Към съдържанието

Снимка

Търся вашето мнение за Elite DTR-08

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

Dr.Snugles

Dr.Snugles

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 Мнения:
Здравейте на всички във форума!
Ще се радвам да прочета вашето мнение за едно устройство което закупих но така и не го ползвам.
Преди година въодушевен новия си автомобил реших да направя малко глезотийки.Купих един телевизор и един цифров приемник към него.Телевизора е китайски..що годе добре...има USB и слот-четец за карти.Цифровия приемник е български на Елит и се казва DTR-08.Купувайки го тогава ми разправяха колко е добър..хората го купували много защото давал прекрасна картина... даже не засичал...
ДА,ДА....ама НЕ.......
Първо хиляди мъки докато го пусна да възпроизвежда нещо....след това....пуснах ...хванах някаква телевизия БГ..да.. имаше хубава картина в сравнение с ефирното...гледах някъкъв мач на Левски...зарадвах се:jump: казвам си "те тва е.."...информационни технологии...сега ще има жената да гледа сапунки докато пътуваме и да не ме занимава с глупости....
Реших да тръгна и да не изключвам тж'то и тунера...хем да го тествам...ОБАЧЕ....излезнах на главен път където картина се загуби...и ни тунер ни дявол....
Сега на скоро обаче пак се присетих и реших да пробвам...оказа се,че не хващам нищо...Помислих,че е от това че сме в провинцията ,бяхме някъде около Пампорово, иняма покритие и затова не хваща сигнал....
Та...питам всички вас дали са ме прекарали с този тунер...или има някъв проблем.
Имате ли такова чудо...работи ли при вас...колко програми хващате...прекъсва ли в движение...до къде има обхват...такива неща...
Ще се радвам да ми пишете и да ми обясните...дали проблема е в устройствата ...или грешката е в "..моя телевизор..дето го нося на раменете си..":rotate:
Благодаря на всички предварително...

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
Цифрова ефирна засега има само в София.

martinmarinov

martinmarinov

Разработчик

• Members
  • PipPipPip
  • 161 Мнения:
Мммдам, цифрова телевизия очаквай само по околовръстното на София и с по-добър приемник, може и в самата София. В провинцията трябва да тръгне до 2012, но и нищо в БГ вече не е сигурно :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни