Към съдържанието

Снимка

може ли?

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

ilkodonev

ilkodonev

ilko

• Members
  • PipPipPip
  • 144 Мнения:
може ли да се гледа булсат във Филандия-Хелзинки със антената която си е от Булсат. Къде може да се провери?

hammerstrikebg

hammerstrikebg

Знам къде се намирам

• Members
  • PipPipPip
  • 178 Мнения:

може ли да се гледа булсат във Филандия-Хелзинки със антената която си е от Булсат. Къде може да се провери?

http://www.satbeams....rints?beam=5517

emskia

emskia

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:
Еми то Хелзинки е точно до границата на обхвата,но я поясни къде точно в Хелзинки!
един брой булсатска офсет антена с булсатски DL STB-S202; и една 150см парабола със Topfield TF3000CIPpro

plam_kolew

plam_kolew

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 51 Мнения:

Мисля че с тяхната антена няма да може.Малка е.

milen_t

milen_t

SatSpecManiak

• Members
  • PipPipPipPip
  • 460 Мнения:
80 см, ще е идеална за там!
AzBox Elit; Multifeed offset 2x1.10; 1.60; parabolic 1,40; 1,80; 2.20; 1/16 DiSEqC switch EMP-Centauri S16/1PCP-W3

jorkin29

jorkin29

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 363 Мнения:

Картите за покритието на спътниците е ориентировъчно и в повечето случаи неточно.
Пробвай с тази антена,а пък ако не стане тогава търси по-голяма.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
За Хелзинки Филандия footprints показва Reception details:EIRP level = 44 dBW Recommended dish size = 90cm / 35.4in това е най близката точка до Хелзинки от покритието на лъча F1 http://www.satbeams....rints?beam=5517 .За тези който незнаят как да им покаже на footprints на този сайт Reception details просто натискат левия бутон на мишката (без да го задържат и им показа лъча с едно балонче и стойности Reception details:EIRP level = ? dBW Recommended dish size = ?) там където поискат но в рамките на обхвата или покритието на лъча.В дадения случа ми се струва доста малка 60см антена поне минимум 90см антена за да го огрее а може би 100см защото е извън обхвата на лъча F1.Но той си знае ако иска да си пробва.:tw:

Този пост е редактиран от martinez: 10 април 2011 - 04:48

let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

ilkodonev

ilkodonev

ilko

• Members
  • PipPipPip
  • 144 Мнения:
мерси за инфото, ами то е на около 100 км на изток от хелзинки . по блоз е до град Турку.

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
По голямшка антена и хубав конвертор.С булсатските боклучета още от централна Германия почва да сече.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Ако се намираш в Турку или близко до него и с 80 см антена ще го хващаш.Ама ти малко пишеш с недомлъвки и не разбрах къде точно се намираш.За това погледни карта сам се намери и прецени каква антенате ти трябва.
let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

gentu

gentu

Banned

• Banned
  • PipPipPipPip
  • 614 Мнения:

-НЕ!Не можеш да гледаш с тази антена.

ilkodonev

ilkodonev

ilko

• Members
  • PipPipPip
  • 144 Мнения:
подариха ми антена, голямам, но е парабола. дали трябва да се купи специален конвектор или и с офсетов става. И от каде мога да видя как да си настроя праболата, под какъв ъгъл и т.н.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни