Към съдържанието

Снимка

Set top box- помощ

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
4 отговора на тази тема

kosio67

kosio67

Новобранец

• Members
  • 6 Мнения:
Здравейте незнам дали съм на точното място но вече незнам къде да получе отговор .Преди седмица фирмата доставчик на интернет ми предложи срешу още 10 лв. да ми прекарат и цифрова тв Донесоха един приемник Моторола VIP 1910-9.и го включиха в телевизора в детската стая.Как мога да прекарам сигнала до другия ТВ, БЕЗЖИЧНО ?Казаха ми че има такова у-во трябвало да си купя оше 1 приемник и трансмитери,Но където ме пратиха ме гледат като индианец или аз немога да обясня или те не ме разбират .Ако някой знае какво точно трябва да купя и да направя моля да помогне .
Предварително благодаря.

deian

deian

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Искаш да гледаш на двата телевизора едно и също ли?!?

kosio67

kosio67

Новобранец

• Members
  • 6 Мнения:
Не искам да мога да сменям програмите и на двата тв.

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1287 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе

Не искам да мога да сменям програмите и на двата тв.

Няма как да стане тая работа , трябва ти още един приемник . Иначе ако има аналогова кабелна може да си сложиш сплитер и да си пуснеш нея на втория телевизор .

martinmarinov

martinmarinov

Разработчик

• Members
  • PipPipPip
  • 161 Мнения:
"Сигналът" идва по (LAN) Интернет, а моторолата просто действа като един компютър който го разчита и го пуска на телевизора. Тоест принципа далеч не е като при кабелната телевизия по кабела да вървят всички програми едновременно. За да можеш да го гледаш и на другия телевизор, ще ти трябва още една моторола, а за това вече трябва да се разбереш с доставчика. Най-вероятно ще те карат да плащаш още една месечна такса или поне част от нея за втория телевизор.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни