Към съдържанието

Снимка

btv Cinema + Cabletel = Смях в залата.

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
31 отговора на тази тема

elcos

elcos

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
Гледам следното писание в заглавната страница на сайта на Кейбълтел:

Уважаеми клиенти, бихме желали да ви инфромираме, че БТВ Синема все още не е част от програмната ни схема.
Въпреки нашето желание за излъчване, в момента БТВ предлагат условия, които биха довели до чувствително увеличение на месечната такса за телевизия. Това противоречи на нашата логика, че в период на икономическа криза не можем да увеличаваме цените за крайните потребители. Затова ние продължаваме преговорите с убеждението, че при разумни условия от страна на БТВ възможно най-бързо ще ви предложим и тази програма, така както Ви предлагаме над 150 български и международни канали, между които 9 с изцяло филмово съдържание (МGM, TCM, Hallmark, Fox Life, Fox Crime, AXN, AXN Crime, AXN SCi-Fi, etc) , както и специализираните платени филмови канали с най-доброто и най-новото от световното кино - HBO, HBO Comedy, Cinemax, Cinemax 2, Premium Digital PPV - 5 24-часови канала с последните холивудски хитове.

От друга страна при бабата на приятелката ми сме пуснали на Булсат икономичния за 8.80 лв. пакет и там "супер скъпия" канал btv Cinema върви. Та се чудя булсата ли са големи будали или кейбълтел нещо гъбаркат абонантите си. Май второто е по-вероятно! :) Абе като цяло - пълен смях са тия кейбълци и скоро май ще загубят още един абонат! :)

boy123

boy123

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 792 Мнения:
Уж шведи ги купиха,а се стискат като шотландци.

svetostz

svetostz

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
Кво сте ревнали за това смотано каналче. Много ясно, че ще извиват ръцете на кабелните оператори!
Знае какво не знае

Slartibartfast

Slartibartfast

Вече не знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 377 Мнения:

Кво сте ревнали за това смотано каналче. Много ясно, че ще извиват ръцете на кабелните оператори!

По-скоро абонатите се опитват да извиват ръцете на хабелните оператори, синима, та синима, ай сиктир!!!
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

SkySat

SkySat

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 810 Мнения:
То поне да беше синема,цял ден сапунки и сериали,замазват положението с един тъп филм на ден.Рекламата е голяма работа колеги.Преди да пуснат бтв комеди от Ст.Загора до Пловдив по магистралата имаше през 200 метра от двете страни на пътя рекламни билборди на БТВ комеди,колко пари са похарчени за това ми е бедна фантазията.Сега същата масивна реклама за бтв синема,и обикновенния тв зрител се нахвърля да пита за него като муха на......
90 % от клиентите които минават през офиса ни на ден питат къде е този канал,подочули че щял да бъде по добър от НВО- хаха смях в залата:)
Не че НВО е добър ама база за сравнение с него е просто абсурд
Vu+ Duo,Parabola 140 motor,Triax TD88 7 LNB (1W,5E,9E,13E,16E,19E,23.5Е),70см (39Е),80см (75Е)

W123sat

W123sat

Доносник

• Members
  • PipPipPipPip
  • 788 Мнения:
Интерсното нещо се получава,абонатите на Булсат и на малките кабеларки са си доволни от канала,все намират нещо за гледане и до сега няма отрицателни отзиви за него от масовия зрител.Ако беше толкова лош поне форума на Була щеше да се напълни с негативни мнения както се случи с ДМСат ЕуроД и т.н. но такива липсват.
Накакви коментари по въпроса?

Този пост е редактиран от W123sat: 13 декември 2009 - 01:49

deian

deian

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Ми аз го гледам, или по-точно не го гледам, но имам възможност. Не струва. bTV 3, но без интересните неща.

Джорджи

Джорджи

AWAY...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 981 Мнения:

Интерсното нещо се получава,абонатите на Булсат и на малките кабеларки са си доволни от канала,все намират нещо за гледане и до сега няма отрицателни отзиви за него от масовия зрител.Ако беше толкова лош поне форума на Була щеше да се напълни с негативни мнения както се случи с ДМСат ЕуроД и т.н. но такива липсват.
Накакви коментари по въпроса?

Яяяяяяяя пак. Дай линк къде са доволни. Или тебе ти пращат СМСи извънземните. Аре стига бе. Намирали си нещо да гледат. Дрън-дрън. Негативни мнения има за посочените от теб канали по-скоро на етническа основа, а и наистина защото онези каналчета са пък съвсем гола вода. По-зле няма накъде.
ТАЗИ РЕГИСТРАЦИЯ НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА...
Публикувано изображение

W123sat

W123sat

Доносник

• Members
  • PipPipPipPip
  • 788 Мнения:

Яяяяяяяя пак. Дай линк къде са доволни...

Мисля че трябва да четеш малко по-внимателно какво съм написал:

...Ако беше толкова лош поне форума на Була щеше да се напълни с негативни мнения...

Някъде да си видял да съм казал че е пълно с позитивни постове?

... Или тебе ти пращат СМСи извънземните...

Това няма да го коментирам защото не смятам за нужно да ти отговарям на този въпрос.

elcos

elcos

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
Очевидно повечето хора които са писали тук не са разбрали (или не са искали да разберат) каква беше идеята на тази тема а тя е :
Дали Булсат са големи будали да пускат един толкова скъп канал като BTV Cinema в икономичния пакет за 8.80лв и да не увелечават таксата при това или Кейбълтел нещо яко гъбарка абонатите и си търси поводи да увеличава и без това високите такси!
А на "Джорджи" ще му кажа че бабата на гаджето е много доволна от новия канал и го гледа даже. Това означава че все пак канала си има аудитория колкото и странно да се струва на някой хора това! :)
Че канала е слаб спор няма, но нека някой да излезе и да обяви официално колко излиза лиценза за този канал и какви са все пак условията, защото напоследък Кейбълтел главно повишава таксите и намалява броя на каналите. Като се има предвид и голямата разлика в таксите на Кейбълтел и сателитните оператори нормално е потребителите да се дразнят от липсата на канала и от политиката на оператора като цяло.

netrat

netrat

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 984 Мнения:
Включването на bTV Cinema не води до по-високи цени на кабелните оператори

lubak

lubak

• Members
  • PipPipPip
  • 157 Мнения:
за първите 5 месеца безплатно след това
от 30до 40 стотинки без ддс.
това е.
и накрая искам да попитам тоя форум собственост на булсат ли е вече
стига с тия евтини реклами

ELVIS

ELVIS

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 75 Мнения:

за първите 5 месеца безплатно след това
от 30до 40 стотинки без ддс.
това е.
и накрая искам да попитам тоя форум собственост на булсат ли е вече
стига с тия евтини реклами

Че една селска кабеларка това може да си го позволи -друг е въпроса че е по добре да я изпиратства и да си спести тези 40ст на абонат.

lubak

lubak

• Members
  • PipPipPip
  • 157 Мнения:
ами никой не казал че тези селски кабелни ав списъка повечето са такива че след време ще си плащат просто сега използзват гратисния период

deian

deian

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Тез луди ли са да искат толкова пари за глупавия си канал. Това само за "Синема" ли е или за трите отрочета?

ogibo

ogibo

Тракторист

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:
Селската кабеларка може да скрие някой и друг абонат.

W123sat

W123sat

Доносник

• Members
  • PipPipPipPip
  • 788 Мнения:

Селската кабеларка може да скрие някой и друг абонат.

Че те пък големите защото не го правят...

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
цената до 20цента е нормална ... на абонат Халмар мисля че беше 17
естествено че става дума за 1 канал .. Но на БТВ не им дреме дали кабеларките ще я пуснат защото много добре знаят че и 3те канала са на националния мултиплекс без пари .... както и другите 3 който ще са за 2ра фаза.. и така пак БТВ и НОВА имат най много от рекламния дял
даже и при цифровизацията..

deian

deian

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Не е нормално, защото bTV не може да се мери с Hallmark. Ако всички бозави телевизии започнат да искат такива цени, то къде ще отидем?
Само за сметка - 100 канала по 0,40 лв = 40 лв?!? Сегашните цени на кабелната са около и под 20 лв. Това означава, че малко канали искат такива големи суми. Нима bTV се смятат за по-добри от например каналите на Viasat, Chelo Zone, MTV, Eurosport, Discovery пакета и т.н.?

register

register

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 611 Мнения:
ами в известен смисъл са по-добри от тях
осигуряват 100% преведена, дублирана или оригинална българска програма
която явно е достатъчно популярна за да доминира на рекламния пазар

когато завалят реклами за вафли и ракия по дискавъри тогава
ще можем да ги сравняваме с бтв и нова по успех

0 потребител(и) четат тази тема