Към съдържанието

Снимка

HD кабелен приемник (DVB-C) - препоръки

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
6 отговора на тази тема

Петър Иванов

Петър Иванов

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Здравейте, търся да закупя HD кабелен приемник (DVB-C) с възможност за включване на CA модул. Обмислям варианти с PVR, два тунера и други екстри. Дайте предложения за избор на марка и модел, и от къде да го купя, защото искам да купя нещо качествено и добро. Предварително благодаря на всички!

bademos

bademos

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 512 Мнения:
Имам DREAM 800HD PVR-cable, ако желаеш???

Петър Иванов

Петър Иванов

Новобранец

• Members
  • 9 Мнения:
Здравей,

Заинтересувам съм. Каква е цената и състоянието на приемника? Може ли да ми изпратиш снимки и техническите характеристики тук или на p.x.ivanov@gmail.com ? Благодаря! :smile:

bademos

bademos

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 512 Мнения:
Да, имам чисто нови 3 бр. DM 800HD PVR китайски изпратени от Китай директно. Това е абсолютно същия приемник като сателитния такъв, просто е с кабелен тунер работи си перфектно( предполагам знаеш, че тези приемници са с взаимо-заменяеми тунери DVB-S и DVB-C)
Тука в кабелната имаме около стотина цифрови кабелни програми, от които 4 са HD и съм го гледал няколко дена - нямам забележки - много добре! А какъв Up-scale прави на SD-каналите - отлично!!! Поздрави!!!

blagoo

blagoo

user

• Members
  • PipPipPip
  • 124 Мнения:

Да, имам чисто нови 3 бр. DM 800HD PVR китайски изпратени от Китай директно. Това е абсолютно същия приемник като сателитния такъв, просто е с кабелен тунер работи си перфектно( предполагам знаеш, че тези приемници са с взаимо-заменяеми тунери DVB-S и DVB-C)
Тука в кабелната имаме около стотина цифрови кабелни програми, от които 4 са HD и съм го гледал няколко дена - нямам забележки - много добре! А какъв Up-scale прави на SD-каналите - отлично!!! Поздрави!!!

Цена за приемник били казал
Публикувано изображение

BOBIKAT

BOBIKAT

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1521 Мнения:

Цена за приемник били казал

Ей Благо, за какво са ти тия приемници бре, така или иначе след някой и друг месец каналите у вашта кабелна ще спрат. :) То не че и у нашта не се спряли де, ама кой ли ги гледа.

maaaster

maaaster

Новобранец

• Members
  • 1 Мнения:

,може ли да кажеш цена? трябват ми няколко броя.. може и на kama4e@abv.bg

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни