Към съдържанието

Снимка

Мнение за blizoo

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
43 отговора на тази тема

jibro

jibro

Новобранец

• Members
  • 5 Мнения:
Доволни ли сте от предлаганите услуги от blizzoo

jorkin29

jorkin29

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
Средна хубост-винаги има нещо дето куца,но като цяло бива.

elcos

elcos

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
Общо взето, съотношението им цена - услуга не е добре. Ако имаш възможност ориентирай се другаде. :)

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
При другите съотношението цени-услуги да не е по-добро.

tyuiops

tyuiops

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 10 Мнения:
Аналогова кабелна телевизия 21лв. + бонус 12 месеца договор тия луди ли са бре :dapriest: на мен в пакет с локалния доставчик Интернет и Кабелна=22 като кабелната идва 6 лева :lolo: . Бегай далеч не ми еми...

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
То и никой друг оператор не излъчва Discovery ID и Crime&Investigation,но те пък ги излъчват,даже втория е със субтитри на bg.

ilia.ivanov

ilia.ivanov

Най-добрият!™

• Members
  • PipPip
  • 72 Мнения:
Blizoo имат много добра цифрова телевизия, която наследиха от Евротур Сат Тв. Останалите им услуги не струват.
Работенето убива!

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
Доста от програмите на bg език ги няма при другите оператори.Въпрос на избор е кой какво и колко иска да гледа,затова сам си избира към кой да се върже никой не го кара насила.

Tiesto

Tiesto

Banned

• Banned
  • PipPipPipPipPip
  • 1409 Мнения:
Като видиш някой да ти дава нещо безплатно (било то оборудване, антени, приемници и такива работи) и ти дава да подписваш договори, бягай надалеч ! Ще стане така, че ще подпишеш и после 5 години не можеш се оттърва да плащаш такси, без значение дали гледаш или не !

Едно време пасивните (ИТВ) въртяха подобни номера, гледам сега си имат последователи - Виваком, Близо и още какви ли не !

Един път човек изгорял по подобен начин (аз в случая), никога повече няма да ползва бг оператор ! Начина е купуваш карта за западен оператор, където няма договори и изобщо някакво обвързване и си ти ! Съответно като изтече картата хвърляш в кофата, след това купуваш друга и т.н. Естествено няма договори.

И осъзнайте един път завинаги, евтиното винаги излиза скъпо (в повечето случаи по-скъпо и от най-скъпото оборудване за SAT TV).

Този пост е редактиран от Tiesto: 11 септември 2010 - 03:45

Публикувано изображение
3 x MTEL IPTV HD STB, DM800 HD PVR, American DJ LED Laser. Obertron 4KW

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
Колега,договорите са годишни и след като ти изтече можеш да се откажеш по всяко време без дори да им казваш.Аз преди 4-5г бях спрял да им плащам(тогавашните Евроком) и ми резнаха кабела чак след половин година.Какво губиш от цялата работа-нищо,просто като ти омръзне от едните отиваш при другите,все ще си дадеш паричките.

Alexandro

Alexandro

Strange Devotee

• Moderators
  • 2487 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax-110, GS-120
  • Моя приемник CST, Reelbox AVG III
  • Моето местонахождение София
Близу са най-големите тъпаци (след екс ИТВ Партнер) с които съм имал нещастието да комуникирам.
Публикувано изображение
dBox1; dBox2; Coolstream (dBox3); XBMC+VDR; Reelbox Avantgarde III.
C`mon...gi`me Neutrino.
www.etheraudio.net

1TV5A1D1OT1

1TV5A1D1OT1

;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 797 Мнения:
blizoo има 100на града и на всякъде сичко е различно и програми, и мрежа, и интернет (някъде ЛАН някъде кабелни модеми), и kaчество, и обслужване...
итв и булсат са еднакви навсякъде
life's like chokolate box you never know what you're gonna get

Alexandro

Alexandro

Strange Devotee

• Moderators
  • 2487 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax-110, GS-120
  • Моя приемник CST, Reelbox AVG III
  • Моето местонахождение София
Не можеш да ме убедиш, че маркетинговата стратегия на едно дружество е да бъдат "различни навсякъде" (каквото и да значи това).
Мога да ти кажа, че компетентността на служителките в кол центърчето им (ситуирано) в София е под всякаква критика. Невиждана некомпетентност и дебелокожие.
Публикувано изображение
dBox1; dBox2; Coolstream (dBox3); XBMC+VDR; Reelbox Avantgarde III.
C`mon...gi`me Neutrino.
www.etheraudio.net

dodo2000

dodo2000

БАШ МАЙСТОР

• Members
  • PipPipPipPip
  • 559 Мнения:
Имам познат, който ползва цифрова телевизия на Близу в Плевен. Та това, което видях е, че предлагат около 160 цифрови канала, качеството е доста добро - имат MotorsTV, ESPN America, Discovery ID, всички български тв канали излъчващи по сателит и кабел и като цяло моя познат е доволен от услугата. Техен интернет не ползва за това не знам как е в това отношение, но преди докато бяха Евроком и предлагаха кабелен модем нета им беше доста зле.

lazarus18

lazarus18

• Members
  • PipPipPip
  • 244 Мнения:
Близу реално са един сбирщайн от десетки кабелни оператори. Освен 2-та основни Кейбълтел и ЕК, те са изкупили безброй местни кабеларки. Това означава различно ниво на каеството на мрежата, различни служители и начин на работа, различна техника дори.
Примерно при мен цялата им мрежа е под земята, влиза в сградата по предварително иградена мрежа. За 3 години нямам спомен да е имало прекъсване за повече от минути, когато съм имал нужда от съдействие винаги техниците са идвали на уречения час.
Имам познати, които живеят в центъра и там е мъка - кабели по улиците, минават през някакви наводнени канали и мазета, чести прекъсвания, с месеца чакаш някой да дойде и да ти обърне внимание.
Така че е добре да се провери в конкретния район как са и тогава да се реши дали да се включи човек.

invacom

invacom

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 301 Мнения:

Сат операторите не е верно ,че са еднакви има канли който при едните ги има а при другите не, и какъв е смисъла в варна да хвашаш едни програми а в Сандански други:conf:

Колега, моля те научи се да пишеш правилно ...Кой клас си пропуснал признай?:hammer:

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:

Не можеш да ме убедиш, че маркетинговата стратегия на едно дружество е да бъдат "различни навсякъде" (каквото и да значи това).
Мога да ти кажа, че компетентността на служителките в кол центърчето им (ситуирано) в София е под всякаква критика. Невиждана некомпетентност и дебелокожие.

Е тва им е най-лошото и в Пловдив са така.В който и офис да влезнеш не можеш да получиш конкретен отговор на въпроса,който си им задал.Служителките в тея офиси все нищо незнаят и се отървават като ти дават някви тел.номера,на които да звъниш.Трябва да се вземат в ръце.

1TV5A1D1OT1

1TV5A1D1OT1

;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 797 Мнения:

...

Не искам да те убеждавам. Казвам го като факт, възможно е стратегията им да е точно обратното на това което се вижда.
Хмм, "маркетинговата стратегия" :screwy:... въобще големите отдели на големите фирми са - "шайка безмозъчни типове, първите които първите, които ще бъдат изправени пред стената, когато дойде революцията" ...
:rockon:

pe6o1975

pe6o1975

Легален Пират

• Members
  • PipPipPipPip
  • 448 Мнения:
  • Моята сателитна антена Medna Tel
  • Моя приемник Ariva 152 combo
  • Моето местонахождение Sofia,Bulgaria
Едно въпросче към господата от "BLIZOO" Защо СПРЯХТЕ TV 1000???
1000 пъти по добре TV 1000 от колкото разни БОЗИ като btv-cinema например!

Този пост е редактиран от pe6o1975: 15 септември 2010 - 07:52

jorkin29

jorkin29

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
В момента продължават преговорите отново да започнат излъчването и на 3-те програми както и пускането на СКАТ и др. български програми.Информацията е получих в един от офисите(може да са ми замазали очите само).

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни