Към съдържанието

Снимка

BBT ефирно вече и в Благоевград !

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
2 отговора на тази тема

HDouse

HDouse

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 248 Мнения:
Публикувано изображение
ВВТ (Балкан Българска Телевизия АД) е частна национална кабелна телевизия с ефирно покритие над Софийското поле и района на Благоевград. ВВТ стартира на 3 март 2003 г. ВВТ е информационната телевизия на България с новини на всеки час, анализи и коментари. Телевизията, която винаги е на мястото на събитието и предава директно събитията в тяхната цялост.

ВВТ от юни 2007 г. се излъчва в цифров формат DVB-T ефирно за региона на град София. ВВТ от 00:00 часа на 22 август 2007 г. започва ефирно излъчване на 53-ти канал на територията на София, на който до тогава предава телевизия 7 дни. ВВТ стартира през октомври 2007 г. с програмна схема с информационен облик с основна цел зрителят да научава истината на живо. ВВТ стартира на 22 септември 2008 г. с променен облик – нова програмна схема, нова графична визия с нов слогън „25 часа новини”.

Ефирно разпространение: Благоевград
ТВ канал: 55 (Дециметров обхват - UHF , картина, MHz - 743.25 , звук, MHz - 748.75)
предавател, мощност: РТЦ с.Церово, 100 W

emoone

emoone

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPip
  • 162 Мнения:
За други градове не се ли чува или пише някъде,защото в Сливен махнаха ТВ 2 от ефир(може би и в други градове,не съм наясно)та мисълта ми е да не би на нейното място да пуснат ВВТ
especta1130s-120см парабола-inverto 0.3db-45E/30W/Super Power Jack/Strong-Bulsatcom

Mediadigital

Mediadigital

Разбиращ и знаещ

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 1960 Мнения:
Много ми е интерсно как я пускат след като след 6 месеца ще я спрат заради Цифровата ефирна на 55 канал като тръгне цифров сигнал ще е с поне 2-3KW

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни