Към съдържанието

Снимка

ZHD100 сканиране за изтрити канали

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
7 отговора на тази тема

jameshet

jameshet

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 34 Мнения:
Здравейте отново,

Може би малко тъп въпрос за отделна тема, но все пак. Имам втора чиния насочена към Астра 19.2. След първоначалното сканиране изтрих доста канали и сега искам пак да сканирам за някои от тях, но на който и транспондер да сканирам ми дава съобщение " Няма намерени нови канали" и толкова. Пробвах с изтриване и добавяне на транспондера наново, но същия ефект. Не искам да трия спътника и да сканирам наново, защото тъкмо успях да си наредя "Любимите" канали и булсатските.

Благодаря предварително.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Проблема е при тях, не при теб.След update нa 30.06.2011г. се получил този проблем.Ако решат да го оправят ще трябва да чакаш другия update, който не се знае кога ще бъде.Всичко е при добро желание от тяхна страна.Aко не на следващия update то на по следващия,ако не на по следващи, то на по..по..по следващия и така .... :D

Този пост е редактиран от martinez: 03 август 2011 - 04:00

let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Kато си толкова навърте в нещата, я сканира тези честоти - (от 19Е)10773,11671,10832,11464,11023,12382...(oт 23E)11719,11778 .... от двата спътника и пусни снимки да видим и ние.И после напиши колко канала си ги издирил?

Този пост е редактиран от martinez: 03 август 2011 - 05:41

let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

jameshet

jameshet

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 34 Мнения:
taewu както казах тъкмо си ги наредих и не искам да правя пак това упражнение.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
taewu само от 19Е пробвай остави от 23Е, нали втората антена ти е на 19Е.И нали като си направил фабрични насторики всичко се е оправило.Сканирай тези честоти който ти написах по горе и кажи колко канала издири от тези честоти.jameshet ти дори и да изтриеш спътника никаква полза с нищо няма да ти помогне това, най много още повече канали да не ти излязът :laugh:.В тази тема преди време бях споменал за този проблем.

Този пост е редактиран от martinez: 03 август 2011 - 08:18

jameshet

jameshet

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 34 Мнения:
martinez може ли да ми обясниш, че нещо не съм много на ти с различните кодировки, карти и пр. как си ги гледал преди тези канали кодираните поне. Може и на ЛС ако не ти се пише тук.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Искам да попитам някой който има приемник ZHD100 и има насочена антена към 19Е астра може ли да провери дали може да гледа ServusTV HD Deutschland - 11303 H 22000 2/3 DVB-S2/8PSK.На един и същ транспондер са двата ServusTV HD Deutschland,ServusTV HD Oesterreich.Но единия се отваря(ServusTV HD Oesterreich), а другия не?В таблиците ги дават че и двата са свободни,но.....

jameshet

jameshet

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 34 Мнения:
Малко късно ти отговарям, но при мен се отварят и двата.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни