Към съдържанието

Снимка

Въпрос относно SD приемник и HD телевизия

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

darkmanx

darkmanx

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:
Значи имам следното питане - купувам сега SD приемник със стандартна резолюция тия дет немат hdmi. после като пуснат телевизии с висока резолюция кво става? - тоя SD приемник ще вади ли образ или....?

kristov

kristov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 402 Мнения:

Значи имам следното питане - купувам сега SD приемник със стандартна резолюция тия дет немат hdmi. после като пуснат телевизии с висока резолюция кво става? - тоя SD приемник ще вади ли образ или....?

Предполага се че тия телевизии с висока резолюция ще са на SD2 стандарт и тогава просто SD приемника няма да може да ги приема , камоли да извади образ. Просто SD приемниците си отиват бавно но сигурно.
Тише, ораторь! Ваше слово, товариш Маузер!

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Остави ти HDMI то самия ти премник е SD как мислиш да гледаш с SD приемник да гледаш HD канали:candle:.То ако можеш да се гледа с SD приемници HD канали нямаше да има нужда да се купуват HD приемници.После този приемник го пенсионираш на заслужила почивка :smoke:или продължаваш да си гледаш с него останлите SD каналите който продължават да се излъчват.Затова всички напират да си вземат HD приемници.

Този пост е редактиран от martinez: 03 април 2011 - 05:54

let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
по тоя повод е много интересно какви ще раздават на социално слабите - SD или HD приемници

Dobriya

Dobriya

Просто Той!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 332 Мнения:

по тоя повод е много интересно какви ще раздават на социално слабите - SD или HD приемници

Това е частен сателитен форум, а не социална служба. Тук се обсъждат въпроси свързани със сателитната техника. Които има пари си купува HD техника, които няма пари просто само чете. Всичко отива към HD, а SD каналите към протол MPEG-4 . С една дума пак ти трябва HD приемник, това е бъдещето! Всичко друго отживява, като аналоговите приемници към цифровите ! Купувай си HD приемник, цените им постоянно падат и излизат все по нови марки и модели! Успехи

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
като е сателитен форум кво нали има раздел за цифрова ефирна телевизия и за приемници за нея! не барато аз не чакам безплатен приемник, но съм гражданин, който плаща данъци и от мойте данъци ще се купуват тия приемници и просто искам да знам дали ще ми земат от парите да купат SD приемници и след 2 години пак да ми харчат пари за нови.:brick::brick:

Dobriya

Dobriya

Просто Той!

• Members
  • PipPipPipPip
  • 332 Мнения:
Направо се ориентирай към цифров ефирен HD приемник. Каналите ще бъдат излъчвани във формат MPEG-4 ! ND приемниците хващат и SD канали!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни