Към съдържанието

Снимка

Dolce в България?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
18 отговора на тази тема

LivingWater

LivingWater

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
Предавам се колеги :)
Искам да гледам този канал "Animax" и гледам, че го има в пакета на Dolce
http://www.romteleco...het-dolce-star/
Не ми свидят 10 лева за един канал.

Има ли начин да гледам Dolce в БГ?
Също така, защо румънците имат повече канали от нас в стартовият им пакет? :/

Още един въпрос...
Май четох някъде, че ще може да се гледат канали на Dolce, ако си абонат на Булсат.
Има ли такъв вариант?

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Към момента Анимакс от 39Е без оборудване от долче няма как да го гледаш.

LivingWater

LivingWater

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
adskiqt, съгласен съм и оборудване да си взема.
И договор бих подписал.
Като гледам в старт пакета им си имат и дискавърита и енимъл планет ....

Някой от форума правил ли е такива магарии с Dolce, ако може да сподели опит.

Изобщо румънците ще се съгласят ли да ми пратят по пощата оборудването и ще приемат ли плащане с ПейПал?

Никак ме няма с техният език и от страницата разбрах само 5-те евро и каналите в този пакет :)

cecoiliev

cecoiliev

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
animax е свободен на 23.5

antoni

antoni

• Members
  • PipPipPip
  • 148 Мнения:

adskiqt, съгласен съм и оборудване да си взема.
И договор бих подписал.
Като гледам в старт пакета им си имат и дискавърита и енимъл планет ....

Някой от форума правил ли е такива магарии с Dolce, ако може да сподели опит.

Изобщо румънците ще се съгласят ли да ми пратят по пощата оборудването и ще приемат ли плащане с ПейПал?

Никак ме няма с техният език и от страницата разбрах само 5-те евро и каналите в този пакет :)

Трябва да си жител на Румъния, че да им станеш абонат, пък после като искаш си го носи където искаш!
Иначе този пакет който искаш да гледаш, за клиенти които не ползват друга услуга на ромтелеком е 6.08 евро и се подписва 12 или 24 месечен договор. Отделно се плаща еднократно по 49 евро за всеки приемник, като можеш да си вземеш до четири на един абонамент. Първите 6 мес. получаваш и HD пакет безплатно, който не можеш да гледаш ако не си вземеш HD приемник :) който струва 79 евро.
С две думи трябва да си намериш румънец който да се съгласи да подпише договор от твое име!
75E <-> 30W, 90 cm offset botech, LNB GT-S40, H-H мотор Strong DM-2100, Golden Media Spark Reloaded

LivingWater

LivingWater

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
мамка му и прасе :/

emskia

emskia

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
Ми то Долчето върви на шеринг бе мой човек.Взима ако нямаш някой ХД приемник дето поддържа концерти и си в играта!!!
един брой булсатска офсет антена с булсатски DL STB-S202; и една 150см парабола със Topfield TF3000CIPpro

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1682 Мнения:
Мой човек ,Долчето върви на шеринг ,колкото и баба ти ходи на училище сега :lolsign: недей лъга човека.

Не отговарям на Л.С.

КОМУНИСТ

КОМУНИСТ

СЛАВА НА КПСС,ПОКЛОН НА БКП

• Members
  • PipPip
  • 87 Мнения:

Ми то Долчето върви на шеринг бе мой човек.Взима ако нямаш някой ХД приемник дето поддържа концерти и си в играта!!!

Я обясни,че нещо не разбрах за Долчето:laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh::laugh: кой им разрешава да пишат глупости?

Боби

Боби

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 733 Мнения:

:rolf::indi:

antoni

antoni

• Members
  • PipPipPip
  • 148 Мнения:
Друг вариант за който се сещам е да си намериш някой румънец който е абонат на долче и ползва само един, два или три приемника и да се разберете помежду си! И без това долче няма месечна такса за допълнителен приемник.
75E <-> 30W, 90 cm offset botech, LNB GT-S40, H-H мотор Strong DM-2100, Golden Media Spark Reloaded

lockedin

lockedin

for those about to rock

• Members
  • PipPipPip
  • 197 Мнения:
Ако цялото упражнение е само заради тази програма не си заслужава. Има я на 4W кодирана на seca 1 има ключета даже за месец напред.

LivingWater

LivingWater

• Members
  • PipPipPip
  • 143 Мнения:
4W ми изкара душата.
Цял ден го мъчих и не става.
Имам 75% сигнал, но не намира нито един канал...
Не знам как това е възможно, но те на...

Румънец не познавам, а и кой от тях ще се втурне на такава уговорка с непознат, дори да намеря...
Ще мъча да преместя едната паница от другата страна на блока, да видя дали ще доловя 4W, като хората, но ме притеснява един блок отсреща.

cecoiliev

cecoiliev

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:

дай доказателство че върви да не е тръгнал и В-ком и да не знаем

lockedin

lockedin

for those about to rock

• Members
  • PipPipPip
  • 197 Мнения:
11258 H 27500 Telespazio Hungary сигнала е убииствен . Може да се бъркаш с някои трансподер на Atlantic bird 3 тои е на 5 градуса просто са много близко.

emskia

emskia

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:

дай доказателство че върви да не е тръгнал и В-ком и да не знаем

Аз лично не съм виждал да върви но преди около 1 месец един доверен източник ми каза че бачка почти целия им пакет!!!!
един брой булсатска офсет антена с булсатски DL STB-S202; и една 150см парабола със Topfield TF3000CIPpro

Боби

Боби

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 733 Мнения:

Аз лично не съм виждал да върви но преди около 1 месец един доверен източник ми каза че бачка почти целия им пакет!!!!

Излъгал те е.

Golf520v

Golf520v

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Няма такова нещо да върви на баба Шер от както минаха на по- нова версия на Videoguard. Миналата година вървеше без проблеми, но тази година няма такива изгледи....
120 cm Parabolic Motorized Antenna 45E - 30W, Inverto Quad Flange LNB, TBS DVB-S2 PCI-E 6920, Gigabyte GA-MA770T-UD3, AMD Phenom II X4 955 BE, DDR3-4GB, Sapphire Radeon HD 5570 1GB

cecoiliev

cecoiliev

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:

почти целия пакет-три канала

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни