Към съдържанието

Снимка

PGI_91_v09

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

adaks

adaks

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 16 Мнения:
Извинете,ако някъде е обяснено но реших да попитам?В тази версия има 3 файла,как освен usb_kernel_root_ db.img се флашват и другите2

jassen

jassen

Вече знам къде се намирам

• Members
  • PipPipPip
  • 139 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD 110/88/78
  • Моя приемник ET 8000,Ipbox 9000
  • Моето местонахождение София
Софтуера е разбит на 3 файла, но не е задължително да ги инсталираш и трите. Иначе инсталацията става по същият начин.

usb_uboot.img => содержит начальный загрузчик uboot (прошить достаточно один раз до следующего обновления uboot, что бывает крайне редко)
usb_config.img => содержит ТОЛЬКО параметры для мультибута, БЕЗ софта (полезно для восстановления мультибута)
usb_kernel_root_db.img => содержит основной софт, БЕЗ мультибута

Xtrend 8000+320GB HDD/IpBox 9000+320GB HDD/Ariva 100E/Dreambox 500S/ZHD 100/ZHD 200/Triax TD110,TD88,TD78/Inverto Black Ultra/Optibox DM 3800/Dune HD Smart D1+1,5TB HDD and so more...

adaks

adaks

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 16 Мнения:

Софтуера е разбит на 3 файла, но не е задължително да ги инсталираш и трите. Иначе инсталацията става по същият начин.

usb_uboot.img => содержит начальный загрузчик uboot (прошить достаточно один раз до следующего обновления uboot, что бывает крайне редко)
usb_config.img => содержит ТОЛЬКО параметры для мультибута, БЕЗ софта (полезно для восстановления мультибута)
usb_kernel_root_db.img => содержит основной софт, БЕЗ мультибута

Благодаря много,значи аз съм се заблудил че там са емулаторите.Качих PGI_91_v0.7.0.3,сега ще сложа по-високата но да мина ли първо през офиц. имг. ?

jassen

jassen

Вече знам къде се намирам

• Members
  • PipPipPip
  • 139 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD 110/88/78
  • Моя приемник ET 8000,Ipbox 9000
  • Моето местонахождение София
Няма нужда да минаваш през офиц. имидж,но при някой приемници имаше проблем с uboot-a. Ако не успее да ти стартира след преинсталацията ще трябва да го подмениш. Чети "reed me" файла - Дядя Фьодор го е обяснил.
Успех.

Xtrend 8000+320GB HDD/IpBox 9000+320GB HDD/Ariva 100E/Dreambox 500S/ZHD 100/ZHD 200/Triax TD110,TD88,TD78/Inverto Black Ultra/Optibox DM 3800/Dune HD Smart D1+1,5TB HDD and so more...

vmlsat

vmlsat

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 396 Мнения:

Извинете,ако някъде е обяснено но реших да попитам?В тази версия има 3 файла,как освен usb_kernel_root_ db.img се флашват и другите2

Изчакай скоро излиза новата версия, а 0.9 има мноогоо проблеми не си струва, в новата се говори че всичко е изчистено. С кой кам гледаш?
Айпибокс 91хд

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни