
Колеги по последна информация от новините по Алфа ТВ преди малко Волен каза че закриват само вестник Атака а телевизия Алфа ще продължи да съществува и да се излъчва

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Добре бе, аз тука на Мтел ми изчезна канала, дали пак ще го върнат или ще е само по интернет на ataka.tv ?
Публикувано изображение

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Добре бе, аз тука на Мтел ми изчезна канала, дали пак ще го върнат или ще е само по интернет на ataka.tv ?

Не знам за Мтел поради каква причина са спрели канала аз съм на Булсатком и при нас канала си работи обадих се и на един приятел които е на Виваком и при тях си работи най добре се обади на съпорта им и ги питаи каква е причината

gentu

gentu

Banned

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 614 Мнения:

Добре бе, аз тука на Мтел ми изчезна канала, .....

-за локация "NY, USA" канала няма лиценз!!!:brick:
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
92 позиция при Мтел.

Неска им се обадих и го върнаха.

Именуван като "Alfa"

В момента пряко БТА пресконференция на АТАКА. Волен, Шопов и други депутати от АТАКА.

След това пряко БТА на други хора от ДС-то и службите, ще говорят за сегашното положение в страната, партийте и нови мерки за отпускане на държавни пари в държавата.
Публикувано изображение

тедос

тедос

ЦЕСЕКАР

• Members
  • PipPipPipPip
  • 605 Мнения:
Неска ме развесели .
:bow::bow::bow::bow::bow:
ГОЛЕМ СИ !!!!!

eumobg

eumobg

• Members
  • PipPipPip
  • 133 Мнения:

92 позиция при Мтел.

Неска им се обадих и го върнаха.

Именуван като "Alfa"

В момента пряко БТА пресконференция на АТАКА. Волен, Шопов и други депутати от АТАКА.

След това пряко БТА на други хора от ДС-то и службите, ще говорят за сегашното положение в страната, партийте и нови мерки за отпускане на държавни пари в държавата.

Стига писъл глупости , каналът изобщо не е спирал при мтел във пакета мега тв , и не е на позиция 92 а на позиция 51 .
Българския сайт за Сателитна телевизия
Вие си знаете кой е сайта ! Аман от цензура !

Lucky Luciano

Lucky Luciano

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Тиесто да направи тема за Алфа или за Атака и там да си поуства сам за Волен, за ДС и за другите бръмбари в главата му. Така хем ще си начеше крастата да пише, хем няма да му четем глупостите. Модераторите ще му влезнат в положение и готово.

!!!Cooolbox - най-смешният доставчик на интернет в Пловдив!!!

gentu

gentu

Banned

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 614 Мнения:
А бре вЕрно ли е че Tiesto се е метал днеска да вади кръста?
Ама те в NY а тука във Варна , та после водолазите едвам го измъкнали!!!:atten:
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

kiko7

kiko7

• Members
  • PipPipPip
  • 245 Мнения:

...................та после водолазите едвам го измъкнали!!!:atten:

Че то шамандура потъва ли?!!? :rockon:

viki0624

viki0624

Новобранец

• Members