Към съдържанието

Снимка

Търся българските канали Ring bg и Pro bg на Thor 1W

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
17 отговора на тази тема

Avangard

Avangard

Сат фен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1056 Мнения:
  • Моята сателитна антена GS 120 oфсет
  • Моя приемник DM 500HD/DM 800HD SE
  • Моето местонахождение София
Колеги търся някой който работи в кабелните телевизии, който да има карта за българските програми Pro bg или Ring bg на 1W а най-добре и за двете да смениме линии на CCcam!
Пишете на лични! Благодаря предварително ако се намери човек!

Tzviatko

Tzviatko

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 332 Мнения:
И аз се присъединявам със търсенето, но ако може разбира се и при същите условия на лично съобщение, но с всичките канали или не искам нищо!

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:
Успех:lol9:

netman

netman

Заслужил деятел;)

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1826 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Max HD, TBS6921
  • Моето местонахождение Бургаско
Едва ли ще има толкова луд кабелджия да шерва карти,а и май само Теленор имат служебни карти за вс канали ... :crazy2:
Бъдете себе си ! Публикувано изображение 3xПубликувано изображение

Slartibartfast

Slartibartfast

Вече не знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 377 Мнения:
Май всеки канал е с отделна карта ...:drunk:
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

mrblue

mrblue

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 264 Мнения:
Картите за RING.BG и PRO.BG са взаимно заменяеми - явно се използва един и същи критерий.
Philips DSR2101
ITV Subscription

Avangard

Avangard

Сат фен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1056 Мнения:
Хайде колеги никой ли няма карта чакам на ЛС! Включително и колегата който ми писа!

buldozer

buldozer

ШИБАМ ЛОВДЖИИ И ФРИЗЬОРИ!

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2378 Мнения:
Спасението е М2+ карта,но тя пък затапва всичко друго на конакс!

Avangard

Avangard

Сат фен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1056 Мнения:
Колеги ще дам хубава линия на хоп 2 имам абсоютно всичко дето се сетите! Premim digital на ITV се отваря нон стоп също и Filmbox а върви сървара ми е много стабилен! проблема ми е че качеството на Про бг и Ринг при ITV e плачевно докато на THOR е супер! така, че който е заинтересован на ЛС да пише и да тества ще му дам!

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:

Колеги ще дам хубава линия на хоп 2 имам абсоютно всичко дето се сетите! Premim digital на ITV се отваря нон стоп също и Filmbox а върви сървара ми е много стабилен! проблема ми е че качеството на Про бг и Ринг при ITV e плачевно докато на THOR е супер! така, че който е заинтересован на ЛС да пише и да тества ще му дам!

Колега с този хоп2 просто не вървиш, по-добре направи всичко възможно за да хващаш ринг от 39Е.

@Мариане
На м2+ не върви нищо на кас7.

Този пост е редактиран от adskiqt: 03 октомври 2009 - 12:16

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:

Наще не са ли КАС 5 ?

Тц...

Dr.Scrooge

Dr.Scrooge

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPip
  • 652 Мнения:
За да има шер на наще канали от Тор,просто трябва някой да си купи самите карти,който обикновен човек едва ли ше го направи,за един канал,една карта (същото е и с датчаните,норвежците и TV Finland-финландска на YLE,но за европа,както и останалите на Тор от 12418/V/28000,които са кодирани на Conax,си имат собствени карти,всеки канал-NRK 1 Reserve-една,само DR 1 Syd и DR 2 Syd са с една,то е логични,и TV Finland.Трябва да се шерва с някой кабелен оператор,който ги има картите или с някой служител на Теленор,което е все едно да търсиш игла в купа сено....Морег ше е голям късметлия,ако намери шер за тия канали,БГ най-вече....
Triax TD78-13E (White Inverto);Bul dish-65 cm-19.2E (GT Sat-0.2dB);Dreambox DM500S:a0335:

Dr.Scrooge

Dr.Scrooge

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPip
  • 652 Мнения:
Абсолютно прав си Коко,но аз говоря за 12418/V/28000,погледни надписите на датчаните например DR 1 Syd (Sydeuropa) както и DR 2 Syd.
Виж и NRK 1 Reserve,TV Finland (както нашия БНТ Сат,демек канал на YLE,но за Европа)
1.DR 1 Syd-1 карта
2.DR 2 Syd-1 карта
3.NRK 1 Reserve-1 карта
4.TV Finland-1 карта
За другите като баш националните DR1,DR2,SVT1,NRK1,YLE TV1-те са на слабите честоти и са си национални,а не за Европа,а на 12418 са за Европа,интернационални.А това,че пакетите се разделят по държави,е напълно вярно.Но тези на 12418 са изключения според мен.:)
Triax TD78-13E (White Inverto);Bul dish-65 cm-19.2E (GT Sat-0.2dB);Dreambox DM500S:a0335:

Dr.Scrooge

Dr.Scrooge

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPip
  • 652 Мнения:
Само SVT нямат международен канал (интернационален).Също и Visjon Norge е много ,,хубав'' канал....:lol9::)
Вече постигнахме съгласие.

Dr.Scrooge

Dr.Scrooge

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPip
  • 652 Мнения:
На мене ми е много слаб сигнала с 1.15 парабола на баш националните на слабия лъч.Вечер почва яко да сече,особено на финландците-11434-YLE.:n020:

Dr.Scrooge

Dr.Scrooge

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPip
  • 652 Мнения:
Да,на Sirius 4 се намира SVT Europa.Вече всичко ми стана ясно.

Avangard

Avangard

Сат фен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1056 Мнения:
Telenor OK!
Специално за невярващия колега, той си знае кой е поствам снимка да се види че конакса работи идеално през CCcam, качеството е отлично,и не отстъпва на Canal digital nordic, направо не е за вярване, че има българска тв с такова качество:drunk:
Благодаря на колега, който ми шерна картата
Каналите се отварят всички до един и картата която ги отваря е една!

Този пост е редактиран от moreg: 11 ноември 2009 - 06:36

adskiqt

adskiqt

Чешит

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3127 Мнения:

Telenor OK!
Специално за невярващия, колега той си знае кой е поствам снимка да види че конакса работи идеално през CCcam
Благодаря на колега, който ми шерна картата
Каналите се отварят всички до един и картата която ги отваря е една!

Кой е казал, че каните не вървят на шер? Казах, че ще трудно, а който ги е разменил за итв е ...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни