Към съдържанието

Снимка

стара карта на ITV Partner

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

kallojan

kallojan

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 207 Мнения:
Имам стара карта на ITV Partner (синя). Какво мога да се направя с нея? Дайте съвет за какво може да се ползва!
- смяна за нова някъде?
- зареждане (препрограмиране)?
- продажба ?
- хвърляне в боклука или в музея на антики?
[SIZE=1][/SIZE]

shamarasat

shamarasat

satclub

• Members
  • PipPipPip
  • 255 Мнения:
ДАА и мен ме интересува темата
мултифиид на 1 булсатска(45e;39e) + 142 см парабола(80e-30w)+ 180 см парабола (28e) = ZHD100 + DVB-C (coship N8750C)

ivonti

ivonti

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 868 Мнения:
късно чадо,преди можеше ако се плаща криптото да се прехвърли към СатБГ и да се продължи плащането.Сега май вече е късно ,но пък идва зима и става за стъргалка.
Dreambox500S(QboxIII)/MTI-0,3db/150сm парабола/33Е-0.8W

Parvolet

Parvolet

Сателитаджия

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:
Е защо пък да неможе, и аз имам лилава крипто карта на ITV и би трябвало да работи, е вярно не я плащам но пък когато реша мога да си платя и ако имам HD приемник да си гледам.
Така че колегата да си я плати и да гледа ако има нужното оборудване.
DM 500S:rockon:

Devnull

Devnull

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1631 Мнения:
Ако я няма в системата на сателайта ще трябва активация а тя е 25лв. Така че си е равносилно на нова.

"Надежда за планетата няма - от младото поколение нищо не става"

kallojan

kallojan

• Members
  • PipPipPip
  • 207 Мнения:

Е защо пък да неможе, и аз имам лилава крипто карта на ITV и би трябвало да работи, е вярно не я плащам но пък когато реша мога да си платя и ако имам HD приемник да си гледам.
Така че колегата да си я плати и да гледа ако има нужното оборудване.

На кого да платя и колко? На СателитБГ ли? И какво да гледам? Само HD-каналите ли!? "Едисон мини" върши ли работа като оборудване?
[SIZE=1][/SIZE]

iivailo

iivailo

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Трябва да отидеш в офис на Satellite.BG и да подпишеш договор. Договорът не е обвързващ т.е. не се задължаваш да плащаш една или две години както е при другите оператори, а само когато искаш да гледаш.
Ако искаш може да ти подменят картата с Conax(подмяната е безплатна), а можеш да си използваш и тази карта.
Независимо дали си я подменил или не, можеш да вземеш втора карта(Conax) за 25лв и да гледаш на втори приемник.

"Едисон мини" е съвместим с картите на Satellite.BG(Conax/Cryptoworks).

kokobul

kokobul

Новобранец

• Members
  • 6 Мнения:
Мяма нужда да ходи по офиси. Достатъчно е да звънне един телефон на 080012500 (БТК) или 02912500 (GSM). Активацията на картата (независимо твоя крипто или нова конакс) е 25 лв. Цената на пакета за месец е 38 лв. Договора е необвързващ. Приемник си взимаш от където искаш. Можеш да разгледаш и тука в сайта. Сателайтите също предлагат Оптикуми (вграден конакс и допълнителен слот за модул) на 125 лв. Както колегата по-горе е написал, може да си вземеш и втора карта само с активация.

kallojan

kallojan

• Members
  • PipPipPip
  • 207 Мнения:
Благодаря на всички за отговорите.
Явно ще стои в музея. Щом дават нова за 25 лв. то не си струва да се носи тази, щом вече не е активна.
Аз мислех, че може да има някакво друго решение - препрограмиране (и т.н.) без да се ползва оператор.
Или да служи за други цели!
Тези 38 лева на месец ми се виждат доста - други оператори имат пълни пакети за 23-25 лв.
Не вярвам да има чак такава разлика в качеството за неманиаци като мен.
Още веднъж благодаря за отговорите.
[SIZE=1][/SIZE]

Parvolet

Parvolet

Сателитаджия

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:
Тези 38 лв. са доста пари ако ги плащаш сам, единствено е добре ако си делиш с някой другата карта и така плащате и двамата по 19 лв. горе долу се ядва....
DM 500S:rockon:

kallojan

kallojan

• Members
  • PipPipPip
  • 207 Мнения:

Тези 38 лв. са доста пари ако ги плащаш сам, единствено е добре ако си делиш с някой другата карта и така плащате и двамата по 19 лв. горе долу се ядва....

Така е. Има логика, но в сайта им пише, че втората карта работи само в същото домакинство. Сигурно е с кабелна връзка между двата приемника както беше навремето Була... дори със съседа не мога да се кооперирам ))) :rotate: - трябва да пробивам стената)))
[SIZE=1][/SIZE]

Боби

Боби

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 733 Мнения:

Така е. Има логика, но в сайта им пише, че втората карта работи само в същото домакинство. Сигурно е с кабелна връзка между двата приемника както беше навремето Була... дори със съседа не мога да се кооперирам ))) :rotate: - трябва да пробивам стената)))

Няма такова нещо,работи и на друго място!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни