Към съдържанието

Снимка

Нещо става с S-202

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

emskia

emskia

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
Първо добро утро на всички, а сега да разясня какъв ми е проблема. Значи аз ползвам RCA кабел и всичко си бачкаше нормално до вчера, догато не взеь кабела за да го ползвам на друго място. Днес като си върнах кабела на мястото му, ми излезе една много чиста черно-бяла картина. Пробвах на друг телевизор,сменях настройките за изходите, но уви пак съшия чеп. Мола дайте малко съвети какво да прая щото ще го разбия тва дърво!!!
един брой булсатска офсет антена с булсатски DL STB-S202; и една 150см парабола със Topfield TF3000CIPpro

emskia

emskia

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
аре ве никой ли няма мнение?
един брой булсатска офсет антена с булсатски DL STB-S202; и една 150см парабола със Topfield TF3000CIPpro

koscom

koscom

скептик

• Members
  • PipPipPipPip
  • 701 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 88/ DM2100
  • Моя приемник ET5000, Ipbox9000
  • Моето местонахождение Хасково
Тука са само читатели. Тези дето правят експерименти и чоплят електрониката не пишат и споделят по БЪЛГАРСКИТЕ форуми.Ако не си разбрал-тук всички сме велики и егоисти...

emskia

emskia

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
то тва мие ясно, аз искам да знам какво да правя- да прая ли нещо на приемника или напрао да го сменям!!!:brick:

teolink

teolink

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1027 Мнения:
  • Моята сателитна антена 80 см offcet
  • Моя приемник DM 800 PVR и др.
Прозвъни с уред кабела да не би на другото място ако буксите са били по-стегнати при изваждането да се е повредил. Ако кабела е наред и се свързва по-същия начин на същите куплунзи може да се види в настройките на приемника--> видео изход да се промени нещо. В момента нямам делта и го пиша това по памет без да съм сигурен че е точно в този вид менюто, но си спомням че като сменях скарт кабела с такъв като твоя трябваше да променям някои параметри в настройките на приемника. Може да пробваш и друг тип кабел - скарт ---> RCA
HotBird + EutelsatW2 + Astra-мултифийд, Hellas-39, ABS-75---> Pinnacle PCTV400i, Echosmart 791, делтичка с чердже, някакъв ФТА и един аналогов за Астра

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни