Към съдържанието

Търся да купя Булсатком приемник

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

Guest_zlati23_*

Guest_zlati23_*
  • Guests
Търся да купя Булсатком приемник (нов или 2ра употреба) за Булскрипт карта (тип 'черга' )?

Целта ми е да гледам с една карта на два приемника. Не мога да си взема втори приемник, защото сам в чужбина и от Булстаком ми отказаха за втори приемник без да го инсталират.

ifanev@yahoo.com

cecoiliev

cecoiliev

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:

Търся да купя Булсатком приемник (нов или 2ра употреба) за Булскрипт карта (тип 'черга' )?

Целта ми е да гледам с една карта на два приемника. Не мога да си взема втори приемник, защото сам в чужбина и от Булстаком ми отказаха за втори приемник без да го инсталират.

ifanev@yahoo.com

пишеш глупости,може да стане за доп.приемник,иска се правилен подход

Боби

Боби

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 733 Мнения:

ifanev@yahoo.com

Няма как да гледаш с една карта!

milen_t

milen_t

SatSpecManiak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 460 Мнения:

Няма как да гледаш с една карта!

По едно време можеше с една карта, единия приемник в който е карата играе ролята на "майка" а другия на "бебе", и връката между тях беше с RS 232!
AzBox Elit; Multifeed offset 2x1.10; 1.60; parabolic 1,40; 1,80; 2.20; 1/16 DiSEqC switch EMP-Centauri S16/1PCP-W3

W123sat

W123sat

Доносник

• Members
  • PipPipPipPip
  • 788 Мнения:
Maй някой е прекалил с питиетата тази вечер.
1,5м. крива турска парабола, линеен 18" сбирщина от три потрошени,менте 500S.Kабела ми обаче е хубав-RG11 на аванта :rockon:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни