Към съдържанието

Снимка

Пропуски на някои български канали при Blizoo ! Не ставайте абонат на Близо.

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Реших преди около няколко месеца да си пусна някой бг оператор за българските канали, тъй като СателайтБГ както добре знаем всички ги няма всичките български канали ! И избирах няколко месеца оператор ! Гледах Близоо, както и другите ! Мислех да пускам МСАТ, обаче се отказах в последствие ! При Близо няма СКАТ, както и доста други канали липсват при същият оператор и затова не ги пуснах, предимството им е HBO HD и останалия пакет на HBO. В крайна сметка избирах оператор доста време и накрая се спрях на Мтел, тъй като и без друго ползвах интернет от Спектър Нет и преподписах договор към Мтел в пакет с цифрова тв за 3 приемника, тъй като българска телевизия гледам последно време, а в другите стаи няма как да сложа приемници, тъй като параболата като я завъртя от основния приемник в хола и всичко овисва за другите стаи !

Така де, първо пуснах телевизия само в едната спалня, а след това взех още 2 приемника и ги направих общо 3. Като цяло качеството на картината е много добро, защото е IPTV (при Мтел), Каналите са над 190, може да видите другата моя тема в по-долния раздел, където съм описал и каналите. Близо имат един неофициален форум и там общо взето доста хора се оплакват, не са доволни от услугите им, скоростите им на интернета не се поддържат, телевизията не е добра, спират им гледани канали и им слагат бози, както бяха и едно време. Впрочем аз съм ги ползвал преди около 8-10 години и тогава помня, че ги бях махнал, защото спираха постоянно канали, спряха СКАТ, спряха и други и тогава ги разкарах !

Какво е вашето мнение за Близо, за мен с по-скоро негативно отколкото положително !
Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

Lucky Luciano

Lucky Luciano

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Мнението ни е да отидеш да се прегледаш и да спреш да пишеш простотии във форума. Гледай си СКАТ и си трай!

!!!Cooolbox - най-смешният доставчик на интернет в Пловдив!!!

40rceco

40rceco

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Преди няколко месеца бях решил да стана абонат на БЛИЗУ защото имаше някакава промоция:
интернет 15мб със аналогова телевизия по 8.50лв на месец.
Аз съм абонат на булсатком и мислех да ползвам само интернета и даже подписах някакъв договор.
Техниците трябваше в разстояние на една седмица да ме включат.
Обаче в къщи поразгледах по-обстойно договора и какво да видя :
БЛИЗУ имат само права,а клиента само задължения!!!
В първия момент реших че това може би е предварителен договор,но реших да поразгледам в интернет
за мнението на хората което не беше много добро.
Отидох в офиса и след като ми отговориха че това е окончателният договор реших да прекратя
цялата история и скъсах договора преди още да съм дал някакви пари.
Ако искаш можеш да разгледаш договора на БЛИЗУ в някой техен офис и сам да прецениш.

gentu

gentu

Banned

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 614 Мнения:

Какво е вашето мнение за Близо, за мен с по-скоро негативно отколкото положително !

-остави ги , не ти вършат работа на тебе защото нямат покритие в NY!!!:banana:
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Parvolet

Parvolet

Сателитаджия

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:
Tiesto братче ти се занимаваше със стойностни приемници, шеринги глупости сега какво стана, чета и се чудя това някаква шега ли е??? Пишеш за някакви близота м сати? какво ти стана бре човече? да не се отказа немога да повярвам, че ти го пишеш това:rotate:
DM 500S:rockon:

Rodot

Rodot

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:
Tiesto
Аз пък се чудя каква е целта ти , в друг пост хвалиш мсат тук плюеш близо ?
Какъв ти е проблема за другите стаи да сложиш една булсатка с 2 или 4 конвертор и да си имаш сат тв в тях когато си въртиш параболата а не да чакаш на мсат ,близо , херос или мтел .
САТ ТВ --- че това е много просто :rotate:
:super: Като усливател на затихването може да се ползва делител на напрежение с 2 резистора за съответния коефициент. Ако се търси мах коефициент на усилвателя на затихване може да се откачи кабела от приемника. Друг вариант е с генератор на бял/розов шум и смесител преди входа на приемника:heh:
Извинявам се за плагиатството на автора : mк912

datajumanji

datajumanji

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 63 Мнения:

Преди няколко месеца бях решил да стана абонат на БЛИЗУ защото имаше някакава промоция:
интернет 15мб със аналогова телевизия по 8.50лв на месец.
Аз съм абонат на булсатком и мислех да ползвам само интернета и даже подписах някакъв договор.
Техниците трябваше в разстояние на една седмица да ме включат.
Обаче в къщи поразгледах по-обстойно договора и какво да видя :
БЛИЗУ имат само права,а клиента само задължения!!!
В първия момент реших че това може би е предварителен договор,но реших да поразгледам в интернет
за мнението на хората което не беше много добро.
Отидох в офиса и след като ми отговориха че това е окончателният договор реших да прекратя
цялата история и скъсах договора преди още да съм дал някакви пари.
Ако искаш можеш да разгледаш договора на БЛИЗУ в някой техен офис и сам да прецениш.

Колега,
извинявай за безпокойството, но това, че си скъсал договора, а също така не си дал никакви пари, изобщо не прекратява договорните ти отношение с отсрещната страна.
Дано да пазиш скъсаният договор, за да видиш какво дължиш.

ПП
Само между другото...предварителният договор е на практика окончателен. Процедурата за превръщане на предварителен в окончателен договор е проста и евтина.
  • GANGSTA харесва това

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
  • Моята сателитна антена Medna Tel
  • Моя приемник Ariva 152 combo
  • Моето местонахождение Sofia,Bulgaria
Колега, май това цялото http://store.picbg.n...8c660c5926d.bmp си е един ГОЛЯМ пропуск.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни