Към съдържанието

Снимка

Чиния за Булсат в Лондон

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

ivopicha

ivopicha

master

• Members
  • PipPipPip
  • 100 Мнения:
Привет! Един приятел е в Лондон и има приемник на булсат- stb s200. Има сигнал на транспондер 12565 10.4 Иска да си сложи HD приемник от булсата, но няма да има сигнал на HD транпондера. Вмомента чинията му е офсет 1 метър или метър и двайсет. Колко голяма чиния трябва да си вземе, за да гледа HD каналите.Като се има впредвиз, че аз на моя захаринчо на 12565 ми е 13.33db, а на 11012 е 10.00 или 11.11 понякога.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Footprint покава че в Лондон с 50 - 60 см антена ще може да се приема и SD - HD канали без никакви проблеми 39Е - F2.Явно на твоя приятел му е разместена антената или не нагласена както трябва.А с антена 1 - 1.20 м ще има доста запас.
let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

ivopicha

ivopicha

master

• Members
  • PipPipPip
  • 100 Мнения:
Благодаря Ви! Явно ще да е от чинията, защото е една нестандартна.Публикувано изображение

dolby

dolby

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:

Благодаря Ви! Явно ще да е от чинията, защото е една нестандартна.Публикувано изображение

е това е чиния на скай юк. те са мисля 60см
“Software is like sex: it's better when it's free.”

ivopicha

ivopicha

master

• Members
  • PipPipPip
  • 100 Мнения:
Викаш малка ще да е,а? Пък и е мрежа май...Ще си намери друга чиния и няма да има проблеми с HD транспондера.

amet07

amet07

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 43 Мнения:
Таз мрежа нещо май не праилна форма има.

dolby

dolby

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 297 Мнения:

Таз мрежа нещо май не праилна форма има.

да те са по-широки отколкото високи. може би 50/60см или 60/70 някъде около тези размери. някой ако ги знае размерите да каже. определям ги на око не съм ги мерил
“Software is like sex: it's better when it's free.”

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни