Към съдържанието

Снимка

Параметри на цифрови канали БАЦ Петрич

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

badchano

badchano

Новобранец

• Members
  • 6 Мнения:
Здравейте! Нека ако някой знае цифрови параметри на канали на БАЦ Петрич да ги сподели. Телевизора ми е LG LH2000 и ми се вижда много сложно да си намеря нови канали от цифровия тунер (понастоящем влизам в Настройка/Ръчна настройка и след това има Честота,Скорост символи и модулиране) ПЛС Ако някой може да помага да драсне 1 ред.

Този пост е редактиран от badchano: 10 януари 2010 - 09:52

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:

Здравейте! Нека ако някой знае цифрови параметри на канали на БАЦ Петрич да ги сподели. Телевизора ми е LG LH2000 и ми се вижда много сложно да си намеря нови канали от цифровия тунер (понастоящем влизам в Настройка/Ръчна настройка и след това има Честота,Скорост символи и модулиране) ПЛС Ако някой може да помага да драсне 1 ред.

Не става ли с: Автоматична настройка, Усилвател включен(ако е слаб сигнала), Кабел, Full, O.K.(в основната доколкото си спомням - "Finland") въпреки че отнема много време?

FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

gogogogo

gogogogo

Достатъчно ми е! Но може и повече!

• Members
  • PipPip
  • 75 Мнения:
706 Mhz /706000/ 64 QAM, 6875 symborate.

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:
@ badchano": ...цифрови параметри на канали на БАЦ Петрич да ги сподели..."

В Петрич как се хващат цифровите ефирни от съседите - Гърция, Македония? Развъртал ли си антенка към тях и какво излиза, че наще ще се чакат както изглежда още доста.Отговора може да насочиш в съответния раздел за ефирна цифрова.

Този пост е редактиран от popovp: 11 януари 2010 - 02:31

FERGUSON Ariva 102E HD, FX-6600 CR/+OCTAGON SF318 софт/ , SKY SAT 9900; 1.1m offset(0.3dB Sky Sat) & Moteck SG 2100A; 1.2m parabola(0.3dB Inverto) @ H-H Strong SRT DM2100.

badchano

badchano

Новобранец

• Members
  • 6 Мнения:

@ badchano": ...цифрови параметри на канали на БАЦ Петрич да ги сподели..."

В Петрич как се хващат цифровите ефирни от съседите - Гърция, Македония? Развъртал ли си антенка към тях и какво излиза, че наще ще се чакат както изглежда още доста.Отговора може да насочиш в съответния раздел за ефирна цифрова.

Не аз имам такав телевизор с цифров тунер дето разкодира цифровия сигнал и си ловя цифрова, нямам чиния. Просто искам да хващам и някой по елитни "футболни" програми. Иначе в пакета на БАЦ има доста хубави програми като HBO Cinemax Cinemax2 TV1000 и още някой интересни.

popovp

popovp

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1968 Мнения:

Не аз имам такав телевизор с цифров тунер дето разкодира цифровия сигнал и си ловя цифрова, нямам чиния. Просто искам да хващам и някой по елитни "футболни" програми. Иначе в пакета на БАЦ има доста хубави програми като HBO Cinemax Cinemax2 TV1000 и още някой интересни.

Телевизорът ти е познат и не става въпрос за сателитна антена и сат - програми т.к. телевизорът ти няма сателитен (DVB-S или S2) тунер, нито за програми от кабелния ти оператор БАЦ. Въпросът е с ефирния(DVB-T) тунер(в настройката - избор антена) и с антена(примерно с няколко елемента) с каквато се приема от тв кули и ретранслатори откогато има телевизия в България, да се опиташ в посока на съседните държави да уловиш нещо цифрово:
Гърция:
ERT Digital mux MPEG-2
1. Cine +
2. Prisma +
3. Sport +
4. Info +
5. RIK Sat

Digea mux MPEG-4
1. Alpha
2. Alter
3. Antenna
4. Makedonia Tv
5. Mega
6. Star
7. Skai

Македония - ок.60 планирани програми.

Този пост е редактиран от popovp: 12 януари 2010 - 10:50

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни