Към съдържанието

Снимка

НАЛЯЯЯЯЯЯВОООО НЕМА ДА ИМА ЦИФРОВИЗАЦИЯ ХИХИХИХИ

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
http://paper.standar...&article=345043

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:

http://paper.standar...&article=345043

OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Тва го пускаха и преди! И са кво ше земат лицензиите на Тауъра и на Хану? Тц Таура тамън монтираха предавателите и айде довиждане:laugh:
Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
Следва КРЪГОМ и ОБРАТНО...

P.S. 28.10. Във Варна изключен 29 канал, 22-ри -7 бтв, 1 про.бг.

Този пост е редактиран от popovp: 28 октомври 2010 - 08:35

FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

lz1mal

lz1mal

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 368 Мнения:
супер ще дадеме няколко млрд.лв на хану и на тауъра за обещетение за техниката дет са качили, след това ще си платиме глоба на ЕС още некои друг млрд. и така. и тамън че си минеме на т2 след 5 години, щото ако се земе лиценза на тауъра аз не виждам как нова фирма ще си направи мултиплексите в близките 3,4 години. хвала на крс!!:flag:
Ти вярваш ли си?Забелязъл съм че ти си boomberman(Mediadigital) ти си човека с бомбите постояно пускаш някакви бомби който въобще не избухват.

martinmarinov

martinmarinov

Разработчик

• Members
  • PipPipPip
  • 161 Мнения:
Отдавна вече спрях да се изненадвам на такива неща...

Като почнаха да изкачат мултиплекси в различни градове в България направо не можех да повярвам. Явно е било само мираж ;) Както и да е... Ние сме просто едни безгласни букви от един форум и няма какво да направим...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни