Към съдържанието

Снимка

Добруджа кабел - интересно

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

deian

deian

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Това открих в нета случайно. Не знам дали още са така нещата при тях :). Това е снимка от менюто на приемника им според техен клиент:
http://mpetrov.net/w...ki_priemnik.jpg

Slartibartfast

Slartibartfast

Вече не знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 377 Мнения:
Ми да, QAM256 - 5 пакета 180 програми, само трябва малко повече да се разпрааш с кабелите си за да поддържаш SNR
QAM64 - минава когато аналоговите са супер хипер отвратителни :D
Враца Монтана - "и те така те".
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD88
  • Моя приемник GigaBlue Quad Plus
  • Моето местонахождение Пловдив
Може би интересното е това Buls.tc.m дето се мъдри като меню и провайдер.

Този пост е редактиран от plevel: 20 януари 2010 - 08:16

Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, DVB-T Antenna - Funke ABM 4551, AVer3D Quadro HD, GigaBlue HD Quad Plus, DM800HD OEM, Sony KDL-40W4000

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1287 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе
Хората направо са качили пакета на Булсат на кабелните честоти . Не са си и направили труда да сменят името на доставчика . Може и да ползват приемници на Булсат преработени с кабелен тунер вместо сателитен . Като гледам имат и добавен по един транспондер от Теленор и Румънците . Сигурно доскоро са гледали и трите свободни Спортклуба на Тор . Това се казва ``професионална``цифрова телевизия :)

plevel

plevel

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 362 Мнения:
  • Моята сателитна антена TD88
  • Моя приемник GigaBlue Quad Plus
  • Моето местонахождение Пловдив
Не знам да не би Булсата да скачат и на цифрова кабелна вече по малките градчета.

Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, DVB-T Antenna - Funke ABM 4551, AVer3D Quadro HD, GigaBlue HD Quad Plus, DM800HD OEM, Sony KDL-40W4000

Rodot

Rodot

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 778 Мнения:
Спокойно работят с приемници на булсат за кабелна телевизия ако си спомняте едно време булсата правеха приемници и за кабелните мрежи които не продадоха ги преработиха и ги направиха сателитни по късно . Иначе това си е прсто кабелна с цифров пакет ... Не е булсатком . Мрежите които купиха сложиха сат. антени :) на всеки клиент :)
САТ ТВ --- че това е много просто :rotate:
:super: Като усливател на затихването може да се ползва делител на напрежение с 2 резистора за съответния коефициент. Ако се търси мах коефициент на усилвателя на затихване може да се откачи кабела от приемника. Друг вариант е с генератор на бял/розов шум и смесител преди входа на приемника:heh:
Извинявам се за плагиатството на автора : mк912

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни