Към съдържанието

Снимка

То бива да си идиот, ама чак пък толкова ...

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
40 отговора на тази тема

goose

goose

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Че го удариха през просото - удариха го, обаче да правиш простотиите с ирдето картите и да не си промениш общите условия месеци, след като си ги почнал ...

РАЗДЕЛ XI
Условия за предоставяне на Услугите
26. Предоставянето на Услугите по раздел II е възможно, ако ПОТРЕБИТЕЛЯ
разполага с изправно Крайно устройство, Карта за индивидуален достъп,която се
предоставя от ОПЕРАТОРА и Индивидуален договор с указан съответен
абонаментен план. При възможност ОПЕРАТОРЪТ може да предостави на
ПОТРЕБИТЕЛЯ Крайно устройство, като сключи с него отделен договор за
покупко-продажба или наем. ПОТРЕБИТЕЛИТЕ могат да ползват и Крайни
устройства, закупени от други фирми или физически лица
.

На базата на това как точно ще ми откажат сключване на договор, ако не взема тяхното оборудване? Няма изисквания за съвместимост с техните кодировки, няма нищо ...

от главата със задълженията на оператора:
11.3. да предоставя услуги на всички ПОТРЕБИТЕЛИ при условията на
равнопоставеност;
11.4. да не създава предимства за отделни ПОТРЕБИТЕЛИ или група от тях по
отношение на една и съща услуга;

То е ясно, че сме в БГ, ясно е, че няма да загубя сума ти време да ги съдя за отказ от услуга съгласно собствените им общи условия, ама поне от кумова срама да ги бяха променили ...

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Ами осъди ги какво ни занимаваш?
А крайно устройство(делта) можеш да си го купиш от дистрибутор или от частно лице, не виждам какво трябва да се променя в текста.

goose

goose

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:

Ами осъди ги какво ни занимаваш?
А крайно устройство(делта) можеш да си го купиш от дистрибутор или от частно лице, не виждам какво трябва да се променя в текста.

Написано по този начин юридически означава, че можеш да ползваш каквото и да е крайно устройство и те трябва да се съобразяват с него. Не ти с това, което те предлагат като устройства :> И по никакъв начин не слагат ограничения нито на вида устройство, нито на вида криптиране и т.н.

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:

Написано по този начин юридически означава, че можеш да ползваш каквото и да е крайно устройство и те трябва да се съобразяват с него.

Пише крайно устройство, не пише каквото и да е крайно устройство, не е уточнено какво е устройството, следователно трябва да попиташ какво устройство може да използваш.

goose

goose

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Хайде прочети какво си написал и помисли ...
Пише крайно устройство - сам го констатира - което значи каквото и да е крайно устройство :> Не е конкретизирано нищо - следователно - няма ограничения за вида му :-) Поразрови се малко из правото, преди да правиш подобни изказвания като това "трябва да ги питаш какво" ...
Нищо, което не е упоменато в договора, не ми е задължение, а общите условия са неразделна част от договора.

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
След като си толкова напред с правото отивай и ги съди.
Как пък четете само това което ви отърва и си го интерпретирате както ви отърва?

goose

goose

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Ами не, не чета само това, което ми изнася, чета всичко, под което има мой подпис, вкл. и допълнителните документи.
И за разлика от булсат - изпълнявам нещата, под които съм се подписал, гледам с ирдето и си плащам за това, до преди няколко месеца пълния пакет със ХД каналите, по независещи от мен причини вече не плащам за тях, защото не ми доставят услугата дори съгласно собствените си общи условия. И не, не ползвам шеринг, не съм го закъсал за 30-те лева месечно да се правя на андрешко като повечето от тези, които реват за проблема ... Яд ме е, че точно заради андрешковци тези, които си плащаме, сме преебани тотално и реално нямаме никакво право на избор ... Просто защото дъщеря ми държи на супер7 и дисни с озвучаване на български, а алтернативи за тях за момента просто няма.

emokey

emokey

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 70 Мнения:

Ами не, не чета само това, което ми изнася, чета всичко, под което има мой подпис, вкл. и допълнителните документи.
И за разлика от булсат - изпълнявам нещата, под които съм се подписал, гледам с ирдето и си плащам за това, до преди няколко месеца пълния пакет със ХД каналите, по независещи от мен причини вече не плащам за тях, защото не ми доставят услугата дори съгласно собствените си общи условия. И не, не ползвам шеринг, не съм го закъсал за 30-те лева месечно да се правя на андрешко като повечето от тези, които реват за проблема ... Яд ме е, че точно заради андрешковци тези, които си плащаме, сме преебани тотално и реално нямаме никакво право на избор ... Просто защото дъщеря ми държи на супер7 и дисни с озвучаване на български, а алтернативи за тях за момента просто няма.

Не ревеш. Ами какво правиш в момента? Отивай да си вземеш една захаринка и си зяпай каналите + новите от Долче.

goose

goose

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Дай ми HD приемник на булсат с вътрешен хард диск, който поддържа HDMI CEC и го взимам веднага :-)

Rodot

Rodot

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:

Не ревеш. Ами какво правиш в момента? Отивай да си вземеш една захаринка и си зяпай каналите + новите от Долче.

Отново се обаждаш и обиждаш клиенти които си плащат и отново затвърждаваш мнението ми че си човек на бултъпак . А да видим септември месец като прецакате клиентите си с преминаването на HBO пакета в mpeg4
Отново такива като теб ще обяснявате колко сме прости че ревем от услугите на була .
САТ ТВ --- че това е много просто :rotate:
:super: Като усливател на затихването може да се ползва делител на напрежение с 2 резистора за съответния коефициент. Ако се търси мах коефициент на усилвателя на затихване може да се откачи кабела от приемника. Друг вариант е с генератор на бял/розов шум и смесител преди входа на приемника:heh:
Извинявам се за плагиатството на автора : mк912

Rabin

Rabin

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
goose е прав, чудя се на мотивите ви да наскачате срещу него. К'во се впрягате, така и така законите не важат за големите, и всички си знаем... че ще стане каквото са си наумили.
Има примери на затънали оператори, след като си създадат лошо име пред Н.В. Клиента. И аз не вярвах за бившия най-голям в една друга област... ама на! Молят се като %*&% за договорче...
Пак да питам - като се гледа голяма част от небето на шер - да не са фалирали Sky примерно? И да карат точно тия, дето им плащат... да питат що не бачкат някои канали, за които са платили изрично?

Този пост е редактиран от Rabin: 12 май 2011 - 01:02

dodo_pv

dodo_pv

Ну, погоди!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 756 Мнения:
  • Моята сателитна антена Tecatel 120
  • Моя приемник ET9200; vu+Solo2
  • Моето местонахождение Пловдив

goose е прав, чудя се на мотивите ви да наскачате срещу него...

... Единствено неправилното юридическо тълкуване на това, което е удебелил. Но някои колеги са поизнервени и палят от четвърт. :badevil:

Xtrend ET 9200, Vu+Solo2, DMxxxx, Samsung UE55F8000

Rabin

Rabin

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
Или пък точно хората, за които Булкрипт не е пречка - потриват доволно ръчички?

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Явно трябва да си много тъп и ограничен за да мислиш така, оппсс сори за обидата ти не можеш да мислиш :hammer:

Rabin

Rabin

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
Вярно е, че не мога да мисля. Бихте ли ми посочили единствената истина в живота... цял живот я търся, и явно прост ще си умра!
Как трябва да мисля?

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Ако наистина очакваш някой да ти налее мисъл в главата значи наистина си много проЗтД.

Rabin

Rabin

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
Искам да си купя 20 захаринки, да гледам с тях, ама да не е от БСК. Ти си на ход, докажи, че goose не е прав. Аз съм си прозд, казах ти вече, нищо ново...

Този пост е редактиран от Rabin: 12 май 2011 - 01:41

Rabin

Rabin

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
Де изчезна, бре!
"Големите заблуди изплуват над големите истини, защото по-лесно се вярва, отколкото се мисли!"
Айнщайн
То мисленето не е като баница - да седнеш и да ядеш! Или ей така да си пишеш кой какъв е според теб.
Адский, и да знаеш, че ако не си прав пред опонента си - ръсените от теб квалификации се връщат към теб в двойна доза!

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:

Искам да си купя 20 захаринки, да гледам с тях, ама да не е от БСК. Ти си на ход, докажи, че goose не е прав. Аз съм си прозд, казах ти вече, нищо ново...

Не е проблем, свържи се с хората и им кажи какво искаш

Саткoм:
Бургас к-с Лазур 61: 056 810800
Плевен - Регионален представител: Ивайло Стефанов 0887854340

САТ-TV Стара Загора
0888 45 76 90 , 042 68 08 15 - Skype dimcho_64

Някой ако знае други дистрибутири нека да ги добави.

Rabin

Rabin

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
Делтички дали имат... ? Искам най-евтиния пакет да гледам.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни