Към съдържанието

Снимка

Възможно ли е

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
11 отговора на тази тема

formulata

formulata

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:
Нека някои да каже възможно ли е малък кабелен оператор които предлага цифрова тв от 60 канала примерно може ли да гледа с кабелния си приемник вкъщи повече канали отколкото предлага на абонатите си

W123sat

W123sat

Доносник

• Members
  • PipPipPipPip
  • 788 Мнения:
Ти разбра ли въобще какво попита?

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1220 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София

Нека някои да каже възможно ли е малък кабелен оператор които предлага цифрова тв от 60 канала примерно може ли да гледа с кабелния си приемник вкъщи повече канали отколкото предлага на абонатите си

ако си ти шеф ще пускаш ли гювеч

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

SAT_MASTER

SAT_MASTER

Banned

• Banned
  • PipPipPip
  • 250 Мнения:
Като гледам часа на зададения въпрос и че снощи беше петък срещу събота се изясняват грешките в словореда и смисъла на въпроса :) :) :)
Но ако правилно съм разбрал какво си искал да напишеш, отговорът е НЕ !!!

GARFIELD

GARFIELD

...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1287 Мнения:
  • Моята сателитна антена 180 парабола
  • Моя приемник Edision Primo
  • Моето местонахождение Русе

Възможно е - прави се едно транспондерче със Скай спорт 1 и още 4-5 такива канала примерно и честотата му не се обявява на абонатите нито се залага в приемника при ъпдейт на софта . Каналите излизат само при този който знае точните показатели на транспондера - човек от фирмата .

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Възможно е - прави се едно транспондерче със Скай спорт 1 и още 4-5 такива канала примерно и честотата му не се обявява на абонатите нито се залага в приемника при ъпдейт на софта . Каналите излизат само при този който знае точните показатели на транспондера - човек от фирмата .

А ако си купя не операторски кабелен приемник при задаване функцията търсене на транспондери тези канали ще излязат ли и при мен

piprip

piprip

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 636 Мнения:

искаш да кажеш които знае IP-та гледа :b040:

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:
Някои ще ми отговори ли компетентно на въпроса в последния ми пост просто се интересувам защото мисля да си купя кабелен приемник и да не стане така да си дам парите напразно

Този пост е редактиран от formulata: 09 декември 2009 - 05:46

Slartibartfast

Slartibartfast

Вече не знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 377 Мнения:

Oсвен че може да си ги сменят SR, QAM64/128/256, могат да му сменят и честотата, а дори и да го пускат и спират когато решат.
Иди ги гони за авторски права и пр. :D
Купи си телевизор с DVB-C, някои имат Ауто сърч, който наистина намира програмите АУТО (без да знаеш никакви параметри) - според зависи какво си купиш, може да ги следиш кога какво къде са пуснали, ама ...

Този пост е редактиран от Slartibartfast: 09 декември 2009 - 06:04

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Oсвен че може да си ги сменят SR, QAM64/128/256, могат да му сменят и честотата, а дори и да го пускат и спират когато решат.
Иди ги гони за авторски права и пр. :D
Купи си телевизор с DVB-C, някои имат Ауто сърч, който наистина намира програмите АУТО (без да знаеш никакви параметри) - според зависи какво си купиш, може да ги следиш кога какво къде са пуснали, ама ...

Добре де препоръчаите ми кабелен приемник с тази функция Ауто сърч нямям в момента възможност да си позволя въпросния телевизор може и на ЛС да ми пишете

Този пост е редактиран от formulata: 09 декември 2009 - 11:33

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Добре де препоръчаите ми кабелен приемник с тази функция Ауто сърч нямям в момента възможност да си позволя въпросния телевизор може и на ЛС да ми пишете

Хаиде бе хора помогнете малко не ми се дават пари напразно

kristov

kristov

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 402 Мнения:

Ето тоя търси сам http://www.satshop-b...products_id=129 поне при мен намери сам всичко.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни