Към съдържанието

Снимка

Siemens Gigaset M340T

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

diziler

diziler

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 Мнения:
Публикувано изображение

Здравейте, искам да ви питам кой от двата приемника е по-добър? имам от този НЕО (миналата година си взех такъв от Технополис за 69 лв, сега виждам, че е паднал на 59 лв), но искам да си взема за другата стая... още един приемник, не знам какъв модел, нито разбирам.
Не съм специалист, не ми е ясно и затова питам някой от вас, ако има представа, качествени ли са тези Sıemens Gigaset... видях на ул.Хан Аспарух (ъгъла с Цар Асен) да се продават такива за 65 лв (намалена от 85 лв)? Сименс ли да взема или пак такова НЕО?
даже имам спомен, че в Технополис имаше и по-малък размер НЕО с 10 лв по-скъп, без USB вход, но май с други екстри....

Публикувано изображение

Този пост е редактиран от diziler: 06 декември 2009 - 11:26

jika 64

jika 64

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Вземи този които поддържа MPEG-4.Защото иначе след време ще ти служи само за поставка.Официялния стандарт за в бъдеще е MPEG-4.

diziler

diziler

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 Мнения:

Вземи този които поддържа MPEG-4.Защото иначе след време ще ти служи само за поставка.Официялния стандарт за в бъдеще е MPEG-4.

ама, пак да кажа, че не разбирам от такива неща и тези термини не ми говорят много... Искаш да кажеш, че нито един от посочените два не поддържат такъв формат ли?
сериозно питам, не съм на "ти" с техниката, но не знам кого да питам, видях, че има такъв форум, регнах се, за да ви питам.
Не знам имена на формати и т.н., само виждам, че като сложа флашката в NEO приемника и доста неща не ги чете. Примерно някои филми тръгват само със звук, без картина (сваляни от интернет), други си тръгват идеално. Но това ми е най-малкия проблем.
Сигурен ли си, че тези програми, които ще ги пускат в София занапред няма да се гледат с нито един от тези два приемника? Защото с НЕОто.. нямам проблеми с тези 6, които сега излъчват (при все, че ББТ е без звук, Нова е без картина и звук, но това е не от приемника, а така са си от няколко дни)

ogibo

ogibo

Тракторист

• Members
  • PipPipPip
  • 140 Мнения:

Сигурен ли си, че тези програми, които ще ги пускат в София занапред няма да се гледат с нито един от тези два приемника? Защото с НЕОто.. нямам проблеми с тези 6, които сега излъчват (при все, че ББТ е без звук, Нова е без картина и звук, но това е не от приемника, а така са си от няколко дни)

Да. Когато тръгне официално тези приемници отиват в коша.

jika 64

jika 64

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:

ама, пак да кажа, че не разбирам от такива неща и тези термини не ми говорят много... Искаш да кажеш, че нито един от посочените два не поддържат такъв формат ли?
сериозно питам, не съм на "ти" с техниката, но не знам кого да питам, видях, че има такъв форум, регнах се, за да ви питам.
Не знам имена на формати и т.н., само виждам, че като сложа флашката в NEO приемника и доста неща не ги чете. Примерно някои филми тръгват само със звук, без картина (сваляни от интернет), други си тръгват идеално. Но това ми е най-малкия проблем.

Прочети им внимателно спецификациите им ако нищо не пише за MPEG-4 НЕ ГИ КУПУВАИ.

diziler

diziler

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 19 Мнения:
леле... лошо . Не съм знаел. ОК, благодаря... Поне да знам. Изхарченото изхарчено. Поне да не продължавам в този дух. Но и тези, дето ги продават, по никакъв начин не уточняват, че ще стане така... Тоя от "Хан Аспарух" ми обяснява как с перфектно качество 6 програми , пък как щели да станат тройно повече ... и ето... 120 евро бил, пък в България 85 лв, пък при него 65. А в Технополис изобщо не могат да обяснят нищо на хората.
ДА не говорим, че има куп хора дето не разбират какво е цифрова ефирна телевизия. Обикновени хора от улицата. Нито един от колегите ми не разбра какво купувам преди една година. Обясних на няколко... явно е непознато животно.
През май месец се свързах с Нова ТВ да им пискаме защо са я спрели по цифровата... тука , като спрат сериалите по цял ден, и ме побъркаха мен после... а тези от телевизията ме питат "Към кой оператор сте? обърнете се към него"... оффффф...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни