Към съдържанието

Снимка

Евроком

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
16 отговора на тази тема

stefan

stefan

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 361 Мнения:
Евроком спира всички канали на Дискавъри Комуникейшън , не са подписали нов договор защото им се виждала висока цената , при такава висока такса която сабират от абонатите.

От 1 юни 2009 г. Евроком стартира разпространението на нов пакет от научно-популярни програми – Da Vinci Learning, NAT GEO WILD, HISTORY и Travel Channel.http://noviprogrami.ekk.bg/
TRIAX TD88 : VU + Uno

Slartibartfast

Slartibartfast

Вече не знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 377 Мнения:

http://noviprogrami.ekk.bg/

Някой гледал ли ги е някак си тези Da Vinci Learning и NAT GEO WILD :|
History-to го имаше едно време по D2MAC времената- биваше, травел-а е шит
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

cyfra+

cyfra+

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 324 Мнения:

Някой гледал ли ги е някак си тези Da Vinci Learning и NAT GEO WILD :|
History-to го имаше едно време по D2MAC времената- биваше, травел-а е шит

NAT GEO WILD го гледахме до преди 6 месеца на 15 W.
Много е добър!

HDouse

HDouse

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:
Travel Channel, Nat Geo Wild, The History Channel и Da Vinci Learning са много добри канали. Последният не съм имал възможност да го следя, но смятам, че замяната на каналите Discovery е много добра, защото те и без това специализираните ги субтират от няколко години. А ето как става промяната:

Animal Planet - канал за животни - Nat Geo Wild
Discovery Science - канал за наука - Da Vinci Learning (Евроком ще го субтират)
Discovery Travel & Living - канал за пътуване - Travel Channel
Discovery World - канал за история - The History Channel

Надявам се iTV да ги пуснат, защото Булсатком не ги предвиждат в плановете си

kiko123

kiko123

Новобранец

• Members
  • 5 Мнения:

Евроком спира всички канали на Дискавъри Комуникейшън , не са подписали нов договор защото им се виждала висока цената , при такава висока такса която сабират от абонатите.

От 1 юни 2009 г. Евроком стартира разпространението на нов пакет от научно-популярни програми – Da Vinci Learning, NAT GEO WILD, HISTORY и Travel Channel.http://noviprogrami.ekk.bg/

и аз от 1 юни 2009 г. преставам да съм техен абонат. - ееее баси кефа

Slartibartfast

Slartibartfast

Вече не знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 377 Мнения:

Animal Planet - канал за животни - Nat Geo Wild
Discovery Science - канал за наука - Da Vinci Learning (Евроком ще го субтират)
Discovery Travel & Living - канал за пътуване - Travel Channel
Discovery World - канал за история - The History Channel

Надявам се iTV да ги пуснат, защото Булсатком не ги предвиждат в плановете си

Аре бе?!?! Демек сигналът ще си има субтитри и ЕК ще го пуснат със субтитри, може би?
Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

bgeorge

bgeorge

Новобранец

• Members
  • 1 Мнения:
След бурята в началото на месец август дефакто останах без цифрова телевизия по причини изцяло на ЕВРОКОМ. На 5.08.09 се обадих към 21 часа на 47000 (повреди). Беше ми съобщено че тази вечер нищо не могат да направят и да се обадя на другия ден. Така и направих. В ЧЕТВЪРТЪК, след упътвания от страна на операторката направихме настройки по телефона на приемника, тръгнаха само 3-4 телевизии и тя предположи че цифровия сигнал идващ у нас е много слаб. Даде заявка към техниците. На по-следващия ден СЪБОТА отново се обадих на телефона и ми бе обяснено, че няма проблем с цифровия сигнал и ще направят нова заявка към техниците за някакъв друг проблем по трасето. Във ВТОРНИК към 10-11 часа ми звъннаха да питат може ли да осигуря достъп до жилището си за оправяне на приемника!!! (макар че си работи)? Аз бях на работа и им казах че няма как да стане. И така се стигна до третата заявка. Тъй като в сряда бях зает предложих да дойдат в четвъртък. Беше ми обяснено любезно че не може, защото видите ли техниците били на СЕМИНАР!!!. След кратък пазарлък се оказа че в петък сутринта не могат да минат до 9 сутринта и се разбрахме в петък на 14.08.09 в 16 и 30. В него ден, по една чиста случайност се върнах малко по-рано от работа към 15 и 30. За мое учудване, техниците звъннаха много по рано към 15 и 50. Пуснаха цифровата и си тръгнаха. На въпрос защо са дошли по-рано от уговореното те ми отговориха че съм извадил ЧИСТ КЪСМЕТ защото съм бил длъжен да чакам от 14:00 до 17:00. Както знаете цифровата телевизия на евроком се ПРЕДПЛАЩА на 15-то число на месеца. Ето защо 16 август се обадих за да попитам може ли да бъда компенсиран барем с една седмица с цифрова ТВ безплатно. И така каква е равносметката към сегашна дата 16.08.09:
1. Разговори по телефона най малко към 40 минути към център евроком
2. 10 дена без цифрова телевизия
3. Предложена КОМПЕНСАЦИЯ от 26 стотинки (приспаднаха ми няколко дни защото не съм им осигурил достъп във ВТОРНИК и вината си е изцяло моя че съм се разбрал за ПЕТЪК).
Аз за щастие съм с изтекъл срок от 1 година по договор към цифрова ТВ и ще прекратя без проблеми (поне така ми обясниха) всякакви договорни отношения с ЕВРОКОМ. Булсата в момента ще ми вземат 15-16 лв. такса спрямо сегашните 28-29 лв на Евроком. Уважаеми читатели! Никого не агитирам за отказване само изнасям фактите. Нека всеки сам да си направи изводите.

gogogogo

gogogogo

Достатъчно ми е! Но може и повече!

• Members
  • PipPip
  • 75 Мнения:
И ако мислиш, че там подръжката е по добра!

pgi666

pgi666

скъсал синджира

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 801 Мнения:
Поне всеки може да си купи ключ 13 и 10 и да се оправи сам.

jijo99

jijo99

• Members
  • PipPipPip
  • 208 Мнения:
тези Евроком се оказаха супер тъпаци в Пловдив след дълги години на монопол на пазара се намеси DCC кабелна Тв от съседния Асеновград, предложиха доста по добри канали и цени за пакетите си, хората име се махнаха и си направиха собственна Тв N3 за момента за 13 лв имаш и цифрова и аналогова Тв.
Ако скоро не си преусмислят политиката скоро ще са без абонати.

antoo

antoo

Новобранец

• Members
  • 5 Мнения:
Здравейте, дочух, че скоро Евроком ще връщат каналите на Дискавъри в мрежата си. Някой знае ли има ли нещо вярно в това и дали са известни някакви срокове, защото мисля да си пускам цифровата им, а без Дискавъри няма да стане.

Джорджи

Джорджи

AWAY...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 981 Мнения:
Аааааа, че малко ли други оператори има, че да се чака "от умрел писмо"? :confused:
ТАЗИ РЕГИСТРАЦИЯ НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА...
Публикувано изображение

antoo

antoo

Новобранец

• Members
  • 5 Мнения:
Ха-ха проблемът е че там където живея нямам голям избор. Или Булсат или Евроком и още една кабеларка , затова чакам "писмото".

1TV5A1D1OT1

1TV5A1D1OT1

;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 797 Мнения:

Здравейте, дочух, че скоро Евроком ще връщат каналите на Дискавъри в мрежата си. Някой знае ли има ли нещо вярно в това и дали са известни някакви срокове, защото мисля да си пускам цифровата им, а без Дискавъри няма да стане.

Мда 6 броя, включая Анимал Планет и някво ново Дисковери ... дали още режат железа и трошат коли са чуда, по едно време само тва даваха :/

Джорджи

Джорджи

AWAY...

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 981 Мнения:
Eeee, кое може да e освен Investigation Discovery. :confused:
ТАЗИ РЕГИСТРАЦИЯ НЕ СЕ ИЗПОЛЗВА...
Публикувано изображение

peshan

peshan

a.k.a. TV1000

• Members
  • PipPip
  • 62 Мнения:
Discovery Turbo UK ...... ама не вярвам...
1.20 "BOM"-cka парабола, DM500-S, Opticum 9500 HD , Optibox Koala, Aver DVB-S, 60cm булсатска антена, застопорена на 23Е !

deian

deian

• Members
  • PipPipPip
  • 205 Мнения:
Investigation-а ще бъде. Не особено интересен канал. Изобщо Дискавъри супер много си скапаха пакета.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни