Към съдържанието

Снимка

Препоръчайте ми приемник за ц. ефирна с mpeg4

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
21 отговора на тази тема

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
бюджета ми е до 150лв. за момента съм се спрял на Strong 8100, бива ли го тоя приемник и има ли по добро за около тия пари?

deian

deian

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Защо ще даваш 150 лв за някакъв си приемник?! Изчакай, цените има да падат много, а дотогава можеш да си вземеш телевизор с DVB-T MPEG-4 - няма по-добро от това. Вече има 32'' за под 700 лв с DVB-T & DVB-C MPEG-4.

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

Защо ще даваш 150 лв за някакъв си приемник?! Изчакай, цените има да падат много, а дотогава можеш да си вземеш телевизор с DVB-T MPEG-4 - няма по-добро от това. Вече има 32'' за под 700 лв с DVB-T & DVB-C MPEG-4.

имам си lcd-ta с mpeg2, затова покупка на друг телевизор не ми трябва, мисля че приемник ми е решението

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
Добро е приемничето, има и добра софтуерна поддръжка, но не бързай - цифровизацията нали се забавя. Току виж след някоя година да е необходим DVB-T2(за западните ни покрайнини сърбите са на такъв стандарт), всичко може да се очаква при нас. Освен ако ще гледаш тестовете, опити да хванеш нещо от съседни държави, снимки и др. през USB-то.

Този пост е редактиран от popovp: 01 декември 2010 - 03:30

FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
целта е предаваните канали в момента да ги гледам с по добро качество, с кабеларки вече не ми се занимава че ми писна да викам техници през седмица

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
Качеството ще зависи много от това какъв сигнал ти подават.
FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
http://www.cifronim....и-приемници.htm
виж тука има приемници, но стронга също е много добър избор

Този пост е редактиран от lz1mal: 01 декември 2010 - 06:34

Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

SkySat

SkySat

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 810 Мнения:

http://www.cifronim....и-приемници.htm
виж тука и стронга не е лош

Това не е Стронг.

Този пост е редактиран от SkySat: 01 декември 2010 - 07:31

Vu+ Duo,Parabola 140 motor,Triax TD88 7 LNB (1W,5E,9E,13E,16E,19E,23.5Е),70см (39Е),80см (75Е)

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
каква е сглобката може да се научи при контакт с въпросната фирма

Този пост е редактиран от lz1mal: 01 декември 2010 - 07:48

Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

SkySat

SkySat

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 810 Мнения:

пхахаха той па великия стронг е с немски части :hehehe: сглобката е българска не се изказвай неподготвен

Никой не ти е казал че Стронга е велик-напротив!!!
Ти си писал че е стронг,а приемниците които си посочил са даже без имена.
Аз препоръчвам това:http://www.ferguson-...-ft-8100hd.html

Този пост е редактиран от SkySat: 01 декември 2010 - 06:30

Vu+ Duo,Parabola 140 motor,Triax TD88 7 LNB (1W,5E,9E,13E,16E,19E,23.5Е),70см (39Е),80см (75Е)

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
Поправих си поста, но много моля и ти да си поправиш твоя и да махнеш измислен и китайски!

SkySat

SkySat

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 810 Мнения:
Готово,оправих го:beer:

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:

Никой не ти е казал че Стронга е велик-напротив!!!
Ти си писал че е стронг,а приемниците които си посочил са даже без имена.
Аз препоръчвам това:http://www.ferguson-...-ft-8100hd.html

Баркода на Стронга от Метро е 871 - Холандия.

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
е тва е приемника само че цената му е убииствена
http://www.philips.c...hdt8520_05/prd/

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:
колеги какво ще кажете за този приемник? Мисля него да купя? Synaps THD-2800 PVR

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
пич моя съвет е ако ще даваш пари примерно над 100-120 да си вземеш DVB-T2 приемник и да си сигурен за бъдещето. Ако толкова искаш сега мпег4 по добре си земи некои от евтините дет не са HD пък след година две кат паднат Т2 или телевизорите с вграден такъв си вземи нов. В момента качеството на излъчвания сигнал и тая картина 4:3 приемник с висока резолюция не ти е необходим. аз имам скартов приемник и такъв с висока резолюция и разликата в картината при двата е незначителна.

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1218 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София
Humax HD-FOXT2-G
има и по добри вариации на модела с хард диск и лан

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

jojoaction

jojoaction

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 45 Мнения:

пич моя съвет е ако ще даваш пари примерно над 100-120 да си вземеш DVB-T2 приемник и да си сигурен за бъдещето. Ако толкова искаш сега мпег4 по добре си земи некои от евтините дет не са HD пък след година две кат паднат Т2 или телевизорите с вграден такъв си вземи нов. В момента качеството на излъчвания сигнал и тая картина 4:3 приемник с висока резолюция не ти е необходим. аз имам скартов приемник и такъв с висока резолюция и разликата в картината при двата е незначителна.

този струва 99лв, не съм виждал в бг по евтини с мпг4, препоръчай нещо ако имаш предвид

metody72

metody72

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 314 Мнения:
Според мен най-добре си вземи една Арива Комбо така ще може да гледаш и сателит някои ден разликато е 50 лв

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

този струва 99лв, не съм виждал в бг по евтини с мпг4, препоръчай нещо ако имаш предвид

писал съм ти на лично да не правя реклама

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни