Към съдържанието

Снимка

Как да гледам с Булсат приемник свободните програми?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

taralion

taralion

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:
Имам приемник с изтекъл договор към Булсатком. Как да гледам с този приемник свободните програми без да се заключва приемника?

kristov

kristov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 402 Мнения:
Като си купите някакъв друг за 20 -25лв. достатъчно такива приемници се предлагат.
Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!

svetlio_m.s

svetlio_m.s

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 68 Мнения:
Зависи какъв ти е операторският приемник. Има и такива които не се заключват.( DL-STB S 100 ) и с него се гледат своводните DVB-S програми.
AZBOX HD ELIT, nokia dbox2,kathrein UFS910, Dm 500S,triax TD 110,
2.10 парабола стационарна за НТВ PLUS,ofset 90см./itv/

afrism

afrism

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 185 Мнения:

Зависи какъв ти е операторският приемник. Има и такива които не се заключват.( DL-STB S 100 ) и с него се гледат своводните DVB-S програми.

Вече и този приемник се блокира DL-STB S 100 има някакъв чип когато се премахне и работи но това са само слухове а дали е вярно не знам

taralion

taralion

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:
Не може да няма някоя хитринка. Както казват щом човек го е измислил, то и друг човек може да го направи. Как да хвърля приемничето, а го обещах на дъртите на село. С тия пенсии хич не им се заделя и за такси, а искат и да са финансово независими отгоре на всичко.

teolink

teolink

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1026 Мнения:
  • Моята сателитна антена 80 см offcet
  • Моя приемник DM 800 PVR и др.
И друг път е разискван въпроса,засега като че ли решение няма. Има някои рецепти, изпълнението на които изисква техническа грамотност и сръчност с поялника, но и те не водят до генерално решение.
Най-добре, както колегата khristov ти отговори да си намериш някой ФТА приемник, при късмет и оглеждане може да се намери и много по-евтин от тези 20-25 лв. (аз например миналата седмица продадох такъв приемник за 10 лв, но в момента нямам друг)
HotBird + EutelsatW2 + Astra-мултифийд, Hellas-39, ABS-75---> Pinnacle PCTV400i, Echosmart 791, делтичка с чердже, някакъв ФТА и един аналогов за Астра

taralion

taralion

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:
Приемник си намерих, но темата остана недовършена...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни