Към съдържанието

Снимка

LG M228 WDP

- - - - -

• Влезте в профила си за да пишете
5 отговора на тази тема

kol4o

kol4o

Новобранец

• Members
  • 3 Мнения:
Извинявам се за простия ми въпрос, но се нуждая от помощ.
Някой попадал ли е на следния монитор LG M228 WDP, взех го с призумцията че ще мога освен РС-то да си гледам и Телевизийка на него, поради интегрирания аналогов/цифров тунер. Проблема ми е свързан с това, че по никакъв начин не успявам да намеря настройките за цифровата телевизия.
Ако някой е попадал на това чудо, ще съм му много благодарен за някой и друг съвет и най-вече: "Има ли възможност за цифрово ТВ приемане" или е само за зарибяване на балъците, какъвто ще се окажа и аз.

metody72

metody72

Вече знам къде се намирам...

• Members
  • PipPipPipPip
  • 315 Мнения:
според мен проблема може да е в настроиката на държавата сложи го на германия или великобритания в българия офицялно няма цифрова телевизия

saentist

saentist

Старо куче

• Moderators
  • 1224 Мнения:
  • Моята сателитна антена 140
  • Моя приемник Octagon SF1028P
  • Моето местонахождение София
по упътване
menu > ръчно сканиране > DTV
ако не си в София ще почакаш година за да гледаш DVB-T

Този пост е редактиран от saentist: 12 януари 2009 - 04:37

http://goo.gl/eiOtK 140см Inverto 0.3dB Esprimo E5720 banner_mini.jpg Anevia FlamingoXL, MobiDTV Pro DVB-T

kol4o

kol4o

Новобранец

• Members
  • 3 Мнения:
благодаря, за отговорите. Явно е било в страната. Кофтито е че в момента антената ми е малко слабичка (стайната), а тази на покрива се е килнала на еб*м страна. Ако изкарам нещо ще се похваля :)

licho

licho

Новобранец

• Members
  • PipPip
  • 34 Мнения:
на Англия го сложи и ще имаш TV там има цифрова тв и намира. аз имам M198WDP пак на LG и с обикновенна стайна антена картината бива - тоест върви добре, а качеството е ясно че не е най-перфектното.
има възможност за диагностика - показва параметри на приемането и около 40% е силата на сигнала при мен.

adjara

adjara

Активен деятел;)

• Members
  • PipPipPipPip
  • 523 Мнения:
Добро тв за паричките си...
Имам го и съм доста доволен.Само времето на реакция не е 5 мс а някъде към 10мс ама нищо става. Колегите са прави за държавата и антената(иска добра стайна антена) иначе трудно хваща.Успех!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни