Към съдържанието

Снимка

свързване на zhd 100 към монитор с кабел hdmi към dvi

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

hondoman

hondoman

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 34 Мнения:
Възможно ли е ако си взема хд приемника да го свъжа към монитора на компа(samsung Sync Master 2233bw)?Монитора има dvi вход,а гледам,че zhd има хдмай изход.Гледам се предлагат такива кабели и преходници....

Момчил Минков

Момчил Минков

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 80 Мнения:

Възможно ли е ако си взема хд приемника да го свъжа към монитора на компа(samsung Sync Master 2233bw)?Монитора има dvi вход,а гледам,че zhd има хдмай изход.Гледам се предлагат такива кабели и преходници....

Честно да ти кажа, на теория трябва да стане, а и на практика- нали Големите TV-та играят роля на монитор през HDMI. Аз имам същите амбиции само, че съм с 23" LG, но след някой друг месец ще пристъпя към действие

Zzipper

Zzipper

Имам собствен сателит

• Members
  • PipPipPip
  • 117 Мнения:
Никакъв проблем трябва ти DVI -> HDMI кабел или HDMI кабел с преходник към DVI и в двата случая се получава без проблеми, тествано!

soka4i

soka4i

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 72 Мнения:
Само внимавай с ADB 2840c че на теория поддържа HD има и HDMI, ма на практика животното е толко умряло, че не разпознава как си го вързал за монитора и трети ден се мъча да улуча настройката от дистанционното :laugh:

amet07

amet07

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 43 Мнения:

Само внимавай с ADB 2840c че на теория поддържа HD има и HDMI, ма на практика животното е толко умряло, че не разпознава как си го вързал за монитора и трети ден се мъча да улуча настройката от дистанционното :laugh:

То няма такова животно.Да знае как си го вързал,освен ако ти не му подскажеш.

GoroMitrev

GoroMitrev

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
междувпрочем някой успял ли е да подкара usb - to на най-великия приемник

Zzipper

Zzipper

Имам собствен сателит

• Members
  • PipPipPip
  • 117 Мнения:
И как точно да го подкараме като го няма заложено във фирмуера до момента? Това, че може да се зареждат gsm-и през него не значи, че работи! ;)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни