Към съдържанието

Снимка

проблем с приемник s-202

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

jijo99

jijo99

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 208 Мнения:
някой може ли да ми помогне. Днес взех един приемник от едно приятелче да ко закъча на къщата и да гледам свободните канали, но когато го пуснах за секунда дава канал 1 и след това един екран с надпис " Вие нямате достъп до нашите услуги" и върви едно радио постоянно. Има си карта в него. идеята ми е просто да гледам свободните канали . С друг техен приемник и карта с ягодките го няма този проблем.

Някакъкви идей?

kristov

kristov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 402 Мнения:
Дайте му фабрични настройки.
Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!

Момчил Минков

Момчил Минков

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 80 Мнения:

Дайте му фабрични настройки.

Колкото и да дава фабричните няма да стане. Най-вероятно не му е платена таксата и са минали 72 часа и приемника е блокирал. С неплатена такса свободните канали се гледат определено време, после "само едно радио" но ако го погледнеш от друга страна и това пак е свободен канал

jijo99

jijo99

• Members
  • PipPipPip
  • 208 Мнения:
Да колегата е прав какво ли не направих не става и нестава --днес ще се опитам да го закача за приемник с платена карта поне да се отключи. Да видим дали ще стане. Иначе с фабрични настройки също не се получава

vili 255

vili 255

• Members
  • PipPipPip
  • 166 Мнения:
Не сменявай картите - ще ги разсипеш и двете.

jijo99

jijo99

• Members
  • PipPipPip
  • 208 Мнения:
Приемниците са еднакви по вид-картите също. Не виждам проблем да не стане.

Явно са пуснали поредното си тъпо Ъпдейтче, всички приемници който не са платени започнаха да отброяват времето до блокиране, и незнам какво ще се получи, но явно вече няма да може да се гледат и свободните канали с техни приемници.

Ако някой знае как да се премахне този проблем да свирка

Lucky Luciano

Lucky Luciano

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Всеки приемник си е женен за неговата си карта. Ако размениш картите, рискуваш да блокираш и работещия приемник.

!!!Cooolbox - най-смешният доставчик на интернет в Пловдив!!!

Момчил Минков

Момчил Минков

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 80 Мнения:

Приемниците са еднакви по вид-картите също. Не виждам проблем да не стане.

Явно са пуснали поредното си тъпо Ъпдейтче, всички приемници който не са платени започнаха да отброяват времето до блокиране, и незнам какво ще се получи, но явно вече няма да може да се гледат и свободните канали с техни приемници.

Ако някой знае как да се премахне този проблем да свирка

Има начин. Примника трябва още да не е блокирал. Маха се един резистор (чети другия форум ДиТиВи . com /showthread.php?t=19148 -редактирай URL-a като махнеш интервалите и поправиш кирилицата)
ама май беше за DL200 (не виждам що да не стане и за 202). Произтичат после неприятни ситуации. Но В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ не разменяй карти

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни