Към съдържанието

Снимка

Въпрос за вграден тунер и DCC-Пловдив

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
14 отговора на тази тема

bultras

bultras

Новобранец

• Members
  • 7 Мнения:
Здравейте!
Имам телевизор с вграден цифров тунер.Мисля да преминавам на DCC-Пловдив - кабелна + цифрова . Обадих им се и ги питах мога ли да ползвам вградения тунер(понеже един познат ми обясни,че става) ,но те направо ме отрязаха и ми обясниха,че мога само да ползвам приемника ,който ще ми дадат. Сега съм на Евроком ,но не ми харесва цифровата ,а и за да ползвам вградения тунер трябва да си купя модул-80лв. Какво мога да направя?

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
bultras накрая неможах да ти разбера въпроса какво те притеснява:confused:?Задаваш си въпроси и си ги отговарш сам.Купуваш си CAM модул вкарваш картата в модула и си ти гледткаш, само трябва да разбереш с каква кодировка си кодират каналите и същата кодировка си купуваш CAM модула.Стига кабелната да ти дадът картата.А това че са ти казали че само с техния тунер можеш да гледаш телевизия са го каза ли нарочно за да могат да си пробутът тяхното оборудване за кинти.И все пак кабелния оператор си запазва правото дали да ти даде карта без оборудване или с него.В този случай който питаш какво може да се направи, ами нищо :).Сменяш оператора или се отказваш.

Този пост е редактиран от martinez: 27 май 2010 - 01:09

deian

deian

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Зависи каква кодировка използват DCC. Може и наистина да не може с вградения тунер.

bultras

bultras

Новобранец

• Members
  • 7 Мнения:
Исках да разбера дали мога да ползвам вградения тунер ,ако си взема КАМ модул и какъв да бъде той(ако съм вързан към ДЦЦ)

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
DCC за момента не ползват кодировка ,иначе ще бъде Conax но няма да е по рано от есента!!!

Не отговарям на Л.С.

bultras

bultras

Новобранец

• Members
  • 7 Мнения:
Ясно...

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD88
  • Моя приемник GigaBlue Quad Plus
  • Моето местонахождение Пловдив
Сега ползват Nanyo кодировка, която е по сериен номер на сет топ бокса, затова казват, че не може с други приемници. Това важи само за HBO и Cinemax, другите канали са свободни, дори HBO и Cinemax -1 и -2 часа.
Бая извратено :)

Този пост е редактиран от plevel: 26 май 2010 - 04:19

Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, DVB-T Antenna - Funke ABM 4551, AVer3D Quadro HD, GigaBlue HD Quad Plus, DM800HD OEM, Sony KDL-40W4000

bultras

bultras

Новобранец

• Members
  • 7 Мнения:
Ако може да ми обясните какво ще рече тази Nanyo кодировка(извинете за невежеството ми)

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
Бе не става с телевизора с вградения тунер врътката с кам модул това е. Само с техните приемници засега, от есента ако въведат Конакс кодировка тогава чак. Ама сега повечето са свободни така че гледай докато има аванта ;) Дай пълно сканиране на кабелния тунер и си в играта.

Този пост е редактиран от plevel: 26 май 2010 - 04:52

Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, DVB-T Antenna - Funke ABM 4551, AVer3D Quadro HD, GigaBlue HD Quad Plus, DM800HD OEM, Sony KDL-40W4000

bultras

bultras

Новобранец

• Members
  • 7 Мнения:
Имам още един въпрос,незнам дали е за тази тема ,но така и така съм започнал да питам. Ако си купя HD приемник и сложа конакс картата от Евроком ще мога ли да гледам хд каналите им безплатно ?

bu12tras

bu12tras

Пластичен Хирург

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1680 Мнения:
Не!!!

Не отговарям на Л.С.

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
Ако си платиш абонамент Да, ако не нищо не гледаш.

bultras

bultras

Новобранец

• Members
  • 7 Мнения:

Не!!!

Добре,няма нужда да се караш,нали??
Все пак затова е този форум -тези които незнаят да се информират.
Благодаря за отговорите :)

ve6ev

ve6ev

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 26 Мнения:

Здравейте!
Имам телевизор с вграден цифров тунер.Мисля да преминавам на DCC-Пловдив - кабелна + цифрова . Обадих им се и ги питах мога ли да ползвам вградения тунер(понеже един познат ми обясни,че става) ,но те направо ме отрязаха и ми обясниха,че мога само да ползвам приемника ,който ще ми дадат. Сега съм на Евроком ,но не ми харесва цифровата ,а и за да ползвам вградения тунер трябва да си купя модул-80лв. Какво мога да направя?

Можеш! Не са им кодирани програмите, но май имат изместване от стандартните честоти и може да не ловиш всички програми - това ми казаха от офиса им! Просто цифровата им май не е по официалните стандарти...
ХД каналите също се хващат.
Само дето качеството им е отврат ( на ДЦЦ-то де, ХД-тата не съм им ги гледал...)

aptekar

aptekar

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 42 Мнения:
  • Моя приемник DM500HD
  • Моето местонахождение Велико Търново
Здравейте от мен, аз също имам телевизор с вграден цифров тунер и място за модул за карта. Въпроса ми е възможно ли е да се пусне шеринг през този модул?

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни