Към съдържанието

Снимка

Кабинетът отложи цифровизацията с три години

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
41 отговора на тази тема

svetly

svetly

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 90 Мнения:
  • Моето местонахождение Vidin
http://bnr.bg/sites/...ges/117cif.aspx

Много чакане за нищо!Май ще има глоби от ЕС

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
Тука пише с 2 http://dnes.dir.bg/n...xi-7456128?nt=4 значи минимума е 5 години :) 2020 токувиж тръгнала.

wlado

wlado

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 28 Мнения:
Само Тауърком дет се набутаха с предаватели. Цялата работа е заради БНТ. Е, честито! Временно да затворят темата.

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1217 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София
страшни некадърници
поне по една честота да пуснат за покритието и да дублират аналоговите канали
там кадето са повече да пренасочат техниката там кадето няма
останалите на пазарен принцип да се изграждат
в софия да пуснат 2-3 честоти с кодирани подбрани програми и такса от 10лв. на месец
така с потенцял от около около 50000 желаещи да се разкарат от кабеларките ще си плащат разходите за страната
тея хора нямат елементарен бизнесплан
а тея дет обжалват честотите да минат в графата преразглеждане след 5 години както и всички следващи

Този пост е редактиран от saentist: 17 ноември 2010 - 01:36

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

VASTOV

VASTOV

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 502 Мнения:
  • Моята сателитна антена 210см Инваком 031
  • Моя приемник Gigablu hd quad plus
  • Моето местонахождение Търговище
То си се знаеше!Дано от Европа да натискат,че иначе още ще удължават срока!

bate_dino

bate_dino

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 58 Мнения:
Лошото, е че пак се кляка на разни лобита, а Европа ще ни натиска да си плащаме глобите, а не да си цифровизираме ефира.

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
добре бе то ясно, че тоя срок беше нереалистичен ама Тауъра нали имат накачени предаватели кво ше ги прават до 2015г ше им седат за украса ли?
Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

wlado

wlado

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 28 Мнения:

добре бе то ясно, че тоя срок беше нереалистичен ама Тауъра нали имат накачени предаватели кво ше ги прават до 2015г ше им седат за украса ли?

Набълбукаха се:wink: Коя ТВ ще плаща и за аналогово и диджи разспространение? На всичкото отгоре, предавателите ще остареят морално.

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

Набълбукаха се:wink: Коя ТВ ще плаща и за аналогово и диджи разспространение? На всичкото отгоре, предавателите ще остареят морално.

мнооо просто те Тауърком кво ше пуснат 2015 то след 2019 тряя се въвежда DVB-T2 омг тия найстина са малумници! то в такъв случай да праскаме DVB-T2 и тва е.
Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD88
  • Моя приемник GigaBlue Quad Plus
  • Моето местонахождение Пловдив
Просто ако на Towercom им издържат нервите дотогава (2015-2020), обаче се съмнявам дали нема да препродадат на некой оборудването или точно това е била схемата на Цветан Василев, да лапне всичко за без пари и да окупира ефира.

Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, DVB-T Antenna - Funke ABM 4551, AVer3D Quadro HD, GigaBlue HD Quad Plus, DM800HD OEM, Sony KDL-40W4000

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
аве не вервам Тауъра ще тръгне догодина ма кога ше е.....

Rabin

Rabin

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 201 Мнения:
...грешка

diziler

diziler

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 Мнения:

http://bnr.bg/sites/...ges/117cif.aspx

Много чакане за нищо!Май ще има глоби от ЕС

да, много чакане за нищо. Сега да очакваме ли и тези програми, които излъчват пробно, да спрат? тамън мислех нов приемник да купувам този месец

И още от сайта на БНР
http://www.radiosofi.../2010111706.htm
изречението "На Министерството на отбраната ще са нужни между 200 и 300 млн. лв. за освобождаване на честотите" ми хареса.
Че за какво точно ще отидат тези милиони?

Този пост е редактиран от diziler: 17 ноември 2010 - 06:58

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

да, много чакане за нищо. Сега да очакваме ли и тези програми, които излъчват пробно, да спрат? тамън мислех нов приемник да купувам този месец

И още от сайта на БНР
изречението "На Министерството на отбраната ще са нужни между 200 и 300 млн. лв. за освобождаване на честотите" ми хареса.

риск печели риск губи аз си зех бокс и са времето ще покаже дали съм се прецакал :devil:

antoni

antoni

• Members
  • PipPipPip
  • 145 Мнения:
Ще ми хареса от 2013г ЕС да ни задължи да спрем ефирната аналогова тв, дори и да не сме си пуснали цифрова такава!
75E <-> 30W, 90 cm offset botech, LNB GT-S40, H-H мотор Strong DM-2100, Golden Media Spark Reloaded

petar

petar

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 363 Мнения:
  • Моя приемник Vu+ zero 4k
  • Моето местонахождение Бургас
за три години все трябва да се разберат за деленето на баницата :screwy:

martinmarinov

martinmarinov

Разработчик

• Members
  • PipPipPip
  • 161 Мнения:

И още от сайта на БНР

Хахаха, как за какво? Ти шегуваш ли се?!? Тия честоти за да се пренесат знаеш ли колко техника и хора трябва? Знаеш ли колко много тежи една честота, леле, трябва ти цяла армия да я пренесеш та да я освободиш!

saturn3

saturn3

Новобранец

• Members
  • 4 Мнения:
Всички искаме цифровизация.
Но не вярвам тя да е изгодна за сателитните и кабелни оператори. А и те ще загубят от това..
Защо да плащаш някви пари за сателитна и кабел ТВ, като ефирно ще гледаш безплатно...
А и не мисля че е толкова сложно за 5 години подготовка за пускане на цифровизация.
Стига да има желание и до 2012г. ще се справим ..... или трябва тепърва да откриваме топлата вода...

deian

deian

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Не знам защо си мислите, че със старта на цифровизацията масово ще има отлив от платените оператори. Ефирно безплатно ще се предлагат големите национални канали + още няколко български бози. Никой няма да ви пусне научнопопулярните канали, нито ще ви пусне чужди, нито eurosport и т.н. и т.н.

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
Може да го има EuroSport както и MTV & VH1
CNN & BBC WORLD NEWS ще ги има с сигурност . В момента се обсъжда закон с който оператори от територията на ЕС могат да разпространяват цифрово наземнно ТВ & радио програми . Т,е за тези който има права Както в Берлин има Евроспорт СNN

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни