Към съдържанието

Снимка

Проблем с ESPECTA 2000S

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
10 отговора на тази тема

mappy

mappy

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:
Здравейте, еспектата е със версия на хардуера
H.W. 12.01.A5 и с този софт "bm-8300ci_12.01.a5_01.11.2010" за И2, на познат и незнам какво е правил, но за втори път в емулатора изчезват някои от секциите за кодировки, включително и на И2. Този път освен, че ги няма кодировки, нещо е направил моя познат и приемника сега не иска и да тръгне. При включване изписва L2.19 -> I ni T -> oFF -> F, и така се повтаря докато го изключа, като това "F" единия път го изписва в последната кутийка на дисплея, а при повторното включване - на предпоследната. Качих пак софта, но резултата е същия. От какво може да идва проблема? Аз предполагам, че може да е станало нещо с памета му.:hammer::conf:

Golf520v

Golf520v

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 89 Мнения:
Приятел свали това тука инсталирай го след това свали лоадер за софтуера от тука а самия софтуеар от тука ... успех с инсталирането!

Този пост е редактиран от Golf520v: 20 декември 2010 - 12:45

120 cm Parabolic Motorized Antenna 45E - 30W, Inverto Quad Flange LNB, TBS DVB-S2 PCI-E 6920, Gigabyte GA-MA770T-UD3, AMD Phenom II X4 955 BE, DDR3-4GB, Sapphire Radeon HD 5570 1GB

izmamata

izmamata

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 241 Мнения:
свали този файл Flash Dump 6.1.8V2 KSF200s http://sat.us.pn/ качи го с куп2.50 и е оk

Този пост е редактиран от izmamata: 20 декември 2010 - 09:18

[SIGPIC][/SIGPIC]150 cm Dish ; skystar 2 Yumatu MX/ ESPECTA eS2000 S & STRONG 7800 ;LNB INVERTO Super mini 0.3.dB ; REGULAR ACTUATOR Star Track 18'' &DiSEqC POSITIONER eS-V50;:devil: 83°E <---> 45°W:cut:

mappy

mappy

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:

Приятел свали това тука инсталирай го след това свали лоадер за софтуера от тука а самия софтуеар от тука ... успех с инсталирането!

И аз по този начин го качих софта още като излезе и сега пак пробвах така, но не се оправя. Ще пробвам и с това, което е казал "izmamata" и ще пиша какво е станало.

ji4kata

ji4kata

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:
  • Моята сателитна антена Парабола 2,1м+1,2м
  • Моя приемник Especta2000s/ZHD100
  • Моето местонахождение до Слънчев Бряг
Здравейте извинявам се ,че ползвам чужда тема и за да не пускам нова ще споделя проблема тук .Аз също имам проблем с софта на Especta2000s обаче моя е с версия H/W 12.c1.a5 на Kaon и след като качих този софт BM-8400 STA2 HW-12.C1.A5 EMU-5.8.203SW-02.00.02,който е за Irdeto2 и след това като вляза в менюто за кодировките за Irdeto2 нищо не ми дава списака е празен .Та въпроса ми е аз ли несам направил нещо както трябва при смяната на софта ,че не ми излиза нищо за Irdeto2 или проблема ще е в софтуера

monte christo

monte christo

Глупак, изоставил пиратлъка...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 407 Мнения:
жичка, качи му един файл с ключета - kke

ji4kata

ji4kata

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

жичка, качи му един файл с ключета - kke

Ще сам ти мн благодарен ако ми кажеш от каде мога да го намеря този фаил kke и как се качва или пак се качва с kup230 може и на лични да ми го обясниш ,благодаря предварително

jivko76

jivko76

• Members
  • PipPipPip
  • 231 Мнения:

Ще сам ти мн благодарен ако ми кажеш от каде мога да го намеря този фаил kke и как се качва или пак се качва с kup230 може и на лични да ми го обясниш ,благодаря предварително

фаила маи трябва да е кке+ и преди тожа трябва да си инсталираш кке exe.и като си намериш файл кке+ даваш отметката на парар енвио,стартираш зареждането и всичко е ок.дано съм помогнал,че сам на доста ракии в момента:nope:
ECHOSMART DSB-792; FERGUSON ARIVA 100E

ji4kata

ji4kata

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:

фаила маи трябва да е кке+ и преди тожа трябва да си инсталираш кке exe.и като си намериш файл кке+ даваш отметката на парар енвио,стартираш зареждането и всичко е ок.дано съм помогнал,че сам на доста ракии в момента:nope:

Благодаря ти мн. колега вече всичко е ок направих както го описа намрерих и каквото трябва и всичко е наред вече :jump:

jivko76

jivko76

• Members
  • PipPipPip
  • 231 Мнения:

Благодаря ти мн. колега вече всичко е ок направих както го описа намрерих и каквото трябва и всичко е наред вече :jump:

радвам се,че е станало колега,а аз цялден не съм добре,чак сега се оправих:clap:
ECHOSMART DSB-792; FERGUSON ARIVA 100E

mappy

mappy

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 49 Мнения:

свали този файл Flash Dump 6.1.8V2 KSF200s http://sat.us.pn/ качи го с куп2.50 и е оk

Мерси за помоща, приемника се "съживи" с този дъмп и засега работи :smile:. Само ще добавя, че след като качих дъмпа, първо качих софта на KAON-TEAM Clasicos и след това софта за И2 за Stream приемници. По този начин стана при мен.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни