Към съдържанието

Снимка

DVB-C2 информация

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
13 отговора на тази тема

stfpp

stfpp

Новобранец

• Members
  • 4 Мнения:
Здравейте :)

бая рових в чичо Гоогле ама общо взето не ми каза кой знае какво за DVB-C2 по моите критерии на търсене.Т.е то е само един
да е на български език...
И така общо взето въпроса ми е от къде да намря информация за DVB-C2?
Ако някой може и иска да помогне ще се радвам :)

Поздрави :)

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
http://en.wikipedia.org/wiki/DVB-C

stfpp

stfpp

Новобранец

• Members
  • 4 Мнения:
"бая рових в чичо Гоогле ама общо взето не ми каза кой знае какво за DVB-C2 по моите критерии на търсене.Т.е то е само един
да е на български език."

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Aми виж сега има едно което се казва google toolbar инсталираш си го и там има едно което се казва преводач натискаш преводача да ти го преведе и ти го превежда на български.На която и страница да влезеш в интернет и пише на англиски ти го превежда на български. :D Дано се справиш ;).И да не се ровичкаш повече аз ще ти кажя на кратко.DVB-C2 e стандарт за излъчване цифрова кабелна телевизия във висока резолюция.Незнам какво по точно търсиш каква по подробна информация тъсриш ти?Какво по точно те интересува?

Този пост е редактиран от martinez: 13 май 2010 - 09:02

stfpp

stfpp

Новобранец

• Members
  • 4 Мнения:
Знам какво е google toolbar и google translate ;)
проблема най-вероятно и ти го знаеш е че този интрумент за превеждане не превежда правилно въобще.
Информацията която търся е за реферат.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Aми щом ще правиш реферат ти най добре трябва да знаеш за DVB-C2 не би трябвало да питаш.Какво по точно те интересува има доста знаещи ( не визирам себе си )в този форум и си мисля че биха ти отговорил на твойте питания.Питай и ако има желаещи ще ти отговорят:f015:.А пък за google toolbar си направих бъзик не съм си мислил че не го занеш за какво служи ами просто го написах ей така да те подсетя за какво служи и все пак би трябвало да си добил някакво понятие с превода на google translate за DVB-C2 или искаш да направиш copy, paste и после да го представиш готов :D.Aма няма лошо и това да направиш copy = paste няма да сбъркаш само да намериш инфо и то на български както искаш ти ;).

Този пост е редактиран от martinez: 13 май 2010 - 09:05

stfpp

stfpp

Новобранец

• Members
  • 4 Мнения:
да :) разкри ме точно copy,paste искам да направя
имаш ли представа от къде може да се изрови 10-15 странички за DVB-C2?

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Колега и в най смелите си мечти не съм си представил да правя реферат от 10-15:noway: :laugh0:и надали тука в форума ще ти помогне някой с 10 -15 страни:vscared::laugh:.И честно да си кажя невиждам какво толкова има да си пише за DVB-C2.:gigi:

Този пост е редактиран от martinez: 13 май 2010 - 03:24

nordligvind

nordligvind

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
.....

Този пост е редактиран от nordligvind: 03 юли 2010 - 07:23

Този профил не се използва!

crazy_doc

crazy_doc

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 220 Мнения:

15 станици ? Само ? Предполагам не очакваш някой да напише тук срещу едно мерси такова количество материал.

За това ще бъда първият смел и ще ти предложа отлична оферта - на страница по BGN 5.00. Срок за изпълнение на заданието - до 3 дни. За срокове под 3 дни работя на двойна цена. Издавам опростена фактура за услугата. Плащането се извършва по банков път след представяне на труда в синтезиран вид. След извършване на плащането рефератът ще бъде изпратен в пълния му вид в Adobe PDF формат готов за разпечатка.
Ако имаш интерес към предложението ми можеш да се свържеш с мен на лични съобщения.

Дори това е евтино. Една агенция за преводи ще вземе поне 15-ска заради специфичната терминология :)

Така че офертата на колегата е приемлива за студенти, които след 2 години ще се бият в гърдите, че са завършили телекомуникации.

veskop

veskop

Безнадежден случай...

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3313 Мнения:
  • Моята сателитна антена Triax 110 Black
  • Моя приемник Gigablue Quad,ET5000
  • Моето местонахождение Orange County

за студенти, които след 2 години ще се бият в гърдите, че са завършили телекомуникации.

ами то лафа,"като знам какъв инженер съм,ме е страх да ида на лекар" си е чисто български :) едва ли има аналог някъде...

W123sat

W123sat

Доносник

• Members
  • PipPipPipPip
  • 788 Мнения:
Мойта хубавица като беше даскалка така ги ловеше тарикатите,чуква в Гугъл един-два цитата от работата и веднага си излиза от къде са го преписали...
Хващаше ги и такива които са преписвали от западни сайтове но сами са си го превеждали и леко модифицирали и тях не ги закачаше понеже колкото и да е все им е останало в главата нещо.На въпроса ми как разбира дали сами са си го превеждали ми е казвала че си личи превода от филолог или от преводач.
1,5м. крива турска парабола, линеен 18" сбирщина от три потрошени,менте 500S.Kабела ми обаче е хубав-RG11 на аванта :rockon:

nordligvind

nordligvind

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
.....

Този пост е редактиран от nordligvind: 03 юли 2010 - 07:23

Този профил не се използва!

netman

netman

Заслужил деятел;)