Към съдържанието

Снимка

Препоръчайте вътрешна антена за DVB-T

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
В момента съм с тази http://mallbg.com/pr...productID=13421
Strenght ми е на 45-50 процента Quality - от 60 до 73 където и да я слагам в стаята това е максимума, препоръчайте с каква да я заменя та да не ми насича телевизията

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
бах мамаму с тая антена щом ти насича си тряя външна. То вътрешна кой знае колко по-добра от тая нема да намериш. Ако не ти е удобно за външна изчакай до януари да надуят предавателите тогава нема да имаш проблеми.
Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

бах мамаму с тая антена щом ти насича си тряя външна. То вътрешна кой знае колко по-добра от тая нема да намериш. Ако не ти е удобно за външна изчакай до януари да надуят предавателите тогава нема да имаш проблеми.

мерси, явно са ги намалили тия предаватели, преди време със същата си хващах супер - беше Strenght 70% и Quality 99% а сега е доста зле, особено на Стронг-а, тв-тата явно са с по добри тунери и не ми насичат толкова

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
Тв тата са с по-слаби тунери от приемниците.При мене е така, пълна дупка и съм пробвал с над 20 антени вътрешни и беше трагедия.Сега сложих външна Фракаро и заспа работата.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Philips антенки,който си мисля че с малко по добри от тази която е показана по горе.Модела PHILIPS SDV-4240 -УСИЛВАНЕ С РЕГУЛАЦИЯ - 0 ~ 45db срещу тази пo горе от 36db.9db никак не са за подценяване.

Този пост е редактиран от martinez: 13 декември 2010 - 11:19

let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

мерси, явно са ги намалили тия предаватели, преди време със същата си хващах супер - беше Strenght 70% и Quality 99% а сега е доста зле, особено на Стронг-а, тв-тата явно са с по добри тунери и не ми насичат толкова

ми слабо е доста, според мене 23 и 40 канал не са повече от 2 KW, а реално ще станат 5.
колкото до телевизорите зависи от марката. аз имам наблюдения върху самцунг и ел джи. самсунга е с доста добър тунер, но ел джито е трагично, поне според мен.
Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
мерси за отговорите, тази антена фракаро къде я продават?

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
Ми модераторите ако невидят в Инсат имат по 50лв.

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

Ми модераторите ако невидят в Инсат имат по 50лв.

абе извинявам се ама 50лв за вътрешна антена е голяма глупост. по-добре или изчакай или сложи нещо външно - толкова ли ти е невъзможно за външна?

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Абе и аз се извинявам ама ти нещо не си видял Публикувано изображение че ivopivo е написал :

Тв тата са с по-слаби тунери от приемниците.При мене е така, пълна дупка и съм пробвал с над 20 антени вътрешни и беше трагедия.Сега сложих външна Фракаро и заспа работата

Този пост е редактиран от martinez: 13 декември 2010 - 11:17

let's make the things better.....world is changing..... approaching Judgement day

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

имат по 50лв.

мерси

east64

east64

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 10 Мнения:

Strenght ми е на 45-50 процента Quality - от 60 до 73 където и да я слагам в стаята това е максимума, препоръчайте с каква да я заменя та да не ми насича телевизията

Не разбирам за какво ти е друга антена, като strenght-a u quality са ти с доста добри параметри. Аз гледам 64 канал с 5% str u 5% qua и образа не трепва. Проблема ти е в нещо друго май.

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

Не разбирам за какво ти е друга антена, като strenght-a u quality са ти с доста добри параметри. Аз гледам 64 канал с 5% str u 5% qua и образа не трепва. Проблема ти е в нещо друго май.

че аз на 30% str не засичам канали даже, незнам ти как на 5% хващаш без да ти трепва, то това твойто е все едно почти никъв сигнал нямаш

trombin

trombin

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 81 Мнения:
  • Моя приемник osmini
Аз гледам с една антена от всичко по 1 левче и на 23 канал 43% str u 5% qua с тунера на телевизора(LG 42pj350) и не пикселизира

east64

east64

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 10 Мнения:

то това твойто е все едно почти никъв сигнал нямаш

Все пак се гледа съвсем нормално. Много е важно двата параметъра да не мърдат, т.е. да не падат до 0 и после да скачат нагоре. Преди няколко месеца и аз се мъчих с една стайна антена с усилвател, уж вдигаше сигнала и качеството , но образа така и иначе излизаше зле. Сега карам с обикновена външна тв антена за 25 лв от Технополис със симетричен кабел. Оставам с убеждението, че външна антена винаги е по-добре от вътрешна, най-вече заради пряката видимост.

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
със сигурност външна винаги е по добре, стига условията да го позволяват, за сега ми се нормализира сигнала, дано така да си остане а и се надявам че малко ще ги надуят тия предаватели в скоро време, имам един въпрос и да не пускам друга тема ще го задам в тази, значи в момента Str ми е 52 процента quality ми е към 80, но гледам mpeg2, ако си купя strong 8110 и гледам mpeg4 стойностите предполагам ще паднат надолу зарaди mpeg4 или греша?

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1219 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София
без разлика
важна е мощността на излъчвателя

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

със сигурност външна винаги е по добре, стига условията да го позволяват, за сега ми се нормализира сигнала, дано така да си остане а и се надявам че малко ще ги надуят тия предаватели в скоро време, имам един въпрос и да не пускам друга тема ще го задам в тази, значи в момента Str ми е 52 процента quality ми е към 80, но гледам mpeg2, ако си купя strong 8110 и гледам mpeg4 стойностите предполагам ще паднат надолу зарaди mpeg4 или греша?

напротив мпег4 е по як така че той тря ти е към 70-80 сила и да нямаш проблеми. и да чакаме януари да видиме щото има да се надува двойно и тогава може и само кабел да ни трябва за антена:cool:

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

напротив мпег4 е по як така че той тря ти е към 70-80 сила и да нямаш проблеми. и да чакаме януари да видиме щото има да се надува двойно и тогава може и само кабел да ни трябва за антена:cool:

мерси, точно това имах предвид ама не съм се изказал правилно явно, имах предвид че тия проценти в момента на мпег2 ще са по ниски при мпег4 и ще ми трябва още сигнал, явно все пак ще дупча стената и ще купувам външна антена :cool:

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

мерси, точно това имах предвид ама не съм се изказал правилно явно, имах предвид че тия проценти в момента на мпег2 ще са по ниски при мпег4 и ще ми трябва още сигнал, явно все пак ще дупча стената и ще купувам външна антена :cool:

в кой квартал си че си закъсал толко:spy:

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни