Към съдържанието

Снимка

Проблем с цифровия ефирен приемник

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
9 отговора на тази тема

simbion12

simbion12

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:
Здравейте гледам си аз телевизия с новия ефирен цифров приемник GS TE-7010 и как си гледам кво стана цакнах копчето да търси канали и изгубих всички 5 /6 канала който имам и търсих настройвах и нема и нема хора моля ви помагайте какво да правя ..Пфф много съм зле
Търся ръчно нямаа канали,Търся автоматично нема и нема леле къде цъкнах това проклето копче(сичко си бачкаше префе днеска го земах чисто нов )

Направо много зле ....

ivopivo

ivopivo

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 340 Мнения:
Е ми ГС ите обичат да забиват, първо опитай рестарт през контакта.Ако нестане виж в менюто на търсене на канали избор на регион да не те е забило по Австралия или Коря, сканираи на Русия,Англия,Гърция.Ако и това нестане виж да не се е разместил кабела към антената.Пак в менюто Antena power on и off.А може и да е било времено изчезване на мултиплекса, често го прави, понякога и за по няколко дена.

simbion12

simbion12

Новобранец

• Members
  • Pip
  • 14 Мнения:
Блгодаря стана !!!!

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:

... днеска го земах чисто нов ...

Еххх, човече, що така си се прецакал да вземеш точно тоя приемник?! Той не поддържа MPEG-4, а като пуснат официално до няколко месеца, излъчването ще е такова!!! И тогава вече наистина никаква работа няма да ти върши (в най-добия случай ще можеш да ловиш само звук...).
Ако можеш го върни и вземи един GS TE-8310 примерно...

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
БНТ ще са на MPEG-2 от това което знам до момента а и старта е .... много отчайващ няма да е преди 2011 та вече искаме нови срокове от Брюксел да се цифровизираме до 10.06.2015та ...

Както и самите телевизии не са готови за това в момент на криза..
Паралелното излъчване им било скъпо <ТЪПАЦИ> нали за това ви продадоха бе малоумни клоуни ..........

Добре че не гледам БГ телевизия нямам намерение да гледам Цифровата мутра на Б.Б

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Ще се сетиш колега аз това си го знаех много отдавна.Аз си мисля че за София офицялен старт ще бъде някаде 2012-2013 ,а за страната ще бъде някаде околко 2015-2020г.Така че скъпи другарчета не чакайте скоро цифрова тв.В софия от кога се правят тестове за цифрова тв и май се още не са ги направили и все още правят.

Този пост е редактиран от martinez: 20 ноември 2009 - 11:31

jika 64

jika 64

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 164 Мнения:
Ха, познаите дали ще ни глобят от Брюксел за това и кои ще плаща.Еи големи лобита голямо пране на пари в тая наша малка държава.

martinez

martinez

unscrupulous

• Members
  • PipPipPipPip
  • 438 Мнения:
Aми като си представиш колко хора искат да спънат тази цифровизация не се чуди за тея срокове от BTV и NOVA никак не им се нрави тази цифровизация защото ще изгубят толкова много кинти.Като си представиш колко им се плаща сега за рекламите в двете тв.И представи си след като направят цифровизацията и като пуснат другите тв колко пари ще им плащат като всички ще бъдат на равен старт.А сега както знаем повечето от другите бг тв са по кабеларките и нямат възможност да излъчват в национален ефир.Не се учудвай за тия срокове.Бг работа аз лично не се учудвам,Ще ги плащаме ние тея глоби от джоба на данъкоплатеца а не от държавата.

Този пост е редактиран от martinez: 25 ноември 2009 - 05:36

martinmarinov

martinmarinov

Разработчик

• Members
  • PipPipPip
  • 161 Мнения:

вече искаме нови срокове от Брюксел

На Брюксел му дреме за нас. Ще ни покажат един голям... :@#$: жест. Цяла Европа се цифровизира до 2012, а ние като над тях ще искаме изключение.

Ама и българска работа!!! :d055:

ivan.shishkov

ivan.shishkov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 320 Мнения:
Старта няма да е преди 2011-та и БНТ ще излъчват в MPEG-2...??!
Че те до тогава MPEG-2 приемници ще се намират ли на пазара изобщо... хахаха... е т'ва е типично българска работа! Иначе те по БНТ казаха, че щели да почват с цифровизацията от пролетта... явно пак са се изсилили... смях голям! Няма страшно ;) няма да ни е за първи път да ни санкционират от евро съюза :)

И все пак аз лично съм по-оптимистично настроен :)

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни