Към съдържанието

Снимка

Въпрос за кабелна

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

formulata

formulata

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:
Колеги може ли в домашни условия вместо човек да плаща за допълнителни приемници да си направи домашна кабелна и скъпо ли излиза и какви неща са необходими да се закупят

netrat

netrat

Старо куче

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 984 Мнения:
По евтино ще излезе с приемници... а колко ще ти струва "малката" домашна кабелна,това зависи колко канала искаш да гледаш.Един пример ще ти дам,да си направиш кабелна в къщи до 18 канала излиза около 2000 лв заедно с чиния и някакъв приемник :)

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

По евтино ще излезе с приемници... а колко ще ти струва "малката" домашна кабелна,това зависи колко канала искаш да гледаш.Един пример ще ти дам,да си направиш кабелна в къщи до 18 канала излиза около 2000 лв заедно с чиния и някакъв приемник :)

Исках да кажа например си абонат на един от DTH операторите ни и в едната стая си гледаш пълния брои от 50 - 60 канала например искам около 18-20 програми да си гледам в другите стаи и да си ползвам тунера на телевизора какви неща трябва да закупя за да стане това

angelkk

angelkk

• Members
  • PipPipPip
  • 198 Мнения:
това никак не може да стане можеш да си вземеш други приемници със шеринг но да ползваш 1 приемник а в другите стай тунер няма как и то да гледаш различни програми

RIKI

RIKI

ЛеВскар

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2520 Мнения:
  • Моята сателитна антена 2x1,50m.+0,8m.
  • Моя приемник Vu+Zero,Vu+Solo2 SE
  • Моето местонахождение Kаварна (Бг)

Колеги може ли в домашни условия вместо човек да плаща за допълнителни приемници да си направи домашна кабелна и скъпо ли излиза и какви неща са необходими да се закупят

Ще ти излезе адски скъпо.За всяка телевизия,която ще включва кабеларката ти ще ти трябва отделен приемник.На всичкото отгоре ако исаш да вкараш кодирани телевизии става още по-сложно.Затова ако искаш да гледаш в различни стаи различни телевизии вкарай навсякъде по един приемник и с малко гимнастика с една карта ще можеш да гледаш навсякъде различни тв.Ама сега не продължавай с въпроси от рода:"Ама какъв приемник,с каква карта и какви конвертори?"Всичко си го пише по форумите - ДЕРЗАЙ!

formulata

formulata

• Members
  • PipPipPip
  • 127 Мнения:

Ще ти излезе адски скъпо.За всяка телевизия,която ще включва кабеларката ти ще ти трябва отделен приемник.На всичкото отгоре ако исаш да вкараш кодирани телевизии става още по-сложно.Затова ако искаш да гледаш в различни стаи различни телевизии вкарай навсякъде по един приемник и с малко гимнастика с една карта ще можеш да гледаш навсякъде различни тв.Ама сега не продължавай с въпроси от рода:"Ама какъв приемник,с каква карта и какви конвертори?"Всичко си го пише по форумите - ДЕРЗАЙ!

Благодаря ви колеги за отговорите просто ме интересуваше информативно а колкото до споделянето на една карта и няколко приемника всичко ми е ясно просто сега си заделям финанси за да си взема няколко добри приемника

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни